Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2007 o 01:17, Kafar napisał:

Prestiż cholernie ale to cholernie dobry film!!! 10/10!:)


zgadzam się z Tobą - prześwietna gra Bale''a, Cane''a i najpiękniejszej kobiety świata Scarlett ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 01:19, greg_f napisał:

> Prestiż cholernie ale to cholernie dobry film!!! 10/10!:)

zgadzam się z Tobą - prześwietna gra Bale''a, Cane''a i najpiękniejszej kobiety świata Scarlett
;]


Ubóstwiam Bale ani razu nie zagrał słabo nawet nie dobrze.. on zawsze gra oskarowo. Ale klimat scenariusz po prostu film ten świetny! i jak zawsze zakończenie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 01:14, Klimos napisał:

A no właśnie! O przygodówkach przecież zapomniałem. W Indiane Jonesa też grywałem, ale zdecydowanie
więcej czasu spędziłem przy różnych częściach Larry''ego Laffera :D

Pamiętam po dziś dzień jak mi sie jedynka crashowała aż odpowiednio ją zainstalowałem. A wtedy wyszło, że to po niemiecku. No i u kumpla grałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film był na prawdę oskarowy, a dostał tylko nominacje bodajże za scenografie i chyba zdjęcia... w ogóle nie docenili gry aktorskiej... mistrzostwo! no ale to nie my jesteśmy krytykami, tylko te zgrzybiałe, zdemenciałe dziady z akademii :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja witam wszystkich i przepraszam, że nie było mnie wczorwaj i nie będzie dziś ale sobie imprezuje i jakoś nie mam sił na pisanie. Ale obiecuje, że sie poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oblookaj sobie tutaj... cane, bale, nolan, pfister i kolejny zapowiadający się hicior http://www.filmweb.pl/Dark+Knight++The+2008+o+filmie,Film,id=236351 ... oni już razem 4 projekty zrobili i jak na razie wychodzi im to świetnie:)

Dobra ja lecę bo mam o 7 badanie krwi i moczu do badań okresowych :( i okulistę - pewnie będę nosić bryle ;<

Good Night and Good Luck


ooo Witam i Żegnam Vazon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 01:26, greg_f napisał:

Film był na prawdę oskarowy, a dostał tylko nominacje bodajże za scenografie i chyba zdjęcia...
w ogóle nie docenili gry aktorskiej... mistrzostwo! no ale to nie my jesteśmy krytykami, tylko
te zgrzybiałe, zdemenciałe dziady z akademii :///


czkllonkowie z akadenmi to sa ludzie co dostali oskary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 01:36, Kafar napisał:

czkllonkowie z akadenmi to sa ludzie co dostali oskary :)

Banda podobna do komisji noblowskiej (przynajmniej tej od pokojowej nagrody i literatury). Wybory częściej oparte na niejasnych układach i koleżeństwie oraz politycznej poprawności. Ogólnie to bleeeh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 01:42, Graffis napisał:

> czkllonkowie z akadenmi to sa ludzie co dostali oskary :)
Banda podobna do komisji noblowskiej (przynajmniej tej od pokojowej nagrody i literatury).
Wybory częściej oparte na niejasnych układach i koleżeństwie oraz politycznej poprawności.
Ogólnie to bleeeh!


z jednej strony masz racje bo czesc nagrod jest tak przyznawana. Na szczęście nie wszystkie. Mówię o oskarach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 01:48, Kafar napisał:

z jednej strony masz racje bo czesc nagrod jest tak przyznawana. Na szczęście nie wszystkie.
Mówię o oskarach :)

Może są wyjątki. JAk dla mnie to wszystko układ jest. Konona tam wysłać to zrobi porządek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 02:27, balduran2 napisał:

Nastała cisza - nikt się nie odzywa...
w takim razie ja chyba pójdę już sobie.
Jeśli nikt się zaraz nie zjawi w temacie - mówię dobranoc.


Sprawdz maila i dowiedz się o tytuł filmu :) tv.wp.pl jak coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 05:11, Pediator napisał:

kurde nikogo nie ma a ja dopiero wstałem ;)


Już Ty się o to nie martw. Zawsze wstaję o 4:00 i wskakuję na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 23:55, janekjasio4400 napisał:

heh ja ci powiem o czym mozemy pogadac o moim p*** psie s*** mi h*** nie chce przyjsc p***
przyjdzie rano jak zglodnieje hee ehee


Widze, ze regulaminu forum nie czytales. Nie wypada zaczynac kariery na forum od czterech niecenzuralnych slow w jednym poscie. Ostrzegam tez od razu, ze jak jeszcze raz zobacze bluzgi w jakims poscie - bedzie BAN. A tym czasem dostajesz degrad na Wywrotowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować