Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2007 o 02:39, Quatre napisał:

> a ja tu spedzam czas :) i pogadac wpadam:) a nie dla statystyk jak widac;P hahaaha
Taa :P Statsiarzu :) To po co piszesz tyle króciutkich pościków, zamiast kilku zbiorczych?
;] Ale nie martw się - ja też statsiarz jestem, chcę wreszcie Delegata się dorobić. Już bym
pewnie miał, ale miałem degrad :D

mnie cieszy samo to że moge w nocy pogadac:) jak mam czas na pisanie - bo róznie bywa :) ale jak mam mozliwosc to pisze - dlatego mi sie tu podoba:) no chyba ze wszyscy ida spac o 3 :) Ostatnio tak miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 02:42, balduran2 napisał:

Pewnie że by urosły - tak jak mi.
Ja już nawet nie pamiętam od kiedy jestem w tym temacie. Od stycznia/lutego?

Ja tylko kilka razy byłem, pamiętam jak raz z Graffisem dyskutowaliśmy :)

A teraz znikam, bo obejrzę sobie 15 odcinek drugiej serii serialu Supernatural :] polecam tak swoją drogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 02:43, Klimos napisał:

Sprawa się ma tak, że chwilowo, do piątku mam ostrą robotę. Tata na uczelni ma jakieś dni techniki
czy coś w tym rodzaju i oddelegował mnie do robienia prezentacji.

Ok, nie ma sprawy - to może jeszcze poczekać.

Dnia 18.04.2007 o 02:43, Klimos napisał:

A co do licznika - na tej republice jest PHP, bo bez tego licznik nie będzie działał?

Jutro (dzisiaj) spróbuję jakoś to sprawdzić bo teraz jakoś mi się nie chce.

Dnia 18.04.2007 o 02:43, Klimos napisał:

GG było w starym wstępniaku do statystyk. Niestety jak awansował na ''niebieskiego'' zdjął
tą informację.

To, to ja też wiem. Ale myślałem że ktoś ma jeszcze z czasów jak numer był ogólnie dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 02:44, Klimos napisał:

Wychodzi, że wszyscy z TOP5 pojawiliśmy się mniej więcej w tym samym okresie :P

<10 stycznia 2007 roku, Vazon pojawia się w temacie Nocne Marki jako przodownik>

I to się nazywa taki mały wyścig szczurów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co Ty się tak późno pojawiłeś na forum w ogóle? Wcześniej gier CDP nie miałeś żadnych?? Ja konto miałem dawno założone, tylko nie używałem forum praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 02:44, Quatre napisał:

> Pewnie że by urosły - tak jak mi.
> Ja już nawet nie pamiętam od kiedy jestem w tym temacie. Od stycznia/lutego?
Ja tylko kilka razy byłem, pamiętam jak raz z Graffisem dyskutowaliśmy :)

A teraz znikam, bo obejrzę sobie 15 odcinek drugiej serii serialu Supernatural :] polecam tak
swoją drogą :D

No to trzymaj sie :) Dobrego odbioru:) i Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 02:47, Quatre napisał:

A co Ty się tak późno pojawiłeś na forum w ogóle? Wcześniej gier CDP nie miałeś żadnych?? Ja
konto miałem dawno założone, tylko nie używałem forum praktycznie.

hmm... jakos gry miałem :) ale co do forum nie miałe podejscia :) a teraz załuje :p że tak pozno bo sa tu spoko ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 02:47, vazon napisał:

<10 stycznia 2007 roku, Vazon pojawia się w temacie Nocne Marki jako przodownik>

Ja, jak pojawiłem się pierwszy raz w "nocnych markach" to też byłem jeszcze przodownikiem.

Dnia 18.04.2007 o 02:47, vazon napisał:

I to się nazywa taki mały wyścig szczurów ;)

Pewnie że wyścig. A teraz jest jeszcze bardziej zażarty bo coraz częściej i coraz więcej piszą inni - nie tylko my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 02:47, Quatre napisał:

A co Ty się tak późno pojawiłeś na forum w ogóle? Wcześniej gier CDP nie miałeś żadnych?? Ja
konto miałem dawno założone, tylko nie używałem forum praktycznie.

jak jeszcze nie spisz to gdybys mógł podac namiar na ebooki ciekawe to bede wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 02:47, vazon napisał:

<10 stycznia 2007 roku, Vazon pojawia się w temacie Nocne Marki jako przodownik>


Wyświetliłem sobie wszystkie moje posty w tym temacie i widzę, że pierwszą noc spędziłem tu 28.09.2006. Potem od czsu do czasu, rzadziej lub częściej się pojawiałem. Natomiast na dobre wprowadziłem się 29.01.2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 02:54, balduran2 napisał:

Dobra "chopaki",
teraz to już na serio idę walnąć w kimono.
Brej nocy życzę.

No to ponownie - Dobrej Nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 02:52, Klimos napisał:

Wyświetliłem sobie wszystkie moje posty w tym temacie i widzę, że pierwszą noc spędziłem tu
28.09.2006. Potem od czsu do czasu, rzadziej lub częściej się pojawiałem. Natomiast na dobre
wprowadziłem się 29.01.2007 :)


Ja pierwszego posta w czerwcu 2006 napisałem, długi na 10 wyrazów ;) i poszedłem sobie odrazu. Nawet nikt mi nie odpisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 02:57, vazon napisał:

> Wyświetliłem sobie wszystkie moje posty w tym temacie i widzę, że pierwszą noc spędziłem
tu
> 28.09.2006. Potem od czsu do czasu, rzadziej lub częściej się pojawiałem. Natomiast na
dobre
> wprowadziłem się 29.01.2007 :)

Ja pierwszego posta w czerwcu 2006 napisałem, długi na 10 wyrazów ;) i poszedłem sobie odrazu.
Nawet nikt mi nie odpisał...

To ja miałem wiecej szczęścia :) - ktos odpisał i tylko to że do 3 było z kim pogadac :) Ale zawsze to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 02:57, sccorpio napisał:

Jest tu ktos kto nie liczy swoich postów :) Może popisze o czymś ciekawym? Dajcie temacik :)

Oj tam, fajnie sobie powspominać i się pochwalić. A ty nie masz jakiegoś temaciku w zanadrzu?

Dziś miałem wykład z profesorem, który jest recenzentem w jednej z motoryzacyjnych gazet angielskich. Zawsze testuje nowe samochody, które mają pojawić się na rynku. Pochwalił się nam, że jeździł wszystkimi markami samochodów oprócz Bugatti. Aż mi się nóż otworzył w kieszeni. Niektórzy marzą, żeby usiąść chociażby za kierwonicą a on jak gdyby to było normalne sobie tak powiedział. Chciałem wyjść jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 02:50, sccorpio napisał:

jak jeszcze nie spisz to gdybys mógł podac namiar na ebooki ciekawe to bede wdzieczny

Niestety nie mogę podać namiaru, bo sam go nie znam :/ Ojciec mi trochę ściągnął na Emule, a trochę mam od kumpla przyniesionych. Ja się w ściąganie nie bawię osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować