Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sześć nowych tytułów w serii eXtra Klasyka!

37 postów w tym temacie

Ranyyyyy... i znow przez kilka dni beda informacje o 1 -2 nowych gier w serii. Czy naprawde nie mozna raz podac wszystkich gier, jakie sie pojawia w serii za jednym zamachem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany Boskie...nie można wrzucić raz a dobrze info o wszystkich grach?Po co dziesięć newsów?
Ludzie mają czasami durne pomysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 21:44, Wojman napisał:

Ranyyyyy... i znow przez kilka dni beda informacje o 1 -2 nowych gier w serii. Czy naprawde
nie mozna raz podac wszystkich gier, jakie sie pojawia w serii za jednym zamachem?

Uważaj, bo polecisz jak Budo za krytykowanie działań "naszego kochanego zarządu" :P. Śmieszne jest to dawkowanie informacji, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda że w sierpniu do tej serii trafi tylko sześć tytułów , bo na pewno trafi się trochę słabiaków. Jak na razie znane są już (a może dopiero) trzy z nich i wiem że na pewno skuszę się na Dark Messiah i mam nadzieje że będzie jeszcze przynajmniej jeden tak ciekawy tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oO ? A skąd info że będzie tam DM ? A jakie jeszcze inne gry się tam znajdą ? Hm ... jak trafi tam jakiś FPS / RPG / TPP to być może na coś się skuszę. Pozostaje czekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 00:15, KŁEJK napisał:

oO ? A skąd info że będzie tam DM ? A jakie jeszcze inne gry się tam znajdą ? Hm ...
jak trafi tam jakiś FPS / RPG / TPP to być może na coś się skuszę. Pozostaje czekać ...


Jak na razie to tylko plotki i spekulacje z tego tematu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35592&u=667 , więc to jeszcze nie całkiem potwierdzona , ale za to bardzo prawdopodobna informacja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bardzo "intygujący" news. I może za 10 dni będziemy wszystko wiedzieć. Może...
Już mam dosyć takich newsów. Nie mogliby podać go za tydzień, a z wszytkimi grami, które wejdą w najnowszym rzucie? No, mogliby, ale im się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 00:08, Sebat1 napisał:

Trochę szkoda że w sierpniu do tej serii trafi tylko sześć tytułów , bo na pewno trafi
się trochę słabiaków. Jak na razie znane są już (a może dopiero) trzy z nich i wiem że
na pewno skuszę się na Dark Messiah i mam nadzieje że będzie jeszcze przynajmniej jeden
tak ciekawy tytuł.


O, podejrzewasz, że Dark Messiah trafi do eXtra Klasyki? Dobrze, że napisałeś, bo miałam zamiar kupić tę grę w Topsellerze, a tak to sobie poczekam.
A tak poza tym, to popieram sprzeciw związany z dawkowaniem informacji. Niech podadzą wszystko od razu. Jaki jest sens trzymania graczy w niepewności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 12:19, Neysha napisał:

O, podejrzewasz, że Dark Messiah trafi do eXtra Klasyki? Dobrze, że napisałeś, bo miałam
zamiar kupić tę grę w Topsellerze, a tak to sobie poczekam.

To cieszę się bardzo że pomogłem Ci w podjęciu takiej decyzji , zaoszczędzisz 20 złotych. ;] Ale dobre gry CDP w XKH ostatnio bardzo często łapią późnienia , więc mam nadzieję że tym razem nie spotka to Dark Messiah-a.

Dnia 08.08.2008 o 12:19, Neysha napisał:

A tak poza tym, to popieram sprzeciw związany z dawkowaniem informacji. Niech podadzą
wszystko od razu. Jaki jest sens trzymania graczy w niepewności?

Wychodzi na to że CDP jest przekonane iż takie dawkowanie informacji jest bardzo dobrym pomysłem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w tym rzucie będą Stalker, TDU, dodatek do HoMMV, CoH i coś w złocie, to będzie można wybaczyć. Ale tak? Nieee, nie lubimy czekania dłużej, niż obiecują (vide ostatnio w TS), bo nic z tego nie wynika.
Patrzcie, czego lud chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować