Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect na Xboksa 360, PC i DS-a... Że co?!

30 postów w tym temacie

Zaitsev

Gdy Ubisoft zapowiadało przeniesienie Assassin's Creed na DS-a, większość pukała się w czoło. Słaba maszynka, dla takiej grafiki lepsze jest PSP. W efekcie firma nieźle wyszła na sprzedaży, a sama gra nie była w żadnej mierze tragedią. Czy teraz podobna kolej losu czeka BioWare i Mass Effect?

Przeczytaj cały tekst "Mass Effect na Xboksa 360, PC i DS-a... Że co?!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shooter?! A grałeś w ty to w ogóle żeby Mass Effecta SHOOTEREM nazywać?! Mass Effect to pełnoprawny cRPG z bardzo dobrze zrobionym system walki (shooterowym owszem, no ale w turach byś to chciał?).

Tak po za tym Mass Effect jak najbardziej klimat i fabułę (na bardzo wysokim poziome) posiada... więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podszedł do newsa, przetarł oczy z niedowierzania, spojrzał na czanruszka lite''a i uśmiechnął się." Jak ja się cieszę, że przy wyborze DS vs PSP wziąłem tego pierwszego. Będzie Spore, GTA Chinatown Wars i jeszcze Mass Effect? Jestem na T A K!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:46, krzysiek-xxx napisał:

"Podszedł do newsa, przetarł oczy z niedowierzania, spojrzał na czanruszka lite''a i
uśmiechnął się." Jak ja się cieszę, że przy wyborze DS vs PSP wziąłem tego pierwszego.
Będzie Spore, GTA Chinatown Wars i jeszcze Mass Effect? Jestem na T A K!

Polityka tworcow tych gierek wcale mnie nie dziwi. Wydajac je na przenosne konsole (czyli w tym przypadku na DSa) beda oni po prostu bazowali na marce i wypromowanym tytule, wiec logicznym jest, ze chca trafic do jak najszerszego grona osob, by wycisnac jak najwiecej pieniedzy. ;] Poza tym dla grafikow to praktycznie zadne wyzwanie, a na PSP mozna by sie juz nawet pokusic o okrojona konwersje - to by bylo cos, cos z pewnoscia o wiele trudniejszego do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby na DSie takie piractwo się szerzy ;P Miłe zaskoczenie z Mass Effectem, nie spodziewałem się tego :)

gothicsheep -> Dobrze gadasz, przykład Assassin's Creed: taki zwykły platformer pewnie nie sprzedał by się tak, jak AC (mówię o wersji DSowej oczywiście), gdyby nie nazwa. A że przy okazji ten platformer wyszedł całkiem nieźle, to już inna sprawa. Podobnie będzie zapewne z GTA:CW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie z tej odmiany jak kupywalem DS to raczej byal to "konsolka dla dzieci co to nie dorosly do PSP" a teraz zaczynaja sie fajne tytuly GTA:CW mass effect co dalej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ... Czemu nie ma Mass Effect na chlebaku , iksa nie mam , a kompa mam chyba na to za słabego , a żeby nie było spamu myślę że gra może być bardzo dobra , grałem w kilka gierek na NDS''ie kolegi i muszę powiedzieć że grało się super , myślę że gra będzie dobra bo szkoda by było zepsuć taki dobry tytuł na tak dobrej konsolce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... dziwne z pozoru wydaje się, że DS nie nadaje się na cRPGi. No! Ale tylko się wydaje, biorąc pod uwagę nową wersję Final Fantasy IV, które sprzedaje się fantastycznie i otrzymało już grono naprawdę wysokich ocen w mediach. Mass Effect na DS będzie pewnie strasznie ograniczony względem wersji z nieprzenośnych platform, ale nie można go skreślać. Pewnie i sama fabuła będzie luźno powiązana z Mass Effectem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wyobrażam sobie ME na DS, lepiej żeby na PS3 grę wypuścili... Albo chociaż jednocześnie na DS oraz PSP. Gra jest świetna, ale wątpię aby udało się oddać klimat gry na DS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwalają mnie komentarze typu "DS konsolka dla dzieci co do PSP nie dorosły" (Nie żebym coś do Ciebie miał, ale tak ogólnie napomknąłem przy okazji). Nie rozumiem tej żenującej dyskryminacji ze względu na słabe osiągi graficzne. Być może to jest spowodowane zawiścią fanbojów sony, że na ich konsole nie wychodzą takie tytuły. DS już wiele razy udowodnił, że jest konkurencją dla PSP i to nie byle jaką bo ten "lider grafiki przenośnej" jest ostatnio olewany zarówno przez graczy jak i developerów. Tylko zatwardziali gracze i wierni marce pozostaną przy niej. Moim zdaniem takim druzgocącym (bo jeśli nie ostatnim) "hedszotem" dla posiadaczy PSP byłoby pójście za trendem (BioWare i Rockstar) CD Projekt RED i decyzja o wydaniu Wiedźmina DS. Krwawy Szlak na komórki wypadł znakomicie, a jak się pomyśli co by było na DS''ie? Być może naiwne marzenie, ale kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:41, radosiewka napisał:

Jakoś nie wyobrażam sobie ME na DS, lepiej żeby na PS3 grę wypuścili... Albo chociaż
jednocześnie na DS oraz PSP. Gra jest świetna, ale wątpię aby udało się oddać klimat
gry na DS


Ja też se nie wyobrażam :( na DSa to Mario i pokemony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:12, Tal441 napisał:

kurde faja ... tylko ciągle ten DS,DS,DS dajcie coś psp''kowi :/


Ile lat psp jest na rynku? DS chyba starsze ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować