Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Elektronicy" odkryli karty

39 postów w tym temacie

Bardzo ciekawa lista. Najciekawszą pozycją wydaje mi się ''Dragon Age'' - w końcu to erpeg od BioWaru :)
Ciekaw też jestem Simsów 3, ponieważ, znając moją siostrę, stanie się dokładnie tak jak z Simsami 2 - czyli kupowanie kolejnych dodatków (teraz mam ich w domu 13 o.O) za grubą kasę, a w końcu powinno się wiedzieć co ma się na dysku ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:53, krzysiek-xxx napisał:

Eeee, to Mirror''s Egde nie będzie na komputerze? Z tematu numeru w najnowszym CDA wywnioskować
można, że jest to tytuł przede wszystkim na PC, ale cóż...


Błąd, Mirrors'' Edge to przede wszystkim gra konsolowa i na każdej prezentacji jest pokazywana na konsoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twierdzenie, że PC umiera jest tak nieadekwatne do rzeczywistości jak to, że jutro spadnie różowy śnieg, nie dość, że dostajemy większość perełek z XBOXa360 w rozszerzonych wersjach, to co roku czeka na nas kilka kapitalnych tytułów, o grach Blizzarda już nie mówiąc… po prostu ktoś kto mówi, że PC umiera, ma problemy z osobowością i próbuje chyba być inny niż wszyscy, po za tym PC to jedna z najstarszych platform na których gra się od zawsze i to jest fakt niepodważalny. Jak ktoś swoją historie zaczyna z konsolami XBOX360 lub PS3, nie mając zielonego pojęcia jak wyglądały gry 15 lat temu i w co się wtedy grało, to nic dziwnego, że taki paranoik sławi ponad niebo konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 13:30, Vojtas napisał:

Jak widać po przedstawionej liście, PC umiera, w końcu szaleje na nim piractwo i jest
kompem tylko do pracy.

nie wiem w jakim celu piszesz takie bzdury, po co podpuszczasz, temat nudny do bulu, że piractwo itd. itp.
większość gier na liście jest multiplatformowych a że tylko pokażą na jednej to o niczym jeszcze nie świadczy, nie są w stanie pokazać wszytkiego dla ponad kilkudziesięciu tys. zwiedzjących w ciągu kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 15:02, juve_fan napisał:

PC umiera....taaaak, jasne..... Z tej listy akurat to najciekawsze gry wyjdą na PC: Dead
Space, Dragon Age, Mirror''s Edge, Red Alert, Left 4 Dead, LotR, Battleforge, Warhead
i do tego sportowe Fifa09 i Fifa Manager.... No
i co, PC umiera??? Umiera, jeśli chcecie grać w MySims czy Little Pet Shop....
Może PC nie dostaje exclusivów, ale pojawia się masa świetnych gier.


Dragon Age ma czasowego exclusive''a, Dead Space wychodzi na konsole, Mirror Edge wychodzi na konsole(gdzie jest napisane, że na PC?), Red Alert wychodzi na konsole, Fifa wychodzi na konsole(PC dostaje konwersję z PS2), LoTR na konsole, Left for Dead wychodzi na konsole. Zostaje Fifa manager i Crysis. Nie umiera, jeśli lubisz menadżery piłkarskie i dodatki do słabych fpsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 15:49, Nadrill napisał:

Dragon Age ma czasowego exclusive''a, Dead Space wychodzi na konsole, Mirror Edge wychodzi
na konsole(gdzie jest napisane, że na PC?), Red Alert wychodzi na konsole, Fifa wychodzi
na konsole(PC dostaje konwersję z PS2), LoTR na konsole, Left for Dead wychodzi na konsole.
Zostaje Fifa manager i Crysis. Nie umiera, jeśli lubisz menadżery piłkarskie i dodatki
do słabych fpsów.

ale tu podali tylko listę jakie gry pokażą a nie na jakie platformy wydadzą, Mirror''s Edge będzie na X360, PS3 i PC, Dead Space też na wspomniane trzy, to samo Red Alert, Left 4 Dead na PC i X360, Lord of the Rings Conquest na PC, X360, ps3, NDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 15:49, Nadrill napisał:

...Dead Space wychodzi na konsole, Mirror Edge wychodzi
na konsole(gdzie jest napisane, że na PC?), Red Alert wychodzi na konsole, Fifa wychodzi
na konsole(PC dostaje konwersję z PS2), LoTR na konsole, Left for Dead wychodzi na konsole.
Zostaje Fifa manager i Crysis. Nie umiera, jeśli lubisz menadżery piłkarskie i dodatki
do słabych fpsów.


Zanim się zaczniesz wypowiadać co do gier jakie wychodzą na konsole a jakie na PC to wcześniej polecam odwiedzić oficjalną stronę dystrybutora i zajrzeć do planu wydawniczego w którym oczywiśćie pisze na jakie platformy wychodzą dane gry a te wszystkie gry co wymieniłeś wychodzą także na PC.

PROSZĘ OTO LINK: http://www.polska.ea.com/releaselist/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 16:00, Emillo2 napisał:

ale tu podali tylko listę jakie gry pokażą a nie na jakie platformy wydadzą, Mirror''s
Edge będzie na X360, PS3 i PC, Dead Space też na wspomniane trzy, to samo Red Alert,
Left 4 Dead na PC i X360, Lord of the Rings Conquest na PC, X360, ps3, NDS

Chciałbym jednak dodać, że EA prawdopodobnie wybrała poszczególne platformy (dla tytułów multiplatformowych) ze względu na to, która z nich dla danego tytułu będzie najwygodniejsza. Poza tym brawo za rozwiązanie głupiej licytacji co jest na co w której każdy pomijał 2/3 faktów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 16:04, dudi mati napisał:

> ...Dead Space wychodzi na konsole, Mirror Edge wychodzi
> na konsole(gdzie jest napisane, że na PC?), Red Alert wychodzi na konsole, Fifa
wychodzi
> na konsole(PC dostaje konwersję z PS2), LoTR na konsole, Left for Dead wychodzi
na konsole.
> Zostaje Fifa manager i Crysis. Nie umiera, jeśli lubisz menadżery piłkarskie i dodatki

> do słabych fpsów.

Zanim się zaczniesz wypowiadać co do gier jakie wychodzą na konsole a jakie na PC to
wcześniej polecam odwiedzić oficjalną stronę dystrybutora i zajrzeć do planu wydawniczego
w którym oczywiśćie pisze na jakie platformy wychodzą dane gry a te wszystkie gry co
wymieniłeś wychodzą także na PC.

PROSZĘ OTO LINK: http://www.polska.ea.com/releaselist/


Synek, naucz się czytania. Wypisałem listę gier, które wyjdą na konsolę, w większości wychodzą na PC przeportowane właśnie z nich. PC zostaje Crysis i Menadżer, jeśli chodzi o exclusive''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 13:43, greg_f napisał:

> Jak widać po przedstawionej liście, PC umiera, w końcu szaleje na nim piractwo i
jest kompem tylko do pracy.

Niestety szczera prawda... Ale mimo wszystko wyczekuję Red Alerta i Dragon Age :)


No cóż, to była irońja.

Lordpilot

Co "(piractwo)"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kurpiewskiwb

"Ta lista już od wczoraj krąży w sieci ! Ludzie jesteście żywą kalką serwisów takich jak videogaming247 i Kotaku ! Trochę kreatywności, świat nie polega na ‘copy & paste’, krytykujecie piratów za to, że dopuszczają się piractwa, a sami jednocześnie jesteście piracką nacją pismaków, którzy nic nie potrafią składnie napisać, znaleźć, dowiedzieć się, zredagować, być serwisem innowacyjnym, własnym, po prostu oryginalnym. Żenada !"

Omg :O A powiedz mi, co wymyślić nowego w newsie? To nie pudelek czy pardon żeby dodawać do faktów wlasne informacje, z ze źródła zwanego "widzimisię".
Powagi! Najlepiej sam napisz swoją innowacyjną wersję newsa, w którym oznajmisz to co ogłosiło EA. No, śmiało. Nie krępuj się, wszyscy czekamy.

ALe te serwisy onet, interia, wp są pirackie -_- te same newsy dotyczące konfliktu w Gruzji. Nie moge, zero oryginalności ;)


Może mnie trochę nerwy poniosły, ale ten post to jeden z hm..najmniej rozsądnych jaki widziałem ;]

@Nadrill

Nie mam zamiaru wdawać się spory pc vs konsole, bo to bezcelowe..

"Wypisałem listę gier, które wyjdą na konsolę, w większości wychodzą na PC przeportowane właśnie z nich. PC zostaje Crysis i Menadżer, jeśli chodzi o exclusive'y."

Kogo interesują exclusivy, nie ma sie co podniecac, ze cos jest exclusivem? To, że gry wychodza równiez na pc to znaczy, że ciągle się ten proceder opłaca.
A jeżeli idzie o szczegóły to gry na konsole są tworzone na..pctach ;) Oczywiście, nie jest to takie proste jak mogło zabrzmieć, ale to pc jest platformą do programowania gier na konsole <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 13:41, Lordpilot napisał:

Metalhead86 ---> Dragon Age wyjdzie równiez na konsole, tyle że w późniejszym terminie
(Greg Zeshuck mówil o tym na E3). I chwala BioWare za to ! Raz - ogromny plus że równiez
konsolowcy zagrają w takie "oldskulowe" cRPG w starym stylu, dwa - BioWare/EA zarobi
więcej kasy, bo przy samej wersji PC to wątpie żeby nawet na zero wyszli (piractwo)


Piractwo... Eh, piractwo to Wasz jedyny argument konsolowcy? Dlatego PC jest ''do dópy'' i ''śmierdzi''? Żałosne, czyż nie? Jedno jest pewne - oldskulowe cRPG na konsolach na pewno nie przejdzie. I wątpię też, aby Dragon Age na takowe się zanosiło. Ostatnio, przeglądając zapowiedzi w CD-Action, usłyszałem wzmiankę o walce ''dynamiczno-taktycznej'' i innych ciekawostkach. Tak więc zbytnich nadziei sobie nie róbmy, by później się mocno nie rozczarować. Poza tym Dragon Age to marka. Zeshuck powiedział, że planują wydanie gry w wersji konsolowej, ale nie wspominał nic o tym, że ma to być jej pierwsza część (Origins).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Piractwo... Eh, piractwo to Wasz jedyny argument konsolowcy? Dlatego PC jest ''do dópy''

Dnia 09.08.2008 o 17:31, Metalhead86 napisał:

i ''śmierdzi''? Żałosne, czyż nie?


WTF ? Zły dzień mialeś czy co ? Jacy konsolowcy ??? Normalnie ręce opadaja - konsole mam od roku, peceta - ho, ho - to już jest mój ktoryś z kolei, gram i na 360 i PC - gry to moje hobby, dziele je na dobre i złe, świetne i kiepskie, a nie według platformy na którą wychodzą. Gdzie niby napisałem, że pc jest "do dópy" i "śmierdzi" ? Więc faktycznie - żałosne... to są te twoje żale, nie wiadomo do kogo.
A duże piractwo na PC to jest fakt - i żebys się znowu nie przyczepił jakimś tekstem "z dupy" - mnie to wcale nie cieszy.

Jedno jest pewne - oldskulowe cRPG na konsolach na

Dnia 09.08.2008 o 17:31, Metalhead86 napisał:

pewno nie przejdzie. I wątpię też, aby Dragon Age na takowe się zanosiło.


No to akurat już nie od ciebie zależy, ale rozumiem że jesteś jakąś wróżką ? Żeby ci czasem nie było wstyd jak się na konsolach sprzeda lepiej jak na blaszaku.


Ostatnio, przeglądając

Dnia 09.08.2008 o 17:31, Metalhead86 napisał:

zapowiedzi w CD-Action, usłyszałem wzmiankę o walce ''dynamiczno-taktycznej'' i innych
ciekawostkach.
Tak więc zbytnich nadziei sobie nie róbmy, by później się mocno nie rozczarować


Smutne to i typowe dla takich jak ty - dopóki gra była zapowiadana tylko na PC, to była super i "oldskulowa". Kiedy tylko Zeshuck wspomniał o wersji na konsolę... to już wieszczysz katastrofę. Poczekajmy może do premiery - wtedy się okaże kto miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 19:19, Lordpilot napisał:

/cut/

Ano konsolowcy... Jak powiedziałeś, aż ręce opadają gdy czytam kolejne brednie na temat "jakie to PeCety są be i jak to gry się na niego słabo sprzedają". To nie są tylko moje ''żale'', a większości blaszakowców. Tak, piractwo to plaga, ale nie musicie tego wytykać za każdym razem, gdy jakiś konsolowy ''hicior'' pokroju DMC4 się na PeCetach źle sprzeda (czytaj dobrze ściągnie), bo robi się to już śmieszne.

Dnia 09.08.2008 o 19:19, Lordpilot napisał:

No to akurat już nie od ciebie zależy, ale rozumiem że jesteś jakąś wróżką ? Żeby ci
czasem nie było wstyd jak się na konsolach sprzeda lepiej jak na blaszaku.

Obejdzie się bez zbędnej agresji... Powiedz mi czego ma mi być wstyd? Tego, że kolejny pseudo action-cRPG sprzeda się lepiej na konsolach? Nie żartuj sobie. Sprzedaż tego czy tamtego tytułu jest mi naprawdę obojętna. Liczy się jakość produkcji, a nie żadne statystki.

Dnia 09.08.2008 o 19:19, Lordpilot napisał:

Smutne to i typowe dla takich jak ty - dopóki gra była zapowiadana tylko na PC, to była
super i "oldskulowa". Kiedy tylko Zeshuck wspomniał o wersji na konsolę... to już wieszczysz
katastrofę. Poczekajmy może do premiery - wtedy się okaże kto miał rację.

Dla takich jak ja? Daruj sobie te durne inwektywy. Oldskulowe cRPG na konsolach nie istnieją, a ponoć taki ma być właśnie Dragon Age, i to mnie martwi. Jeśli tytuł ten okaże się godnym, duchowym następcą takich gier jak BG czy NWN2, to z pewnością znajdzie się w mojej kolekcji cRPG''ów. Jeśli natomiast będzie to coś pokroju najnowszego dzieła BioWare, Mass Effect, to to studio naprawdę zmaleje w moich oczach. Zresztą jak powiedziałem, wersja konsolowa pierwszej części nowej marki jaką jest Dragon Age, wcale nie jest pewna.

P.S. I nie mówię tego jako fanboj PeCetów. Równie dobrze można mnie nazwać konsolowcem, bo takowych maszynek też troszkę posiadam. Jest to po prostu obiektywna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tradycyjnie jak jest jakaś wzmianka o grach na PC oraz reszcie platform konsolowych to standardowo od razu rozpętuje się "wojna" - Polska ;/

Lista jak lista - moim zdaniem niezła. Jak widać dominują gry na Nintendo Wii - Electronics Arts zapewne chcę teraz bliższą uwagę poświęcić tej platformie. I nie dziwię się im, bo Wii jest przecież najlepiej sprzedającą się konsolą od kilku ładnych miesięcy, cały czas trzyma się w czołówce rankingowej. Ja z wymienionych tytułów najbardziej czekam na prezentacje Mirror''s Edge, który zapowiada się na bardzo nowoczesną i innowacyjną grę. Z chęcią także zobaczę w akcji Left 4 Dead, Crysis Warhead, Dragon Age oraz Lord of the Rings: Conquest.

Liczę, że targi Games Convention będą lepsze od E3 - wreszcie będzie tutaj można się rozerwać, a nie jak w przypadku E3 traktować to tylko jako biznes i zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 16:36, Vojtas napisał:

> > Jak widać po przedstawionej liście, PC umiera, w końcu szaleje na nim piractwo
i
> jest kompem tylko do pracy.
>
> Niestety szczera prawda... Ale mimo wszystko wyczekuję Red Alerta i Dragon Age :)


No cóż, to była irońja.


Vojtas, niektórym trzeba dać "buźkę" na końcu tekstu, inaczej nie załapią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista gier robi bardzo pozytywne wrażenie , widać że "Elektronicy" z roku na rok coraz lepiej dbają o graczy , nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek wcześniej EA oferowało aż tyle ciekawych gier w jednym roku. Najbardziej czekam na Dead Space , Mirror’s Edge , Red Alert 3 to z pewnością będę ogromne przeboje , już nie mogę się doczekać kiedy pogram sobie w te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiążę duże nadzieje z takimi tytułami jak Mirror''s Edge i FIFA 09. Oczywiście na PC. Mam nadzieję, że ta pierwsza produkcja będzie przełomem, a druga wreszcie odświeży zapyziałą serię FIFA, którą i tak zawsze bardziej lubiłam od PES''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować