Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Micrsoft postradał zmysły - nie będzie (na razie) mikrotransakcji przy Avatarach...

43 postów w tym temacie

Zaitsev

Jeżeli chodzi o otrzymywanie czegoś za darmo, to Microsoft jest najprawdopodobniej na ostatnim miejscu na liście potencjalnych darczyńców "prosto z serca". Dlatego dziwi zapowiedź, że Avatary na starcie będą całkowicie darmowe.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft postradał zmysły - nie będzie (na razie) mikrotransakcji przy Avatarach..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mówić, ale od dłuższego czasu obserwuję newsy Zaitseva i według mnie nie nadaje się on na newsmana... Podstawową zasadą redaktora czegokolwiek jest bezstronność - bardzo rzadko widoczna u wspomnianego powyżej jegomościa... Poza tym do newsów podchodzi zbyt luzacko, zero powagi czy oficjalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy w przyszłości będzie opcja (podobna będzie w Home), dzięki której będziemy mogli chodzić swoim avatarem np. po świecie Gears of War. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, co Wy się czepiacie ;) Newy pisane przez Zaitseva są moimi ulubionymi. Cenię sobie jego poczucie humoru, czasem ironię czy pewien dystans do sprawy. Czy Wy chcielibyście po prostu suche fakty? To byłoby nudne. A tak, newsy czyta się z ciekawością i uśmiechem na twarzy ;)

Co do samego newsa to miło, miło. Ja bym tylko jeszcze XBL chciał za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krytykujecie MS jakby wam się nie podobało że za darmo coś dostajecie. :/
A jakby było płatne to byście byli szczęśliwi? Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że Zaitsev jednak nie nadaje sie do pełnienia funkcji. Zasadniczą reguła w wiadomosci prasowej, czy blogu jest przdstawienie faktów w sposób obiektywny, zgodny z rzeczywistoscią i zrozumiały. Nie pierwszy raz spotykam sie ze zjawiskiem szydzenia z ludzi czytajacych teksty autorstwa ww. newsmana. Sa one niekiedy niezrozumiałe, subiektywne. Mimo, że niektórym sie je milo czyta, nie taka jest ich rola. To nie sa komentarze za przeproszeniem, ale relacje.

Wg mnie MS przegina, jako że amerykanie maja na takie rzeczy kasę, to jeszcze jakoś firma sie trzyma. W Europie nie mialaby racji bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawosz, powiedziałem niemalże identyczną kwestię ;) Tzn tą o obiektywności. Może jakiś bunt podniesiemy, skoro tyle osób się zgadza co do pracy Zaitseva?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować