Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Filmowy Książe Persji... och ach

95 postów w tym temacie

O damn... z chęcią wykradłbym mu z garderoby ten kostium :D IMO aktor dobrze dobrany. Mam nadzieję, ze godnie sobie poradzi z odtworzeniem roli :)

PS. W końcu mogło by coś ruszyć z egranizacją MGS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 21:27, Bingolo napisał:

Ja nadal czeka na egranizacje WarCrafta,bo obiło mi się o uszy że powstaje.Widziałem
dwa przerywniki z owej gry i muszę stwierdzić że były bardzo filmowe,tak więc film może
będzie jeszcze bardziej filmowy.:P


Dokładnie World of WarCraft, tworzone przez Legendary Pictrues (300). W sumie całość komputerową zastąpi tylko doszlifowanie scen jak w 300, może coś z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 22:32, mic02 napisał:

> Ja nadal czeka na egranizacje WarCrafta,bo obiło mi się o uszy że powstaje.Widziałem

> dwa przerywniki z owej gry i muszę stwierdzić że były bardzo filmowe,tak więc film
może
> będzie jeszcze bardziej filmowy.:P

Dokładnie World of WarCraft, tworzone przez Legendary Pictrues (300). W sumie całość
komputerową zastąpi tylko doszlifowanie scen jak w 300, może coś z tego wyjdzie...

Szkoda że nie WarCraft bo historia heroicznej walki z Demonami jest imo bardziej heroiczna.A jest może jakaś strona po polsku albo news na jakimś portalu gdzie mogę się czegoś dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Jake bardzo się postarał. Wcześniej był z niego szczypior, teraz wygląda bardzo dobrze. Może i nie przypomina młodzieńca z Piasków Czasu, ale nie zapominajmy, że film jest tworzony na podstawie gry, nie jest idealną adaptacją. Do tego możliwe jest, że w filmie Dastan zmienia ubrania, a nie zrzuca tylko poszarpane koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no trudno zeby dobierali wg ryja ktor specjalnie orientalny nie był nawet. Co wiecej ksiaze w jedynce mial smieszna by nie powiedziec gorzej fryzure, w dluzszych wlosach wyglada lepiej. Jak polacza jedynke z dwojka to bedzie perfekt. :) Ja jestem dobrej mysli jeszcze p. jackson jako producent to musi byc co najmniej spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktor bardzo podobny do Księcia z Duszy Wojownika i dobrze, bo w tej części prezentował się najlepiej. Mam nadzieję że film będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jakie larum podniosło się gdy producenci "Wywiadu z wampirem" ogłosili odtwórcę roli Lestata... Nawet sama autorka powieści i scenariusza wycofała swoje nazwisko z filmu, twierdząc, że Tom Cruise zupełnie do tej postaci nie pasuje (ponoć pisząc powieść Anne Rice miała przed oczami Rutgera Hauera)... A gdy reżyser pokazał jej materiał wpadła w zachwyt i przestała wydziwiać...
Ja osobiście wierzę w Mike''a Newella, bo to reżyser ambitny, posiadający nie tylko talent ale i rzemiosło... Poza tym, fanatycy gry powinni powstrzymać tomahawki, ponieważ producenci Księcia od początku zapowiadali, że film nie będzie ekranizacją żadnej z gier a jedynie obrazem wykorzystującym motywy "Prince of Persia"... Tedy przed wami pewnie niejedna niespodzianka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować