Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: Update – ujawniamy informacje dotyczące aktualizacji gry Wiedźmin do Edycji Rozszerzonej!

12 postów w tym temacie

CD Projekt

Już 19 września ukaże się nowe, ulepszone wydanie największego polskiego hitu - gra Wiedźmin: Edycja Rozszerzona. Firma CD Projekt nie zapomniała jednak o osobach, które kupiły premierową edycję gry. Każda z tych osób, która będzie chciała się cieszyć wszystkimi uaktualnieniami i dodatkami Edycji Rozszerzonej, będzie miała 2 możliwości:

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin: Update – ujawniamy informacje dotyczące aktualizacji gry Wiedźmin do Edycji Rozszerzonej!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie taktyka CDPROJEKT , czy roczne prace nad edycja rozszerzoną przyniosą firmie realne zyski - wydaje mi się że nowe wydanie nie będzie wcale schodzić jak świeże bułeczki,a update jest za bardzo wyposażony żeby mogli na nim dobrze zarobić.
Nie lepiej było ten rok poświęcić na prace nad następną częścią po której znowu by wszystkim opadły szczęki ze zdziwienia ?
Oczywiście jako graczowi jest mi bardzo miło że będę mógł w odświeżonej wersji cieszyć się przygodami Geralta , ale chciałbym też żeby producent najlepszej polskiej gry zajmował się robieniem , że tak powiem, kapuchy - bo jak wiadomo jest ona niezbędna do istnienia i rozwoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 zł jak za wypasioną edycję Update''ową to niewiele. Dlatego z chęcią kupię i dam co nieco zarobić twórcom. W końcu stworzenie tych wszystkich poprawek, modów itp trochę pracy wymagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@alexbe
nie, nie lepiej było ten rok poświęcić na prace nad następną częścią, bo przynajmniej dali dowód że (pomijając już JAKIEKOLWIEK kwestie zarobkowe) cdpr dba o graczy i po licznych zgłoszeniach na błędy i niedoróbki Wiedzmina, chcieli to ponaprawiać. ja sie ciesze, przynajmniej ktos jeszcze pamięta że dla developerów gra nie umiera wraz z jej wypuszczeniem na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 14:22, alexbe napisał:

Nie lepiej było ten rok poświęcić na prace nad następną częścią po której znowu by wszystkim
opadły szczęki ze zdziwienia ?


CDP RED podzielił się na 2 zespoły. Jeden pracuje nad jakąś nową grą a drugi nad ER więc nie zmarnowali roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. a kto powiedział że nie zaczęli robić kolejnej części :P... to że nic o tym nie mówią nie znaczy że nic się nie dzieje w tej sprawie... w końcu raczej nie potrzeba całego zespołu do robienia poprawek, a przynajmniej nie na raz (w końcu jakiś czas trwało tworzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nonono! to się Polacy rozkręcają! bardzo dobry pomysł z rozszerzeniem na plycie, bo nie dość, że każdy woli mieć rozszerzenie na płytce niż na dysku z neta, to jeszcze nie każdy ma dość szybki transfer aby ściągnąć. no i jeszcze po formacie nie bedzie trzeba ściagać jeszcze raz;D żeby wszystkie firmy tak robiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej w tej chwili interesi kiedy będzie można owe dodatki zassać, bo mój piecyk pierwszej świeżości już nie jest i szybsze wczytywanie i lepsza stabilność by mi się przydały bo przy jednym rdzeniu i giga ramu trochę się można wpienić czasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szef Codemasters''a Chris Deering stwierdził, że budżet potrzebny na wyprodukowanie nowego tytułu na PC (dobrej gry) to suma ca. 10 mln. dolarów - ciekawe kiedy CD Projekt RED zgromadzi taką sumę aby wydać coś na miarę sukcesu "Wiedźmina"?

I co to będzie?
I na co będzie nastawione? Na polskich klientów, Wschodu ("Wiedźmin" bardzo dobrze sprzedawał się w Rosji) czy Zachodu?

Moim zdaniem machnąć ręką na Zachód! Szukajcie naszego lokalnego tematu a otrzymacie nagrodę w postaci dobrej sprzedaży w Polsce i Rosji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strajker: A ty myślisz, że ile kosztował Wiedźmin ? Na produkcję wydali coś koło 20 mln pln czyli po dzisiejszym kursie dolara wychodzi właśnie w granicach 10 mln $ A taką sumę CDPR na następną produkcję zapewne już zgromadził gdyż inaczej produkcja Wiedźmina byłaby dla nich nieopłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe to Wiedźmińskie Update wygląda całkiem przyzwoicie , ale pomimo to że mi się podoba , to i tak nie mam zamiaru tego kupować. Grę kupię od razu w Edycji Rozszerzonej , ale za rok i to tylko wtedy jak cena w normalnych sklepach będzie w granicach 50-60 złotych , wtedy to na pewno się na to skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować