Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft pozywa tłocznię Assassin’s Creed

179 postów w tym temacie

To jest ilosc na calym swiecie, po prostu ludzie na PC piraca ile wlezie gry bez multi, inne zreszta tez. Wy chyba zyjecie w innej rzeczywistosci, jesli uwazacie ze to takie niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:56, Kawosz napisał:

Rynek PC ma się średnio, tylko czekać jak rozkwitnie za sprawą mi gier Blizzarda. Moim
zdaniem stało się źle, że kod wyciekł. Jest to jednak tylko inna inszość, ze względu
na świetnie się sprzedający tytuł na konsole.
Valium
Nie przesadzasz z tymi konsolami i PC? Biorę to trochę jako groteskowy żart.


Ani troche nie przesadzam. Wszedzie poza Polska i Niemcami pecet jest do pracy i do WoW kiedy szef nie patrzy.

PS. Przepraszam za double posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, ci piraci :/ Ja się brzydzę piractwem i nawet nie wyobrażam sobie jak można spiracić taką dobrą grę jak Assassin''s Creed. Ale co ja mówię - GTA IV pewnie będzie ściągane przez piratów jeszcze więcej razy, więc AC to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie wygląda potęga nowych produkcji na pc... 40 000 na całym świecie...przecież to nawet nie zakrawa na żart...przykre... Gracze pecetowi tylko strzelają sobie samobója... wydawanie nowych, wymagających mocnego sprzętu produkcji na pc nie ma najwyraźniej sensu...I nie gadajcie, że gra kiepska itd., bo więcej egzemplarzy schodzi miesięcznie z nakładu np. CD Action...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 19:10, Czapelo napisał:

Nie muszę co prawda, ale też mogę Ci zdjęcie podesłać, a jak już byś i w to nie uwierzył
to i z fakturą imienną nawet.


Ach Ci ludzie.. chyba muszę zacząć stosować "<ironia> <sarkazm>" xD

A tak swoją drogą kolejna bezsensowna dyskusja, pod tego typu tematami powinna być blokowana możliwość komentarz bo i tak do niczego konstruktywnego nie prowadzi :) Swoja drogą moim zdaniem większość nie dość, że się chwalą, że mają oryginała AC to że nigdy nie piracili... coś mi tu śmierdzi :P Co prawda tylko 90 postów to racja, może i się znaleźli Ci porządni ale z chęcią bym przejrzał wasze HDD :D A jeszcze bym zapomniał "Ponadto pozamykać te całe sieci P2P" - Czapelo, hahaha tylko jest mały zgryz drogi kolego :P Nie da się ich zamknąć! Takie prawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 000 na sprzedanych kopii na PC na świecie? Ja wyczytałem że to ranking w USA tylko:P Chociaż ten ranking wydaje mi się "trochę" naciągany. Czy na pewno aż takie piractwo panuje? Nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł, który sprzedał się na platformie PC w 40,000 kopiach, został nielegalnie pobrany ponad 700,000 razy.

No masakra, na konsolach liczba sprzedanych kopii idzie w miliony, a na PC tylko 40 tys. Rynek PC jest chory na takich pasożytów jak piraci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:53, alien-man napisał:

40 000 na sprzedanych kopii na PC na świecie? Ja wyczytałem że to ranking w USA tylko:P


I tylko w czerwcu :), przynajmniej według zagranicznych serwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2008 o 20:42, loczyn napisał:


Ach Ci ludzie.. chyba muszę zacząć stosować "<ironia> <sarkazm>" xD

Ironię zrozumiałem, na końcu tej odpowiedzi miało być :), ale sie "nie wklepało ;).

Co do prawa, to masz rację, takie właśnie jest, ale zauważ że właśnie Kowalskiego za ściąganie muzyczki, to ukarać można...., więc niech do diabła zmienią to prawo, żeby można ich było zamykać!!!

A co do tego że nie piraciłem - a i owszem - piraciłem i to na potęgę, głównie za czasów gdy o czymś takim jak prawo autorskie czytało się ja dobrą powieść s-f, potem zresztą też i to same nowości. Ale wtedy byłem głupi, buńczuczny i młody i nie rozumiałem, że podcinam gałąź na której siedzę. Nie rozumiałem wtedy też do końca co to znaczy nie dostać pieniędzy za swoją pracę. Na szczęście parę lat temu poprzestawiało się w mojej łepetynie coś w lepszą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

news mocno naciągany

a osobiście to żali mi tych wszystkich co grywali w pirata i biegali w te i wewte bo gra im się sypała w Jeruzalem

tak z drugiej strony to recenzje były słabe, bo gra byla słaba, sugerowanie że recenzenci grali w piraty to kpina!

niech na drugi raz nie wydają lepiej takieg badziewia nudzącego się po dwóch dniach, gdzie w każdym mieście robimy dokładnie to samo, a fabula kuleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź kierowana do piratów:
Dzięki WAM drodzy piraci rynek PC jest coraz uboższy. To WY najczęściej narzekacie, że gry PC są nędzne. Po co je kupować? Po to żeby ktoś kto pracuje nad grą przez parę lat miał pieniądze ze swego dzieła. Kryjecie się tłumaczeniem: "Jak ja ściągnę ściągnę 1 egzemplarz to nic się nie stanie" Tyle, że jest was więcej i te "marne kilka milionów" straty dla twórców to niby nic? A więc WY - piraci zbierzcie się razem i zróbcie jakiś naprawdę porządny projekt i go opublikujcie na necie. Ciekawe czy będzie Wam wtedy miło?
Amen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować