Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znaczący spadek cen GeForce'ów z serii GTX 200

26 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2008 o 16:59, pan m. napisał:

Hahaha jak na komputroniku wejdziemy w zakładkę GeForce GTX280 to mamy w Uwagach:

"Uwaga!Minimalna moc zasilacza dla tej karty graficznej to 560W"

Ja nie moge:/


Hehehe, a na pudełku do 9600GT pisze, że trzeba minimum 580W. Jakoś nigdy nie wierzę w takie informacje. 500W zasilacz Chieftec-a utrzyma GTX280.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew twierdzeniom o ciężkich stratach Nvidii - firma ta i tak jest na ogromnym plusie. Sprzedaż kart serii GF 8xxx była tak długa i tak udana, że Nvidia może sobie pozwolić nawet na 2-3 lata jazdy na stratach. A przez tyle czasu wiele się może zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 15:32, Falconer napisał:

I tak wolę kupić kilka gier na mojego X360 niż marnować kasę na nową kartę graficzną
do PC`ta :P


Podjąłem podobną decyzję, tyle że wybrałem inną konsole (PS3) i mam spokój od kart graficzny tak jak Ty ;-)

Co jak co, ale akurat ta obniżka cen jest naprawdę niezła. Ceny spadły w dość znacznym stopniu, ale nie ma się co dziwić. ATI przygotowało sporą kontrofensywę dla Nvidii, widać że zaczyna odbijać się od dna. Co raz lepsze układy graficzne, a także ostatnio nawiązana współpraca AMD (które posiada we własności ATI) z Blizzardem - widać, że jest lepiej, niż było ostatnio. Co z tego wyniknie to dopiero się okażę, jak będzie dobra konkurencja to skorzystamy na tym tylko my, Gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować