Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spore bez dema, ale z rozszerzeniami

26 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2008 o 17:57, Sashion napisał:

Ciekawe co będzie miało więcej dodatków Spore czy The Sims 3...


Hehe według mnie Sims 3 to samo w sobie jest już dodatkiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:08, k13 napisał:

> Ciekawe co będzie miało więcej dodatków Spore czy The Sims 3...

Hehe według mnie Sims 3 to samo w sobie jest już dodatkiem ;P

Podobno Sims 3 premierówka będzie tylko instalatorem silnika gry ,a trzeba będzie dokupić dodatki dla każdego pokoju oddzielnie z umeblowaniem i postacie też osobno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:17, jackass napisał:

> > Ciekawe co będzie miało więcej dodatków Spore czy The Sims 3...
>
> Hehe według mnie Sims 3 to samo w sobie jest już dodatkiem ;P
Podobno Sims 3 premierówka będzie tylko instalatorem silnika gry ,a trzeba będzie dokupić
dodatki dla każdego pokoju oddzielnie z umeblowaniem i postacie też osobno ;)


No to EA przyszalało ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. Maxis i jego polityka wsysaczy gotówki z znudzonej młodzieży. Pewnie gra pierwotnie bardzo rozbudowana, teraz mocno okrojona która to pierwotny wygląd odzyska po milionach odpłatnych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:25, raminiel napisał:

Ehh.. Maxis i jego polityka wsysaczy gotówki z znudzonej młodzieży. Pewnie gra pierwotnie
bardzo rozbudowana, teraz mocno okrojona która to pierwotny wygląd odzyska po milionach
odpłatnych dodatków.


Ja się tylko dziwię czemu ta gra nie ma jeszcze konkurencji ? ( wiem że były gry simso podobne ale były one zbyt okrojone ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh Spore to fajna gierka może być ale pewnie potem powychodzą Winter Edition, Yellow Edition i wiele innych nikomu nie potrzebnych wyciskaczy kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli gra sie okaze sie bardzo dobra, albo przynajmniej dobra (jestem wybredny wiec dobra to juz cos) to kupie i dodatki, przynajmniej pogram dluzej niz 3-4 wieczory w ciagu ktorych konczy sie wiekszosc nowych pozycji...

do dzieci z powyzszych komentarzy: dorosnijcie... nikt was nie zmusza do kupowania dodatkow czy nawet podstawki, nikt was nie zmusza do wciskania kasy do portfeli EA... nie ma dodatkow: jest zle, sa dodatki: jest jeszcze gorzej. I jak tu dogodzic komukolwiek w tej branzy ? Wy byscie pewno wszsytko za darmo rozdawali :D Oj niektore komentarze sa naprawde zabawne...

Co do dema: mi do szczescia nie jest potrzebne, gralem w fabryke, widzialem trailery i napewno zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ma fabryka stworów do samej rozgrywki w spore ? Cos mi sie wydaje ze nijak, czyli mniej wiecej tak jak tworzenie wlasnego avataru do simsow i same simsy.
I nie wspomne o cenie , firmie EA dziekujemy , na mnie niech nie licza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 22:08, kLaUZeR90 napisał:

fakt że nie za bardzo sobie wyobrażam jak demko mogłoby wyglądać.

Spore: Wakacje, Spore: Randka, Spore: Ludziki, Spore: Sracz ... już się nie mogę doczekać
-_-

Zapomniałeś o "Spore: Na studiach" i "Spore: Własny Biznes".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście... rozszerzenia... jest to jedyny sposób sprzedaży gier jaki zna Maxis. Przykład: Simsy. Ale chyba się sprzedaje ten pomysł jeśli firma istnieje. A w spore bym sobie pograł, szkoda że nie ma dema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować