Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy trailer z Godfather II

38 postów w tym temacie

Uwielbiam trailery, które nie pokazują NIC konkretnego. Filmik ssie. Mimo to, poczekam sobie i na pewno spróbuję Godfathera drugiego, bo jedyneczka mi się bardzo podobała. A nuż widelec, może sequel będzie lepszy od poprzedniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem fragmenty gameplaya na GT i jak na razie gra prezentuje się słabo. Robi wrażenie strasznie "plastikowej i sztucznej". Dobrze, że do premiery jest jeszcze dużo czasu, bo jest co poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, sama rozgrywka mnie zainteresowała, ale martwi mnie to, że fabuła będzie związana z drugą częścią filmu, który, gdyby nie wstawki z młodością Vita, byłby nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie ta gra przypomina Scarface? Tylko odrobinę z lepszą grafiką? Bo seryjnie: postacie, wozy, budynki jakby z żywcem wyjęte z wyżej wymienionego tytułu przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie nie powala, ale w końcu o przyjemność z gry chodzi. Mnie ten tytuł przypomina inną produkcję, a mianowicie Scarface: Człowiek z blizną. Jakoś szczególnie efektowny trailer nie jest, mnie nie zachęca do oczekiwania na Godfathera 2. Jakoś bardziej ciągnie mnie do Mafii II. Ale pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika mogłaby być lepsza, ale w końcu ona nie jest najważniejsza. Trailer raczej zniechęca do produkcji, ale to jeszcze za mało aby na dobre skreślić tą grę. Może coś więcej powiedzą na GC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować