Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo The Force Unleashed w czwartek

56 postów w tym temacie

Te demo miało być w ubiegły czwartek. Moje rozczarowanie było wtedy wielki, że nie wypuścili w terminie tego dema. No, ale mam nadzieję, że teraz dotrzymają terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, pora zacząć odliczać czas do czwartku ;-)

Demo na 100% ściągnę. Czym prędzej w czwartek rankiem wstanę, włączę moją PeeS Trójkę i od razu zarzucę ściąganie tego dema. Jedna z najlepiej zapowiadających się gier tego roku, w dodatku dla wielu fanów Star Wars, którzy musieli jakiś czas poczekać na nową grę w tym uniwersum. Ja za specjalnie tym tytułem się nie interesowałem, ale z chęcią zagram w demo i ocenię, czy warto kupić pełną wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 09:28, Mr.M napisał:

Ehh... A Wii jak zwykle olali :P


Bo na Wii wychodzi zupełnie inna wersja tej gry. Będzie mocno okrojona. Nie pojawi się ani moc (force) ani wspaniała fizyka która przysporzyła temu produktowi takiej sławy nawet przed premierą.

W ramach rekonpensaty będzie chyba więcej poziomów. Na Wii IMO nie warto tej gry kupować, będzie zwykła platformówka z waleniem mieczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 09:07, master matrox napisał:

Hoho, pora zacząć odliczać czas do czwartku ;-)

Demo na 100% ściągnę. Czym prędzej w czwartek rankiem wstanę, włączę moją PeeS Trójkę
i od razu zarzucę ściąganie tego dema. Jedna z najlepiej zapowiadających się gier tego
roku, w dodatku dla wielu fanów Star Wars, którzy musieli jakiś czas poczekać na nową
grę w tym uniwersum. Ja za specjalnie tym tytułem się nie interesowałem, ale z chęcią
zagram w demo i ocenię, czy warto kupić pełną wersje.


Ja w czwartek trzy razy sprawdzałem PSN z nadzieją, że demo się pojawi :P A potem kumpel mi mówi, że to ściema... ostatnie Gwiezdne Wojny w jakie grałem były na PSXa, chyba z 5 lat temu, więc z chęcią teraz zagram :) Zobaczymy, może do mojej małej kolekcji gier dołączy nowa produkcja :D Tak chwalą te nowe SW, więc mam nadzieję, ze to nie jest kicz.

Tylko skąd brać kasę na te wszystkie gry, cała wyłata to za mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widziałem na kilku gameplay''ach i trailerach naprawdę mam ochotę sobie w to zagrać. Niestety nie posiadam żadnej stacjonarnej konsoli, a wersji na PC brak :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować