Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad sto nowych screenów z Fallouta 3

102 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2008 o 14:59, Vojtas napisał:

A tak z ciekawości - skąd weźmiesz konkretne materiały rozszczepialne? No bo jakoś musisz
się skazić, co nie?

Fakt, zdobycie uranu czy plutonu jest rzeczą niemożliwą dla szarego obywatela. Ale mało to zwierząt narażonych na promieniowanie kręci się po Prypeciańskich lasach? Przecież odchody nie muszą być moje, chyba wiesz co mam na myśli ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 15:13, Metalhead86 napisał:

Fakt, zdobycie uranu czy plutonu jest rzeczą niemożliwą dla szarego obywatela. Ale mało
to zwierząt narażonych na promieniowanie kręci się po Prypeciańskich lasach? Przecież
odchody nie muszą być moje, chyba wiesz co mam na myśli ;P.


Słusznie. Wyślij im kupę Kontrolera, a może nawet przejmiesz kontrolę, nad którymś z tych geńjuszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może też to zauważyliście, ale średnia ludzi którzy tą grą się "podniecają" oscyluje gdzieś w przedziale pomiędzy 13-17 rokiem życia wygląda na to, że dzisiejsze dzieci zadowala byle co - na kopyto byle by miało superancką grafikę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 15:17, marselus napisał:

Może też to zauważyliście, ale średnia ludzi którzy tą grą się "podniecają" oscyluje
gdzieś w przedziale pomiędzy 13-17 rokiem życia wygląda na to, że dzisiejsze dzieci zadowala
byle co - na kopyty byle by miało superancką grafikę...;)

Ano takie czasy nastały. By gra stała się klasykiem, w dzisiejszych czasach wystarczy dać jej bajerancką oprawę audiowizualną, olać fabułę i zaimplementować system dekapitacji przeciwników. I co z tego wychodzi? Gears of War ;).

@Vojtas
Kupa-kontroler to całkiem niezły pomysł. Tylko skąd takie cacko skombinuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oł dżizas, każdy kto kupi Fallouta 3 to dzieciak?

Bez przesady, moi drodzy, ja też jestem hardkorowym fanem Fallouta i chociaż wiele się zmieniło... na pewno kupię.

Choćby przez wzgląd na nazwę... no kurde, działa jak magnes :D

Trochę więcej optymizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2008 o 12:26, FranTheMan napisał:

Imho, oblivion byl wspaniala gra, i nie do konca rozumiem dlaczego ta gre, gownem mianujesz.
Anyway, Fallout bedzie pewnie zajebisty, jesli oczekujesz od byle NPC"a mega rozwinietych
dialogow.. to kup sobie podrecznik do neuroshimy.. Jesli wogule wiesz co to Neuroshima?
O_ o

Imo Oblivion byl bardzo nedznym rpgiem (bo tak go klasyfikuja) z wielu powodow (dialogi, wybory i konsekwencje, postacie, fabula, questy), a takze nedzna gra (grafika, AI, bugi).
A jesli chcesz rozbudowane dialogi od byle NPC''ow to wystarczy zainstalowac Fallouty, Tormenty itd. Przejdz sie do New Reno i pogadaj z Julesem przy wejsciu, kompletnie niewazna dla fabuly postacia, taki typowy "byle NPC".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jezus.... Ostatnie screeny ze snajperka to mnie rozje*ały. Co to Call of Duty czy co?

Wiadomo ze screen to nie gameplay ...no ale jakos mnie odstrasza.

Ide do Kościoła się pomodlić w intencji "niespier*olenia" Fallouta 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, Neuroshima, to - czego by tu nie mówić - wzorowana na falloutowym klimacie gra RPG. RPG. Nie cRPG. Więc nie ma co porównywać NORMALNEJ sesji do jakiejkolwiek gry. Inna sprawa, że jak napisał SoundWave w FO czasami nawet zupełnie nieistotni BN mają swoje drzewka dialogów rozbudowane bardziej, niż razem zebrane kwestie wszystkich bohaterów Obliviona. O tym, że są to wyjątkowo mięsne (nie chodzi o bluzgi) i niekiedy wręcz błyskotliwe rozmowy, nawet nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Soundwave
Dobra, jest jeden typek z masy NPC''ow ktory nie jest wazny dla fabuly, a ma mega dialogi.. Okej rozumiem, ale czy ten nieszczesny guardsmen tez musi byc z new reno i nazywac sie julesem? trudno oceniac dialogi w grze jak sie ma tak malo info na ten temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oł dżizas, każdy kto kupi Fallouta 3 to dzieciak?

Oczywiście, że nie. Ale żyjemy w Polsce, jesteśmy na polskim forum... rzeczowej dyskusji tu nie uświadczysz, jedynie przerzucanie się "epitetami". Jakby nie mógł jeden z drugim powiedzieć - "nie kupie gry, bo mi się nie podoba to, tamto i siamto" - i byłoby ok. Ale na polskim forum trzeba jeszcze dodać - skoro ty zamierzasz grę kupić to jesteś dzieciakiem/konsolowcem/mało ambitnym itp. A moderator to wszystko widzi i ma w pompie ;/

> Bez przesady, moi drodzy, ja też jestem hardkorowym fanem Fallouta i chociaż wiele się

Dnia 18.08.2008 o 15:31, Sobieski1978 napisał:

zmieniło... na pewno kupię.


No to już jest nas dwóch :-). Życzę miłej zabawy, ja niestety kupię grubo po premierze (praca/obowiązki i ogolnie brak czasu na gry)

Dnia 18.08.2008 o 15:31, Sobieski1978 napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Oł dżizas, każdy kto kupi Fallouta 3 to dzieciak?

>Bez przesady, moi drodzy, ja też jestem hardkorowym fanem Fallouta i chociaż wiele się zmieniło... na pewno kupię.

>Choćby przez wzgląd na nazwę... no kurde, działa jak magnes :D

>Trochę więcej optymizmu!


Zgadzam sie z tym postem po prostu Fallout to sama gra nawionznóje to takiego klimatu że każdy kupi czekam z utęsknieniem na pojawienie sie na półkach tej wspaniałej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nie bardzo wiem czym tu się jarać. Screenami z pokazu gry? Heh to nie będzie nowy fallout a gra w świecie fallouta nic więcej ponad to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i czytam co to różne ludziska na temat tej gry z siebie wydalają i pomału dochodzę do wniosku, że niektórzy mają za dużo wolnego czasu... :/

Mój Boże! Samemu grałem w dwa pierwsze Fallouty i wiem jakie to były wspaniałe gry! Dwójkę przechodziłem chyba z pięć razy, ale wiecie co wam powiem? Nie narajałem sie tym tak jak co niektórzy produkujący sie tutaj fani.

Fallout3 to zło! W to będzie grała jedynie gówniarzeria, dla której liczy sie tylko grafika! I inne tym podobne brednie...

Panowie (a może też i Panie) Fallouty 1 + 2 były, ale przeminęły. Czasy się zmieniają i trzeba leźć do przodu! Prawda Fallout3 nie będzie Falloutem2, podobnie jak ten nie był Falloutem. A jak dobrze pamiętam przy premierze dwójki też było pełno fanatyków, którzy chcieli urządzić dżihad, ponieważ nie pasowały im zmiany jakie nastąpiły. I co z tego wyszło? Dzisiaj F2 też jest zaliczany do tych wielkich gier, a jacyś inni szaleńcy kłócą się do dzisiaj na forach, co jest lepsze - on czy Torment.

Chcecie żyć przeszłością? Dla mnie okae, w końcu jedna z polskich narodowych cnót. Ale należy dać szansę twórcom i zagrać w ich produkt nim spalicie ich domy, rodziny i psy. Ja jestem ciekaw nowego Fallouta - będzie fajny to cool, nie też dobrze, bo nowe doświadczenie. Jednego jestem pewien już teraz - edycja kolekcjonerska będzie do kitu, podobnie jak jankeska i uważam, że Cenega się nie postarała (przynajmniej na podstawie tego co podali na swojej stronie). Po co komu Vaultboy z wielką głową i metalowe pudełko śniadaniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2008 o 16:59, Alamut napisał:

Chcecie żyć przeszłością?

Ten twoj argumencik jest tak zalosny, glupi i stary, ze nawet nie chce sie na niego konstruktywnie odpisywac ;) Proponuje sie zaczac orientowac w jakims temacie, zeby potem glosic durne kazanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 17:19, SoundWave napisał:

Ten twoj argumencik jest tak zalosny, glupi i stary, ze nawet nie chce sie na niego konstruktywnie
odpisywac ;) Proponuje sie zaczac orientowac w jakims temacie, zeby potem glosic durne
kazanka.

O tak wiem Oblivion nie spełnił nadziei, Bethesda straciła zaufanie graczy. Dotychczasowe zapowiedzi pokazują, że Fallouta wywrócili do góry nogami. Z zapowiedzi wynika trochę nieścisłości w fabule jeśli idzie o continuum czasowe (skąd do cholery Enklawa?!) i inne takie. I co z tego? Pożyjemy, zobaczymy jak mawiają Rosjanie.

BTW: spodziewałem się takiej reakcji, ale liczyłem na więcej wulgaryzmów i równania mnie z ziemią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weisz rozumiem to wszystko szanowny panie, tylko nie widze w tym wszystkim tego pójścia do przodu....

Czy twój avatar jest poniekąd oznacznikiem twego charakteru..? Jak tam to zaczynam się ciebie bać..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, to tych screenów dokładnie jest 147 - tak przynajmniej jest napisane na PS3Site ;-)

Z poprzednimi Fallout''ami nie byłem za bardzo związany. Jakoś żadna gra z serii, a miałem okazję pograć w każdą odsłonę na PC nie zachęciła mnie do tego, by "wtopić się" w post nuklearny świat Fallouta. Czy trójka to zmieni? Wątpię. Za bardzo teasery, zapowiedzi oraz screenshoty nie zachęcają mnie do tego tytułu. Owszem, prezentuje się on fajnie, ale jakoś tak nie za bardzo ciągnie mnie, tym bardziej że słabo znam poprzednie odsłony, bo jak wcześniej wspomniałem - nie wciągnęły mnie. Zobaczymy co przyniesie premiera, oczekiwania fanów gry są spore, ale większość z nich ma mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować