Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Następca GeForce'a 8400GS zapowiedziany

15 postów w tym temacie

Harpen

Niebawem na rynku powinna pojawić się kolejna karta graficzna oparta na chipie firmy Nvidia, będąca następcą GeForce'a 8400GS. Układ o nazwie GeForce 9400 ma charakteryzować się prędkością rdzenia 700 MHz i możemy się po nim spodziewać znaczącego wzrostu wydajności.

Przeczytaj cały tekst "Następca GeForce'a 8400GS zapowiedziany " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 13:07, Grubis napisał:

nie wiem dlaczego GSy kojażą mi się z laptopami ;]


Mi jakoś dziwnie też.Może dlatego,że nikt prawie nie używa ich w normalnych PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest raczej karta dla gracza... bardziej pasuje do szkolnych pracowni informatycznych, albo kafejek internetowych. Tam byłaby w sam raz. Wydajność w końcu nie powinna być taka zła, a cena zapewne będzie dosyć niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 13:24, GUNNER napisał:

> nie wiem dlaczego GSy kojażą mi się z laptopami ;]

Mi jakoś dziwnie też.Może dlatego,że nikt prawie nie używa ich w normalnych PC :P

Bo na stacjonarnych komputerach ta karta w ogóle się nie sprawdza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 14:12, Modok napisał:

He po co takie karty w ogóle się ukazują.

bo większość użytkowników nie potrzebuje lepszych kart, a sam na gs tyle, że 7600 grałem w coda4, więc po co komu lepsza karta jeśli nie jest graczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta karta ma trafić do userów bez integry, nie wymagających szybkiej grafiki, z małym portfelem bądź do kompów z supermarketów. ;D Więc modok nie wiem skąd to twoje ździwienie. Nie wiesz po co wyszły karty GF 2 i 4 MX, 5200 FX i 6200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 13:24, GUNNER napisał:

> nie wiem dlaczego GSy kojażą mi się z laptopami ;]

Mi jakoś dziwnie też.Może dlatego,że nikt prawie nie używa ich w normalnych PC :P


Oo pierwsze słyszę ... GF7900GS do dzisiaj mi się sprawuje wyśmienicie a korzystam z niego już parę lat. Natomiast przedstawione modele w tym newsie to jest jednak porażka ... jestem ciekawy kto w ogóle kupuje takie szmelce xD pozdro dla nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szacunku. Pragnę przypomnieć że 8 lat temu GF 2 MX to był standardowy sprzęt gracza ;p A co Ci przeszkadza że się ukazuje ? I tak pewnie męczysz kartę z serii gf 6800 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 14:12, Modok napisał:

He po co takie karty w ogóle się ukazują.


Dla osób które nie grają, a komputera używają do prac biurowych, przeglądania internetu lepsza karta graficzna jest zbędna.

Cóż, słaby jest ten sprzęcik, ale jak już wspomniałem dla kogoś, kto nie gra jest to dobry wybór. Niska cena, a filmy będzie ładnie wyświetlać, o ile się nie mylę to te w rozdzielczości High Definition także. Często tego typu karty graficzne możemy spotkać w laptopach, zapewne i ten model będzie miał specjalną wersję dla notebooków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować