Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Klucze do wersji beta Heroes of Might and Magic V rozdane!

80 postów w tym temacie

Jesli to sie wiaze z jakimis sprawami finansowymi, no bo przeciez te pareset kluczy dostepnych tylko dla subskrybentow, by ktos musial oplacic, to nic dziwnego ze tak sie dzieje ... przeliczalnosc zlotowki na dolary jest nieco kiepska ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 09:04, buras napisał:

Jesli to sie wiaze z jakimis sprawami finansowymi, no bo przeciez te pareset kluczy dostepnych
tylko dla subskrybentow, by ktos musial oplacic, to nic dziwnego ze tak sie dzieje ... przeliczalnosc
zlotowki na dolary jest nieco kiepska ... :)

Nie bardzo rozumiem. Mógłbyś podkręcić jasność wypowiedzi ? Nawet nie wiem na którą część mojego posta odpowiadasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he ... zwykle moje posty sa nieco zakrecone, ale jak jeszcze na pol spie, to czasem przechodze samego siebie :D. Chodzi mi o udostepnienie kluczy nabywcom preorderu. Na pewno bylo ich kilkuset, o ile nie wiecej... A to moze sie wiazac ze sporymi kosztami (chociaz tez nie musi ... zalezy z kim by sie dogadywal CDP, z dystrybutorem np, fileplanet, czy wydawca czyli Ubi ...)... Mam nadzieje ze teraz moj post poprzedni stal sie nieco jasniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 09:13, buras napisał:

Chodzi mi o udostepnienie kluczy nabywcom preorderu. Na pewno bylo ich kilkuset,
o ile nie wiecej... A to moze sie wiazac ze sporymi kosztami (chociaz tez nie musi ... zalezy
z kim by sie dogadywal CDP, z dystrybutorem np, fileplanet, czy wydawca czyli Ubi ...)

No to się z Tobą nie zgodzę. Bo beta jest jednak za trzy dni otwarta dla wszystkich bez jakichkolwiek kosztów. W tym wypadku albo CDP "zaspało" z dogadywaniem się z devsami, albo dostało kilka kluczyków jako "portal" a nie wydawca realizujący preordery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja, dla odmiany sie z Toba troche zgadzam... Na pewno wchodzi w rachube ze sporym prawdopodobienstwem, czynnik "zaspania". Ale dajmy troche czasu chlopakom i dziewczetom z CDP. Mam nadzieje ze przy nastepnej takiej okazji zreflektuja sie nieco wczesniej i uda sie im wytargowac dla swoich hmm... klientow? fanow? ... nieco wiecej kluczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, szkoda myslalem ze wczesniej potestuje
mam wiec pytanie
czy mozna juz teraz zaciagnac klienta?

mam gorącą nadzieje, ze finalna wersja bedzie miala mniejsze wymagania, bojak nie to neistety zrezygnuje z zakupu, nie sadzilem, ze taka gra bedzie miala wieksze wymagania od Dooma, Half-life''a czy morrowinda, IMO lekka przesada jesli nie zoptymalizują silnika :(
alfa miala mniejsze wymagania z tego co wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam swój własny kluczyk, ale przyznam się bez bicia iż ta gra mnie nie rajcuje, dam kumplowi bo on zawsze był podniecony jeżeli chodzi o herosów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wogóle nic o tym konkursie nie widziałem,lol tak to jest jak się w ostatniej chwili sprawdza newsy i konkursy xD ale co tam mam już Pre-Order zamówiony a błędów w Herołsach widzieć nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs?? A jaki konkurs?? :DD
Cóś mi się wydaje, że betatesterzy nic nam nie powiedzą, bo chyba, o ile wiem nie mogą. Będą co najwyżej "przecieki" a już napewno nie screeny. Tak mi sie wydaje ...

-> Birbag
"oby ta beta miała milion bugów i była uciążliwa w systemie :p"

Nie ładnie kolego, nie ładnie tak współforumowiczom życzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować