Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin na Games Convention

70 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 20:06, MikeCDP napisał:

ER wiedźmina to cos zupelnie innego niz po prostu kolejny patch.


no taką mamy nadzieje .. :]

Dnia 20.08.2008 o 20:06, MikeCDP napisał:

Nikt w patchach nie dostarcza
dziesiatek animacji, nie nagrywa od poczatku calej wersji jezykowej (niemieckej)


e tam ;) pamiętam patch do Far Cry''a, zajmował bodajże ok. 600MB z całkowicie od nowa nagranymi kwestiami bo graczom nie przypadł do gustu ...ekhem.. :) ''zniewieściały'' głos Carvera ;) eh... żeby tak Dorocińskiego podmienić w M.E.. marzenia :]

Dnia 20.08.2008 o 20:06, MikeCDP napisał:

Co do argumentow, ze gre wydalismy przedwczesnie. Pakrycznie kazda gre mozna jeszcze
szlifowac i dopracowywac, stad fakt, ze zawsze pojawiaja sie po premierze patche.


e tam przedwczesnie. i tak w porównaniu do bugów w M.E. czy G3, Wiedzmin dał radę na starcie.
pytanie tylko na ile po wydaniu ER problemy się skończą ;)

Dnia 20.08.2008 o 20:06, MikeCDP napisał:

Zreszta jak na gre wydana
przedwczesnie srednia powyzej 8/10 w swiatowych mediach, to calkiem niezly wynik;)


całkiem niezły wynik to furora w polsce, SPRZEDAJĄCE się a nie ściagające z netu kopie - to jest sukces i dozgonna miłość graczy :] kto by tam sie przejmował jakimiś światowymi mediami ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh..., to był żart i nei jestem ślepy tylko w ogóle nie przeglądam informacji i tyle :>

Ale widzę że problemy lubisz robić użytkownikom na tym forum...
Poza tym 2 GB plik ciężko nazwać patchem, choć patrząc na Two World w polskiej branży to ostatnio normalka.

@LIZZU - patrząc na mój poprzedni post Lailonn raczej chciał napisać "nie nie masz życia" - kochany język polski :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 17:21, Lailonn napisał:

> Zwiastun filmowy z Edycji Rozszerzonej : JEDENA Z NAJBARDZIEJ UZNANYCH GIER ROLE-PLAYING

> OSTATNICH LAT... Popłakałem się ze śmiechu
>
> btw. Napewno pogram w te dwie dodatkowe misje, gdyż Wiedźmin bardzo mi się spodobał
i
> to była jedna z tych gier które miały w sobie to coś, że chciało się grać (jak np.
w
> grach na Amigę) :]

Skoro ci się podobało i jak nigdy chciało ci się grać to skąd śmiech? Wiedźmin na zachodzie
został przyjęty jako mega HIT i słusznie. Nie rozumiem dlaczego CDPRed miałoby się tego
wstydzić...


Przecież nie o to mi chodziło. Rozbawiło mnie słowo JEDENA. Gra mi się niezmiernie podobała i nic do niej nie mam, stary. Włącz filmik to też się zaczniesz śmiać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawy ten up''date Wiedźmina jak będę coś zamawiał to "po drodze'' wrzucę do koszyka 17zł to nie jest w końcu jakiś ogromy majątek, dodatki do Simsów są chyba już droższe :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze że przynajmniej można za darmo ściągnąć update do wiedźmina bo inaczej to trochę wyłudzanie kasy by było.. :/ ale ja nie mam wogóle wiedźmina więc jakbym kupował to od razu edycję rozszerzoną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety najszczesciej na polskich forach pod wiedzminem pojawiaja sie ociekajace jadem komentarze malych zazdrosnych polaczkow.
a na zagranicznych wiecej opini pozytywnych przewaza.

prawda taka ze pomimo wad technicznych jak czasy ladowania, to kawal swietnej rozrywki moze nie tak glebokiej jak stare RPG ale i tak to swietna gra

Z POLAKAMI JEST TAK JAK W PEWNYM POWIEDZENIU ZE JAK BY POLACY DO PIEKLA TRAFILI TO NIGDY Z GARA NIE WYJDA BO CO JEDEN SIE WYNUZY TO GO INNI ZA NOGI NA DNO SCIAGJA,

ZALOSNI JESTESCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 16:10, piginspace napisał:

niestety najszczesciej na polskich forach pod wiedzminem pojawiaja sie ociekajace jadem
komentarze malych zazdrosnych polaczkow.
ZALOSNI JESTESCIE.


zazdrosnych niby o co..? kazdy jednoglosnie, myslę, stwierdzi ze Wiedzmin to gra wielka. I każdy polak jest dumny ze taka wlasnie gra powstała w jego kraju. na podstawie krajowej literatury. Jedynie niektorym moze sie nie podobać taki a nie inny marketing odnosnie ER a mi sie np. bardzo nei podoba brak uaktualnionej instrukcji w wersji update :] ale co to wszystko ma do zazdrosci to ja nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dobrze. Wiedźmin, Wiedźmin. A moglibyscie dać już spokój? Teraz przez 10 lat będziecie wydawać kolejne edycje i jeździć z Wiedźminem na wszystkie kolejne imprezy? ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


chelmssend -> ej tak 10 lat, nawet roku od premiery jeszcze nie ma. Zreszta chyba lepiej wydac wersje rozszerzona i poprawiona niz w ogole zniknac na kilka lat z powierzchni. A nad kolejnymi projektami pracujemy, pracujemy, nie ma sie co martwic. Gier nie robi sie w 3 tygodnie.

Pozdr.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wszytko ładnie pięknie fajnie ze CDPR wydał naprawdę fajną grę która jest (powinna być) pozycją obowiązkową dla każdego fana cRPG , fajnie ze dba o nas wydając taki mega patch + darmowe nowe przygody (inny producent pewnie dorobiłby jeszcze 2 i wydał jako dodatek ]:->)
Ale wiedźmak ma ogromną wadę jest grą na raz (myślałem że tylko ja tak miałem ale z komentarzy widzę ze wiele osób pisało "przeszedłem raz""raz już skończyłem) co w cRPGach jest dość rzadką przypadłością wiec nowe przygody to jedyny sposób by ożywić tą gierke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jeśli nie posiadam edycji podstawowej to czy jeśli kupie sobie edycje rozserzoną to będe posiadał to samo co w podstawowej wersji czy muszę najpierw zakupić podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gra faktycznie na raz, choć jej nawet nie dokończyłem bo 15 minutowe loadingi mnie wykończyły. Ale nie dlatego że historia nieciekawa, tylko że to nie jest tak do konća crpg, wiedźmin jest strasznie ograniczony, nie można sobie swobodnie podreptać po wyzimie, no i do tego te płotki i woda, wiedźmin zabija potwory, to straszny badass i w ogóle, a przez płotek nie potrafi skakać czy nawet pływać. Mimo to pograłbym sobie w niego, bez zacięć, bez tych durnych długich loadingów, przejdę go i powiem że to fajna gra, na raz, ew dwa. Bo przecież mamy w tych dialogach opcje do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że twórcy nadal chcą promować swój tytuł.

I w sumie im się nie dziwię, bo Wiedźmin okazał się być bardzo dobrym RPGiem. Został zarówno doceniony przez polską branże grową, jak i zagraniczne serwisy - w nich także zebrał dobre oceny. Sam cieszę się, że wreszcie pomijając Painkillera mamy Polską grę, która jest popularna na zachodzie i dorównuje innym produkcjom w tej kategorii. Ja przymierzam się do kupna Wiedźmina w Edycji Rozszerzonej, ale i tak będzie on tylko stał na półce, po prostu chcę mieć go w kolekcji, a gra u mnie chodzi w około 10 klatkach na sekundę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Rozszerzona Wiedźmina , prawie na pewno na Świecie nie zrobi takiej furory jak w Polsce , oczywiście z wiadomych przyczyn. Pomimo tego że Wiedźmin był doceniony przez bardzo wielu dziennikarzy i graczy z całego Świata , to wątpię aby ci sami ludzie czekali z niecierpliwością na rozszerzenie , co innego w Polsce tu będzie to (chyba) w pełni docenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kupiłem kilka miesięcy temu wiedźmina....to nie jest gra rpg tylko diablo podobne coś.Zręcznościówka z dosyć dobrą grafiką.Na szczęście szybko ją sprzedałem i straciłem nie wiele.W zasadzie to nie wiele osób kupi coś odgrzewanego,strata czasu.Zresztą ostatnio gry single player będą odchodzić do lamusa,z badań marketingowych wynika ,że większe zyski są już jedynie z gier mmorpg niż z takich produkcji.Wszyscy czekają no może na Fallouta i stalkera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować