Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online: Age of Reconing Edycja Kolekcjonerska - tylko marzenie

57 postów w tym temacie

No tak, Edycje Kolekcjonerskie nawet w Polsce się nie pokazały, a już wyprzedane.

W sumie trochę tego nie rozumiem - owszem, wygląd tej Edycji Kolekcjonerskiej jest ładny, ale sama zawartość - średnia. Już o wiele lepiej było wyposażone wydanie kolekcjonerskie Wiedźmina, chociaż patrząc na tą EK można stwierdzić, że wydawca poszedł na jakość. 224 stronicowy zbiór projektów graficznych to naprawdę fajna gratka dla kolekcjonerów, a figurki tym bardziej. Cena z tego co widzę na Ebayu kosmiczna, chociaż kolekcjoner będzie gotów zapłacić naprawdę wiele, by ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem..bardziej chodzi o te bonusy w grze 4x 12 niz o zawartosc dodatkowa w pudelku hehe :P
Chociaz jesli ta figurka jest dobrej jakosci to musze powiedziec ze zestaw jest calkiem niezly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

master matrox
EK byly do zarezerwowania sobie odpowiednio wczesniej... I tak samo jak z kolektorka WoWa do Polski trafila malutka ilosc sztuk. Tym samym pre-ordery rozeszly sie szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 15:35, natanadler napisał:

(...) Racja zawsze można kupić pewnie taniej licytując, ale wtedy jest szansa, że ktoś sprzątnie mi ją pod sam koniec aukcji, bo np. nie będę miał dostępu do kompa i nie podbiję stawki.


Na takie przypadki polecam Snajpera (www.snajper.net), podajesz link do aukcji, cenę i kiedy ma zalicytować, np. 4 sekundy przed końcem ;) A i tak przy okazji to radzę ostrożnie kupować takie rzeczy na .com, bo istnieje wielkie prawdopodbieństwo, że zamiast EK przyjdzie nam liścik od Urzędu Celnego, że dopiero po uiszczeniu cła otrzymamy paczuszkę, także lepszym wyborem będzie co.uk, bądz jakiś inny oddział europejski :D Ewentualnie trzeba prosić sprzedawcę, żeby na paczce dał wartość nie większą niż $49, chociaż dziady z UC i do takich paczek się przyczepiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 21:21, mtwarog napisał:

> (...) Racja zawsze można kupić pewnie taniej licytując, ale wtedy jest szansa, że
ktoś sprzątnie mi ją pod sam koniec aukcji, bo np. nie będę miał dostępu do kompa i nie
podbiję stawki.

ciach

Dzięki za podpowiedź:)

Z UC kiedyś miałem jazde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 21:43, natanadler napisał:

Z UC kiedyś miałem jazde :)


Ja prawdopodobnie będę miał ją w najbliższych dniach, bo być może dzisiaj kupię DS''a Guitar Hero Edition za $200, a sprzedawca ma podać wartość $49, ale coś mi się zdaje, że jak zobaczą konsolę, to coś trudno będzie im uwierzyć w te 50 dolarów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że te dwanaście dodatkowych zadań i przedmiotów, które się za nie otrzyma nie będą dysbalansować graczy, tzn. nie będzie za te zadania przedmiotów o wiele silniejszych, niedostępnych dla graczy kupujących wersje standardową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 23:20, BigFish napisał:

Mam nadzieje, że te dwanaście dodatkowych zadań i przedmiotów, które się za nie otrzyma nie będą dysbalansować graczy, tzn. nie będzie za te zadania przedmiotów o wiele silniejszych, niedostępnych dla graczy kupujących wersje standardową.


Bez obaw. To ma być tylko bonus dla szpanu. Przedmioty nie będą w ogóle dostępne w rozgrywce PvP, wiec nie ma obaw o zły balans między graczami z EK i tymi "zwykłymi". Z EK będzie mozna jedynie poszpanować, że ma się jakiś inny od reszty tytuł, nakrycie głowy czy przedmiot. Pozostanie to bez wpływu na PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się tylko to, że wszystkie postacie tej samej klasy wyglądają zbyt podobnie! Za mały wybór w twarzach itp. Spójrzcie chociażby na te zdjęcie z 4 Witch Hunterami! W ogóle War średnio mi przypadł, wydaje się niedopracowany (grałem w betę, nie wiem czy zdążyli wszystko popoprawiać tym bardziej, że się słyszało, że przed premierą grę pocięli strasznie)! Jakbym miał kupować tę grę to bym się wstrzymał choć kilka miechów i zobaczył jak im to idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jest parodia Warhammera. Równie dobrze mogli tam wsadzić Gumisie i Kubusia Puchatka. W życiu nie wydam pieniędzy na ten badziew! To wydaje się byc gorsze od Mark of Chaos, a myślałem, że to niemożliwe. Byłbym bardzo szczęśliwy, jakby usunięto z nazwy wyraz "Warhammer"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 13:42, Mateć napisał:

Ta gra to jest parodia Warhammera. Równie dobrze mogli tam wsadzić Gumisie i Kubusia
Puchatka. W życiu nie wydam pieniędzy na ten badziew! To wydaje się byc gorsze od Mark
of Chaos, a myślałem, że to niemożliwe. Byłbym bardzo szczęśliwy, jakby usunięto z nazwy
wyraz "Warhammer"...


Jako wielki fan Warhammera powiem ci żebyś sam ułożył sobie stos i się spalił heretyku.
Jakbyś nie wiedział to twórcy WSZYSTKO konsultowali z Games Workshop...
Więc, spłoń bluźnierco, heretyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 13:42, Mateć napisał:

Ta gra to jest parodia Warhammera.


Zauważasz sprzeczność między tymi dwoma zdaniami? Nie? Podpowiem. Jeśli Ci się coś wydaje to nie wiesz tego na pewno. Jak będziesz wiedział to zajmij głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do SE pre-rdera Warhammera. Te osoby które je zakupią bedą mialy dostęp do OB obok EK tak samo jak z EA Store i Direct2Drive ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować