Zaloguj się, aby obserwować  
dawidos160

PGA 08 - kolejne spotkanie gramowiczów

120 postów w tym temacie

Ja oczywiście na PGA będę, niestety tylko w niedzielę na parę godzin, ale zawsze. A za rok na turniej z klanem się pojedzie to będzie wypas. Ciekawe tylko czy zostawią CoD-a 4, bo jeżeli będzie samo WaW to lipnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 17:17, rybisiu napisał:

A gdzie wygrałeś jeśli można wiedzieć? :> Też jadę w tym roku pierwszy raz. Liczę
na moc atrakcji xD


Na stronie cdaction był konkurs, miałem szczęście być jednym ze zwycięzców.

Do Poznania mam tak maksymalnie półtorej godziny, bez przesiadek, tanio, więc pojawić się wypada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś open napewno są, ale to raczej z zapisami na miejscu Z(przynajmniej w zeszłym roku tak było, zapisywało sie w amatorskich w takiej budce, a w open poprostu przy stpoisku danym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 20:51, Grizzly. napisał:

Czy jest ktoś może z Torunia kto jedzie na PGA 2008 ? Bo ja się właśnie z kumplem zastanawiamy
czy pojechać. Najgorzej to chyba jest z tym gdzie spać z soboty na niedziele..

Zawsze możecie jechać na jeden dzień (a z Włocławka może być nie daleko jest przecież Torunia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 20:55, sir durin napisał:

> Czy jest ktoś może z Torunia kto jedzie na PGA 2008 ? Bo ja się właśnie z kumplem
zastanawiamy
> czy pojechać. Najgorzej to chyba jest z tym gdzie spać z soboty na niedziele..
Zawsze możecie jechać na jeden dzień (a z Włocławka może być nie daleko jest przecież
Torunia)


sir durin - z Włocka jesteś? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze kumpel nie chce jechać a samemu to tak głupio :/ Najbardziej to mi zależało zobaczyć freestylową bitwe na mikrofonach. Podobno ma być Tetris i Muflon. TeTris to mój idol jeśli chodzi o freestyle :D Mam nadzieję że będą w całości nagrania to sobie obejże w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 23:13, FoZz napisał:

> > Czy jest ktoś może z Torunia kto jedzie na PGA 2008 ? Bo ja się właśnie z kumplem

> zastanawiamy
> > czy pojechać. Najgorzej to chyba jest z tym gdzie spać z soboty na niedziele..

> Zawsze możecie jechać na jeden dzień (a z Włocławka może być nie daleko jest przecież

> Torunia)

sir durin - z Włocka jesteś? ^^


Dokładnie to z Kruszyna ale do włocka mam 15 nimut jazdy MPKiem. A czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 07:02, sir durin napisał:

Dokładnie to z Kruszyna ale do włocka mam 15 nimut jazdy MPKiem. A czemu pytasz?


Bo ja z Włocławka jestem i tak mnie zaciekawiło ^^, ale mieszkasz na Kruszynie czy Nowej Wsi? bo z tego co pamiętam to na przeciwko lotniska są te mini wille ;p tam mój kolega mieszka. I pamiętam, że raz jak do niego jechałem MPKiem to mi kanary mandat wlepiły za brak biletu, od tamtego czasu tam ine jeżdże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś chętny na turniej z Quake 3? Na pewno będzie jakiś otwarty turniej z czapkami do wygrania:P Ja się zgłaszam na bank jak co roku:D Szkoda, że nigdy nic nie wygrałem, ale jestem zawsze coraz bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 10:36, FoZz napisał:

> Dokładnie to z Kruszyna ale do włocka mam 15 minut jazdy MPKiem. A czemu pytasz?


Bo ja z Włocławka jestem i tak mnie zaciekawiło ^^, ale mieszkasz na Kruszynie czy Nowej Wsi?


W Kruszynie

Dnia 20.11.2008 o 10:36, FoZz napisał:

bo z tego co pamiętam to na przeciwko lotniska są te mini wille ;p tam mój kolega mieszka.


Tam ogólnie mieszkają ludzie z grubszym portfelem ;D

>I pamiętam, że raz jak do niego jechałem MPKiem to mi kanary mandat wlepiły

Dnia 20.11.2008 o 10:36, FoZz napisał:

za brak biletu, od tamtego czasu tam nie jeżdżę :)


Przecież je da się rozpoznać z daleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nie tak łatwo... z MPK znałem prawie każdego... teraz ten cholerny ARSEN sie wpycha do autobusów a tych dopiero poznaje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 16:16, FoZz napisał:

Teraz to nie tak łatwo... z MPK znałem prawie każdego... teraz ten cholerny ARSEN sie
wpycha do autobusów a tych dopiero poznaje ;p

Ja do i z szkoły jeżdżę MPKiem wiec już się z daleka ich zna

Co do PGA niestety nie jadę mino moich najszerszych chęci może za rok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź tak miły i zrób im wszystkim zdjęcie jak będziesz jechał autobusem i prześlij mi na maila :D a co do PGA. Przywieść Ci pamiątke? nie wiem... może XBOXa byś chciał? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 16:51, FoZz napisał:

Bądź tak miły i zrób im wszystkim zdjęcie jak będziesz jechał autobusem i prześlij mi
na maila :D a co do PGA. Przywieść Ci pamiątke? nie wiem... może XBOXa byś chciał? ^^


W autobusie to pojawię się dopiero w grudniu bo kumpla ojciec siedzi w sanatorium (czy czymś takim) i autem w listopadzie jeździmy, zresztą w piątce rzadko się pojawiają jak jeżdżę ale zrobię ;)

Może być Xbox ale nie pogardzę też innymi rzeczami np.Playstation 2 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować