Zaloguj się, aby obserwować  
dawidos160

PGA 08 - kolejne spotkanie gramowiczów

120 postów w tym temacie

Co prawda PGA dopiero w listopadzie ale tak jak to miało miejsce na ESWC warto by chociaż wstępnie przygotować listę,kto chce się pojawić,kto będzie na pewno itp. :) Można od razu poszukać gościny u miłych poznaniaków bądź dowiedzieć się o jakieś wolne lokale na dany termin ( 22-23 listopada ). Były takie listy organizowane przed ESWC itp. ale nie było to w osobnym temacie i ciężko było znaleźć :) Więc prosiłbym tylko info na temat samego spotkania, można umówić się na jakieś spotkania czy tym podobne ale nie chciałbym zalewu spamu na temat samego PGA i gier oraz wydarzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze może też uda mi sie pojechać.
Powinienem w końcu poznać większą część społeczności gramu.
Ale jeszcze troche czasu i wszystko się może zdażyć.
Narazie deklaruję się na "Chcę jechać"! [żeby mi nie czytać na pewno jadę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zobaczę, muszę pogadać z bratem. Wszystko też zależy od tego, czy będzie miał wolne, bo samemu mi się nie chce jechać. Chyba że się jakoś z kimś jeszcze bym zorganizował. W każdym razie, Dawid szykuj miejsce dla dodatkowych dwóch osób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, Piciambeer, wraz z Szymonsenem deklarujemy, że na 90 % będziemy na tegorocznym PGA ;)

Jabolowy wciąż jest zajęty, ale może znajdzie godzinkę... bądź kilkanaście ;D

I radzę wziąć własny prowiant, do McD kolejka 1godz.+ będzie pewnie znowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:10, arti95 napisał:

Gdzie odbędzie się tegoroczne PGA?


Zeszłoroczne było w Moskwie, 2 lata temu w Nowym Jorku, a trzy lata temu w Ułan Bator. W tym roku lecimy do Nairobi, bo gdzież mogłoby się odbyć kolejne Poznań Game Arena? *


* http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Co do mojego uczestnictwa w PGA to jest dość niepewne o czym pisałem już we wątku o zlocie, więc nie będę się powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie chciałbym się tam wybrać ale ostatnimi czasy mam bardzo napięty harmonogram :/. Niby mogę załatwić sobie wolne ale i tak pewnie pojawiłoby się z tysiąc innych "ale". Cóż ... może za rok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę się wybrać bo tak 3 lata to odkładam, ostatnio nawet pojechałbym, tyle że się obudziłem i... poszedłem spać...I będę chyba tam tylko też jeden dzień, bo noclegu to
a) nie chce mi się szukać
b) podejrzewam że nie będzie co do zobaczenia, jeszcze zobaczę czy pierwszego czy drugiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 22:02, Dark Energy napisał:

> hmmm... Będę znowu na 89% :))
A co tam jest godnego polecenia ?


Jeżeli chcesz tylko i wyłącznie jechać, aby zobaczyć nowe gry, pobawić się w różnego
typu konkursy to nie polecam... jednak... hmm.. moim zdaniem warto pojechać, ponieważ
,,gramowska" atmosfera jest zdumiewiejąca :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować