Zaloguj się, aby obserwować  
PioMrex

Microsoft Flight Simulator X (2006)

124 postów w tym temacie

Zainstalowałem MFSX, i po skończonej (w moim mniemaniu) instalacji, gra się automatycznie uruchamia (wcześniej coś ściągnęła). Otóż ja wyłączyłem komputer i nie uruchomiłem jej w tedy. Teraz nigdzie nie ma zainstalowanej gry, i tu pytanie - ona w końcu się zainstalowała czy nie? Oczywiście zdążyłem ją już także zarejestrować więc powinna być na dysku, jednak jej nie ma... nie wspominam już o tym że nie mogłem wybrać gdzie ma być zainstalowana (wolałbym w \\:D).

LUKAS813
Chyba "Leanding Gear" i jest na "G".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie.
Na wirtusie jest świetna cena owej gry. Ale gram na klawie. Czy da się na klawie sensownie grać? Wiecie, we wszystkie gry gram na klawie, we Flight Gear też gram na klawie i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem. Pod koniec instalacji pojawia się komunikat o błędzie. Jest w nim napisane, że instalator napotkał problem i mam skontaktować się z pomocą techniczną. O co chodzi? Już drugi raz kupuje tą grę bo kiedyś ten sam błąd się pojawiał ale myślałem że to wina płytki. Łącznie wydałem na tą grę ok. 400 zł :(
więc bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto dokładna teść tego błędu: "Wystąpił problem z tym pakietem instalatora Windows. Program uruchamiany jako fragment instalacji nie zakończył się zgodnie z oczekiwaniami. Skontaktuj się z personelem pomocy technicznej lub dostawcą pakietu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa pytania. Jak mogę zmienić teksturę np. boeinga 737? Próbowałem w paincie, ale w grze pojawia się wtedy czarny samolot ( bez tekstur). I drugie pytanie: Czy da się "włożyć" kabinę z domyślnego boeinga 737, do ściągniętego z internetu boeinga 757? Bo bardzo ułatwiło by mi to latanie. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę naciągam temat, ale pytanie mam następujące. Grałem kiedyś w FS2004(nawet opanowałem latanie awionetkami :P) i chciałem kupić coś nowego w tym temacie. Waham się między FSX a X-Plane 9. Ktoś mógłby mi może przybliżyć różnice i w co wg. niego się lepiej zaopatrzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FSX

X-Plane, to raczej inny rodzaj symulatora stawiający na modułowość.
Przykładowo jak wolę X-Plane, ale to tylko dlatego, że lubię pośmigać sobie najróżniejszymi wynalazkami. Skoro Ty lubiłeś sobie polatać awionetkami, to bardziej odpowiadałby FSX, bo jest dedykowanym symulatorem dla lotnictwa cywilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAm problem. Otóż w FSX kiedy chce wykonać procedurę star i sid, na mapie pokazują mi sie inne intersetion niz, na oryginalnych mapach z pl vacc. Wiecie moze czemu tak jest??? Sprawdzałem tez szerokości i długości geograficzne tych z symulator, i prawdziwych map z neta, jednak żadne z nich nie są takie same. Jedynie w Gdańsku jest punkt lodni zgodny z prawdziwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z wersją demo FSX. Kiedy włącza się proces instalacyjny pojawia się informacja: "1628: Instalacja oparta na skrypcie zakończyła się niepowodzeniem". Co mam zrobić aby zainstalować grę? Mam Windows 7 Home Premium (64 bit).
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dotyczące kontrolera. Niestety w wątku o jakiś kontrolerach na moje pytanie panuje cisza, a wątku specjalnie dla joysticków nie widzę. Dlatego zapytam tutaj. Co używacie do latania na FSX? Bo ja tak ze wstępnej analizy wziąłbym Saitek''a F.L.Y 5 lub Saitek''a Aviator. Jednak ja kompletnie na joy''ach się nie znam, w tej chwili mam Logitech''a Attack 3, ale ciężko się na nim lata, bo jest strasznie nieprecyzyjny przez co mój samolot bez autopilota cały czas się kołysze. Do tego jest mocno uszkodzony, bo lata leżał w szafie i z wilgoci + kurzu nie działa większość przycisków, tak właściwie to działają 2. Jeden do zmiany kamery, a drugi do hamulca. Także co polecacie? Oczywiście chciałbym coś w miarę precyzyjnego i mało awaryjnego, ale taniego, bo ja tam widziałem takie po 2-3 tysiące. Informuje, że mi wystarczy taki trochę tańszy :). Najlepiej to byłoby kupić wolant, ale mi on nie jest potrzebny, a kosztują one dosyć dużo, więc lepiej kupię joystick''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saitek FLY 5 wygląda tak samo jak Cyborg X, więc mogą z nim wystąpić problemu objawiające się luzem na drążku, ponieważ drążek nie jest stały, tylko dokręcany do podstawy.
Jeśli wybierzesz Aviatora, to szukaj wersji AV8R 01, bo tylko ta w pełni działa na PC z profilowaniem. Wersje 02 i 03 są pod konsole (X360 i PS3) i z tego co wiem obie nie posiadają możliwości profilowania, do tego dla wersji X360 trzeba ściągać jakiś sterownik.
Sam używam od 2 lat Cyborga Evo, rok temu miał w serwisie wymieniane potencjometry i działa bez problemów. Latam w FSXa i IL-2 Sturmovik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc! Właśnie czytałem gdzieniegdzie o problemach z tym Saitekiem Cyborg X i nawet FLY 5 dlatego miałem pewne wątpliwości. O tym Avatorze to nawet nie wiedziałem, że trzeba szukać takiego, także jeszcze raz dziękuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu odświeżę ten stary temat. Czy te okropne bugi to jest wina tego symulatora, czy sypie mi się komputer? Bo właściwie nie ma lotu, podczas którego coś by mi się nie stało. Występują błędy wyświetlania obrazu takie jakby sypała się karta, zawiesza się jeden z rdzeni procesora (hmm mi coś takiego stało się pierwszy raz, jeden rdzeń używany był w 100%, a drugi w 3%, na pierwszym nie mogłem niczego wykonać, a drugi sprawny), występują błędy sterowników monitora (takie okienko z informacją taką się wyświetla, tylko problem taki, że ja nie mam takich sterowników, po prostu ich nie ma), pomijam przelatywanie przez tekstury, jak lądujesz i jedno koło wpada w "tunel". Albo coś jest nie tak, albo to jest najbardziej zbugowany program jaki w życiu widziałem. Aż zniechęca mnie do lotu, bo zawsze mam świadomość, że po godzinie lotu może się coś zawiesić. W pewnym momencie nawet pokazywał mi symulator, że moja karta nie spełnia wymagań z sharderami, bo jest niższa od GF8800GT. Szkoda tylko, że wcześniej działała i te wymagania spełniała (7600GT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało prawdopodobne że to wina gry.
Po spatchowaniu X nie jest aż taki pełen bugów, nawet gdy mammy na pokładzie całą masę addonów (jak ma to miejsce u mnie).

Podejrzewam kartę, tym bardziej że u siorki identyczny model (GF7600GT) właśnie kilka dni temu począł kończyć swój żywot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie wina gry. Grałem w nią już na 3 kompach w tym przynajmniej jeden ledwo spełniał wymagania i nigdzie cuda się nie działy. Chodziła raz lepiej, raz gorzej ale zawsze bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pierwszy raz!
Mam wielką prośbę: nie znam się na tym i nie mam kogo prosić o pomoc, a MUSZĘ zainstalować dodatkowe scenerie do tego symulatora, chodzi o lotniska w Polsce. Czy ktoś z Państwa znalazłby chwilę czasu, aby mi pomóc tu radą, jak to zrobić? A może gdzieś to już było opisywane a ja nie znalazlem?
Będę bardzo zobowiązany!!!
Notos001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować