Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Gothic Universe - zostań bohaterem Myrtany!

81 postów w tym temacie

Spayki

Życie bezimiennego bohatera nie jest usłane różami. Tu kolce, tam kolce i jeszcze po drodze... kolce. W każdym razie taki heros twardy być musi, a więc mężnie stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i siłom nieczystym. Tak zrodziła się legenda pewnego uniwersum.

Przeczytaj cały tekst "Konkurs Gothic Universe - zostań bohaterem Myrtany!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to sa takie latwe aby kazdy mogl wziasc udzial w nich ;)
A to ze sa latwe nie oznacza ze akurat wygram/wygrasz/wygracie... to jest pozniej tylko kwestia szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast nadzieje że wygra ktoś kto nie ma jeszcze żadnego Gothica i nie miał okazji zaliczyć żadnej części ... czyli ktoś taki jak ja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic?! Na to czekałem :) Gothic to moja ulubiona gra , także pytania to dla mnie pestka. Mam każdą część Gothic''a i myślę ,że Universum ładnie by się prezentowało na półce przeznaczonej Gothicowi :) Pozostałym (i sobie :P) życzę szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania banalne. Odpowiedzi wysłane :)
Mam wszystkie części Gothic''a ale wygrane Gothic Universe ładnie by wyglądało w mojej kolekcji nawet jeśli nie uda mi się wygrać to kupię tę grę bo warto. Taki ze mnie maniak Gothic''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa Gothic to jedna z lepszych gier ever, ale pierwsza część ma jedną wielką wadę. Mianowicie niewidoczne ikonki w ekwipunku na nowszych kartach. Piranie mogłyby jakiegoś patcha zrobić który by to załatwił bo dawno nie pykałem w jedyneczkę. A pytania łatwe dla kogoś kto grał. Pozostali mogą mieć mały problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 20:49, Tal441 napisał:

Nic dotyczącego fabuły... ;/


Właśnie szkoda bo chciałem się trochę wysilić a tu bum. Pytania widać, że są robione pod ludzi którzy nie mieli styczności z Gothickiem. Tak czy siak jak nie wygram to sobie kupię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh edycji Gothic''a mam kilka (G1 z CDA, G2 z extraklasyki, Saga Gothic, G3: Edycja Kolekcjonerska) i możliwe że zakupie i tą paczke (szkoda, że jak ktoś wcześniej wspomniał w nowszych kartach w G1 brakuje ikonek, strasznie mnie to denerwuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować