Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Gothic Universe - zostań bohaterem Myrtany!

81 postów w tym temacie

Heh, pytanka łatwiutkie wystarczy mieć trochę szczęścia i wygrana moja :). I tak mam wszystkie części lecz taka edycja ładnie by się prezentowała koło innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że mam wszystkie części serii Gothic, to wzięłam udział w konkursie. Pytania (jak dla fanki serii) były banalne. Pewnie znowu nic mi się nie trafi, ale żeby coś kiedyś wygrać, trzeba próbować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod przyciskiem wyślij masz kwadracik, zaznacz go i OK.

Co do konkursu - nie dość że mam wszystkie części to do tego pytania kosmicznie łatwe mimo iż w Gothic anie grałem od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda, pytania banalne
ale co z tego jak i tak wiem że nie wygram =]
a gothici to ja mam wszystkie, ale niestety piraty :(

jak będzie przypływ gotówki to może kiedyś kupie takiego universa już z 4 i dodatkiem do 3 w środku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania proste, niestety szanse na wygraną mam raczej marne (nie aż tak jak w lotku, ale też nie specjalnie większe). Ale cóż, udział wziąłem i liczę, że może tym razem będę miał więcej szczęścia niż w poprzednich konkursach na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednicy, pytania banalne :-P Moglibyście dać jakieś podchwytliwe, lub trudniejsze. Mniejsza szansa na wygraną. Powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania banalne . Szkoda że , nie dali jakiś super trudnych pytań . Wtedy byliby zwycięrzcy za wiedze a nie za losowanie . Mam nadzieje że chociasz raz w życiu coś wygram :) Fajnie by się reprezętowały moje ulubione gry w ekskluzywnym wydaniu wsród innych . Życze szczęścia :( P.S. gothic - z cda , gothic 2 i noc kruka - z cda gothic 3 - z początku orginał ale porzyczony , wsumie nie mam ale na dysku caaały czas jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania nawet proste (oczywiście dla tego kto wcześniej grał we wszystkie trzy części) ale jedno sprawiło mi 5 min myślenia : P. Mam nadzieję, że wygram. Jeszcze nic nigdy nie wygrałem xDDD.

Pozdro dla wszystkich fanów Bezimiennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 22:46, rafekx 12 napisał:

Pytania banalne :)Chociaż i tak nie sądzie abym wygrał no ale może...


Nikt nie sądzi ale gier do wygrania jest aż trzy więc jest szansa 3 do ... (no nie wiem ile weźmie udział osób w konkursie) ja mam pecha w konkursach więc nie liczę na wygraną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować