Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czwarta rasa możliwa w StarCrafcie II?

47 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 17:55, Verbatim napisał:

ludzie, roboty i owady. Można coś dodać jeszcze? Zwierzęta? Pewnie hybrydy tez.

Istoty eteryczne, Borgow, Stwory roslino podobne etc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w WoW, ale jeżeli tam zabija się tak ważne dla lore postacie...
Cóż, koryguję swoją wypowiedź do "zgodnych z jej klimatem i lore (za wyjątkiem WoW''owej rzeźni) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jcraft: akurat porównanie z Dawn of War jest złe bo jest tam 9 ras a balans jest sprawą dyskusyjną (cześć ras jest zwyczajnie za mocna).

Mogliby dodać rasę robotów no bo niepodobne do innych ras ale jako pełnoprawna rasa? Śmiem wątpić ale ok. Hybrydy? Roślinki? Coś innego?
Ale jak mówiłem poprzednio - jak lukę mieliby zapełnić?
Wrzucić można co się chce ale waga która jest na równi zaczyna mocno skakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hybrydy lub Xel`Nagi. Innego wyboru raczej nie nie ma. Chociaż byłbym za pierwszą, trudno mi wyobrazić sobie jak Oni w ogóle mogliby wyglądać. Ponieważ prawie nie ma ich opisu, mogły by to nawet być magiczne lewitujące puzzle jak Naaru z Warcrafta ;) A jeśłi chodzi o Hybridy, to na screenach które dodał Qumi to dla mnie Prottosy są. Nawet ostrza fazowe mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu Xel''Naga po zdziesiatkowaniu postanowili ztworzyc kolejna rase ktora miala by za zadanie obronic ich tylki oraz ''naprawic'' wszystkie szkody jakie zostaly spowodowane przez Zergow ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież było to już od bardzo dawna więcej niż pewne , że w pierwszym dodatku do StarCrafta pojawi się dodatkowa , czwarta rasa. Moim zdaniem trochę bez sensu aby Blizzard wymyślał teraz nie wiadomo jakie cudaczne historie , najlepiej żeby czwartą rasą zastało nie kto inny , tylko Xel''Naga we własnej osobie. Na pewno wielu fanom już od samego początku marzyło się aby zagrać tą jakże (w domyśle) wspaniałą rasą , a więc czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować