Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Alert jutro za darmo

71 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2008 o 12:51, Łowca Gier napisał:

> aaaa to jest łącznie 3gb?!?!

Jakim cudem? To są po prostu mirrory dla różnych kontynentów.


aha... tak czasem bywa że się nie widzi:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Zainstalowałem wszystko zgodnie z instrukcją, grę uruchamiam w trybie zgodności i wyskakuje komunikat "Nie znaleziono punktu wejścia procedury SMapLS_IP_EBP_12 w bibliotece KERNEL32.dll." O co chodzi? Czyżby 64 bitowy procek coś mieszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał problemy z vistą 64 bit ( na forach już ludzie zgłaszają problemy) to od razu mówię że należy uruchomić jako administrator, bądź w trybie zgodności z Xp. Mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 18:21, Revan17 napisał:

Mam pytanie czym się różni wersja Allied disc od Soviet Disc? aktualnie pobieram Allied
bo do Rosjan mam małą awersję :P


Jeśli chcesz pograć w rosyjską kampanię, to musisz włożyć ten Soviet CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma problem z uruchomieniem gry lub instalatora:
1.Dotyczy Instalatora
Wejśc na płyte folder SETUP95/wybrac plik SETUP właściwości zgodność i ustawić na tryb Windows 95
2.Dotyczy gry
Wejśc do folderu z zainstalowana grą znależc plik RA95-Wlasciwosci i tez ustawic tryb zgodnosci Windows 95
Pozatym dolaczony jest patch do dzialania na XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodam pare zdan od siebie. sciaglem to by powspominac i teraz dopiero widze jak rts''y sie pozmienialy od tamtego czasu. tanya miala male piersi :)

ok, nie wiem co psaliscie wczesniej ze na viscie x64 wystarczy ustawic tylko tryb zgodnosci przy instalacji, bzdura. 16 bitowy instalator nigdy na tym systemie nie ruszy.

jak ktos ma problemy niech poszuka takiego programu : "Red Alert Setup Manager v0.98" jest to alternatywny instalator, w dodatku spatchuje gre.

odnosnie tego eventu z cudownym darmowym red alertem to mam jedno i to duze zastrzezenie. w grze bylo wiecej kawalkow muzycznych niz sam "crush" i "hellmarch". yy, gdzie sie podziala reszta? moze braklo miejsca w obrazie bo chcieli dac zapowiedz RA3 w HD.

wracam do grania, jeszcze chcialbym wiedziec jak wyczuc predkosc przewijania po krawedzi mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na to czekałem od momentu kiedy to EA udostępniło za darmo pierwszą część C&C. Już od ponad tygodnia można ściągać sobie do woli pierwszą część Red Alert , a ja jeszcze tego nie zrobiłem , sam nie wiem dlaczego. Trzeba będzie w końcu znaleźć kilka wolnych chwil i zabrać się za tą grę , na pewno będzie warta zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować