Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

$upercena! - nowa inicjatywa CD Projektu

73 postów w tym temacie

Ja od początku wiedziałem, że ta seria to będzie albo "kioskowe" badziewie, albo "spady" z Ekstra Klasyki... Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego w Ekstra KLASYCE nie ma takich KLASYKÓW jak Torment, Freespace, Baldurs Gate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 17:53, Sebat1 napisał:

Dobrze że chociaż Platynowa Kolekcja
i Topseller trzymają w miarę wysoki poziom.

No i też nie koniecznie, do Topsellera trafiają czasem gorsze, budżetowe gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to PRAWDZIWA i PEłNA lista gier to dziękuje, nie skuszę się... myślałem że będzie Torment, Icewind Dale, Fallouty... a tak to chyba tylko na Beyond Divinity będe czekał... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta seria należy do niskobudżetowych produkcji - jeśli spodziewacie się zobaczyć Planescape czy Fallouty, to się nie doczekacie. End of story. ogólnie rzecz biorąc ta seria nie jest przeznaczona dla hardcore''owców. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic fajnego nie znalazłem. A o kilku grach pierwsze słyszę. Dlaczego nie ma kronik Ridicka? Fajna gra, myślę, że by się dobrze sprzedała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 17:56, Mściwój napisał:

Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego w Ekstra KLASYCE nie ma takich KLASYKÓW
jak Torment, Freespace, Baldurs Gate?


Wydaje mi sie, ze Baldurs gate bylo w EK (pozniej nawet saga BG w Zlotym EK).
Torment chyba w jednym z pierwszych wydan EK byl (po raz pierwszy na 2 CD, a nie 4). P:T ponoc ciezko wydac, bo nie wiadomo do kogo naleza prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 13:01, samohud napisał:

Ale syf. No ale cóż, jakos trzeba wyprzedac zalegające na półkach magazynów starocie
i nie wypały.


Raczej nie. Jakby tak bylo to dali by promocje na te tytuly w EK. Robiac nowa serie trzeba zaprojektowac i wykonac pudelka oraz wypalic plyty na nowo, wiec magazynu sie tak nie wyczysci ;)

Za 9 pln raczej Crysisa czy Diablo 2 spodziewac sie nie mozna bylo. Ten przedzial cenowy kierowany jest do ludzi kupujacyhc na codzien gry City Interactive ;)
Czesc z tych tytulow jest calkiem niezla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 14:19, Volvox napisał:

> Ale syf. No ale cóż, jakos trzeba wyprzedac zalegające na półkach magazynów starocie

> i nie wypały.

Raczej nie. Jakby tak bylo to dali by promocje na te tytuly w EK. Robiac nowa serie
trzeba zaprojektowac i wykonac pudelka oraz wypalic plyty na nowo, wiec magazynu sie
tak nie wyczysci ;)

Za 9 pln raczej Crysisa czy Diablo 2 spodziewac sie nie mozna bylo. Ten przedzial cenowy
kierowany jest do ludzi kupujacyhc na codzien gry City Interactive ;)
Czesc z tych tytulow jest calkiem niezla.



Ta, całkiem niezła. Ale chyba dla ludzi którzy od 10 lat nie byli w empiku itp i dopiero co nabyli sobie nowiutki Pentium II 200mhz z grafika 16mb. To do gazet lepsze dodaja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 15:21, samohud napisał:

> > Ale syf. No ale cóż, jakos trzeba wyprzedac zalegające na półkach magazynów
starocie
>
> > i nie wypały.
>
> Raczej nie. Jakby tak bylo to dali by promocje na te tytuly w EK. Robiac nowa serie

> trzeba zaprojektowac i wykonac pudelka oraz wypalic plyty na nowo, wiec magazynu
sie
> tak nie wyczysci ;)
>
> Za 9 pln raczej Crysisa czy Diablo 2 spodziewac sie nie mozna bylo. Ten przedzial
cenowy
> kierowany jest do ludzi kupujacyhc na codzien gry City Interactive ;)
> Czesc z tych tytulow jest calkiem niezla.


Ta, całkiem niezła. Ale chyba dla ludzi którzy od 10 lat nie byli w empiku itp i dopiero
co nabyli sobie nowiutki Pentium II 200mhz z grafika 16mb. To do gazet lepsze dodaja
gry.

To, że gra jest stara oznacza, że jest słaba?! :/ Większość gierek z $uper jest kiepska, ale niektóre zebrały dobre oceny, np. Beyond Divinity, Spellforce: Zakon Świtu - Złota Edycja, Full Spectrum Warrior, Gothic. A, że były w jakiś czasopismach to fakt, jeśli masz te tytuły to nie kupujesz i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować