Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GOG.com - wrażenia z wersji beta

84 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2008 o 20:56, lurynowicz napisał:

Buu... już dawno się zapisałem, a emaila z zaproszeniem nie dostałem :(


a czytać umisz ? :D
"On Monday, September 8, anyone who signed up for the GOG.com beta will start receiving access keys to the site. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 20:03, kurpiewskiwb napisał:

A jakie oferty płatności oferować to będzie dla polskich graczy ? Bo jeżeli będzie to
oferta dolar/karta kredytowa, to jestem w 100% przekonany, że dla rodzimych graczy będzie
to jednak sporym utrudnieniem i jednocześnie może odpychać, a nie przyciągać ! Ciekaw
jestem też, jaką wartość prawną zachowają te produkty, jako gry ściągane z Internetu…


Nie robmy sobie jaj i tak celem tej oferty nie sa maloletni a wiekszosc doroslych graczy jednak powinna miec dostep do karty bankowej z mozliwoscia platnosci online.

No i mamy jeszcze tajemnicza nowa serie cd projektu po 10 pln - zbieznosc czasowa zapowiedzi z beta gog zapewne nie jest przypadkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 00:58, kapistar1 napisał:

Ja czekam na TIE Fightera.


Raczej się nie doczekasz. LucasArts znane jest psiego ogrodnictwa. Ale na Allegro od czasu do czasu pojawia się Collectors Edition, wydane w serii LA Classics

Mr. Cin

Theme hospital to dziedzictwo Bullfroga (czyli Petera M.), które obecnie należy do EA. Ergo, marne szanse, ale BARDZO chciałbym się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 01:42, Vojtas napisał:

Raczej się nie doczekasz. LucasArts znane jest psiego ogrodnictwa. Ale na Allegro od
czasu do czasu pojawia się Collectors Edition, wydane w serii LA Classics


Podobno CDP gdzieś pisali, że TIE Fighter będzie ich "Świętym Graalem" w GOG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że GoG szybko dostanie się na polski rynek i będzie można za małą cenę, legalnie ściągać stare gry ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 02:22, kapistar1 napisał:

> Raczej się nie doczekasz. LucasArts znane jest psiego ogrodnictwa. Ale na Allegro
od
> czasu do czasu pojawia się Collectors Edition, wydane w serii LA Classics

Podobno CDP gdzieś pisali, że TIE Fighter będzie ich "Świętym Graalem" w GOG.


Jeśli to miałaby być prawda (nadal jestem sceptyczny) , to znaczy, że mogliby też w GOG-u umieścić najlepsze Lucasowe przygodówki. Nie obraziłbym się, gdyby ze Sierrą czy Vivendi umówili się na ich porcję adventure. Marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@likop2
PL wersja językowa Giants była więcej niż świetna. Oby jej nie zabrakło na GOG.

I oby GOG wystartował również jak najszybciej dla Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Rebel Assault. 2. X-wing Alliance. 3. Dark Forces. 4. Rouge Squadron 3D. 5. Tie Fighter. 6. Shadows of the Empire. 7.Jedi Knight 8. Jedi Knight - Mysteries of the Sith( dodatek do Jedi Knight). 9. X-wing vs. Tie Fighter. I bonus w postaci Behind the Magic encyklopedia ze świata Star Wars. Wydaje mi sie ,ze seria starych gier SW pojawi sie. Jest to dla nich okazja do dodatkowej kasy od graczy majacych Viste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 20:09, Lucek napisał:

> Obecnie na gram.pl masz ładnie opisane na jakich kartach gra chodzi a na jakich
nie.
> Jeżeli tam będzie podobny system - jak Ci nie zadziała, to już Twoja wina, że coś
zepsułeś
> :)
> A na systemach też zapewne obu będą sprawdzać. Niektóre gry pamiętają przecież Win
95
> i Dosa :P

No właśnie, a kto ma dziś DOSa, Win 95, albo archaiczny sprzęt?
Ja już dzisiaj nie mogę odpalić wielu świetnych a wcale nie tak starych gier (Alpha Centauri
nawet z łatą podobno pozwalającą grać na XP)
Co ciekawsze niektóre naprawdę przedpotopowe gry ciągle dadzą się uruchomić (np. Dune
- gra z 1992 roku)


Jestem pewien, że każda gra która będzie sprzedawana, będzie działała na XP i Viście - chociaż niekoniecznie z każdą kartą graficzną. Inne systemy nie są przez M$ wspierane, więc nie ma co nimi zawracać głowy. Jeżeli nie będzie się dało jej odpowiednio przerobić, no to nie będą takiej produkcji sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1NSANE ? Mniam, grało się w to 7 lat temu, a chętnie przypomniał sobie stare dobre czasy (tm). Ostatnio choćby kupiłem na PStore pierwszego Drivera dla PSP - to była gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na naprawdę oldschoolowe tytuły (o ile takie mają być) ala DKK który będzie dobrze działać pod XP lub Vistą. Ciekawe czy tego typy tytuły również będą wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że GOG zapowiada się interesująco.

Do beta testów się zapisałem, tak więc fajnie, że będę miał okazję przetestować ten serwis. Z tego co widzę na screenshotach prezentuje się on bardzo fajnie. Mało jakiejś wybajerzonej grafiki - wszystko stonowane, w spokojnych i delikatnych barwach, jak na klasę światową przystało. Wybór z tego co widzę też jest niezły, a cena - 6 dolarów za produkt napawa optymizmem. Oby była możliwość płatności przelewem, to na pewno zakupię jakiś tytuł. Pora czekać do 8 września, bo wtedy rozpoczną się beta testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować