Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV sprzeda się w 23 milionach kopii?

33 postów w tym temacie

Niektórzy wydawcy narzekają że mało ludzi kupuje gry, że większość piraci. A tu prosze zróbcie porzadną grę to ludzie kupią. Do GTA IV pierwszy raz usiadłem około 11 jak wróciłem z grą z empiku i granie przerwał mi budzik że trzeba iść do pracy następnego ranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość tej kasy i tak idzie to MS i Sony więc nie można tego tak postrzegać ;)
To tak jakby kasa z filmow szła do firmy produkującej projektory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w takiej się sprzeda. Nawet na same konsole.

Jak GTA IV wyjdzie na PC to niestety dużo nie wspomoże w sprzedaży ale to się jeszcze zobaczy ile się sprzeda w pierwszym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki. W końcu GTA 4 to jedna z najlepszych gier wszech czasów. I zasługuje na pobicie wszelkich rekordów sprzedaży. Na konsolach, na pecetach, jak i w całej branży gier w ogóle. Ja już odliczam dni do premiery wersji blaszakowej. Miejmy nadzieję, że twórcy dadzą radę i gra będzie działała płynnie, wyglądała bosko i miała przyzwoite, niezbyt wysokie wymagania sprzętowe. Może i brzmi to jak marzenia, ale marzenia czasem się spełniają, więc kto wie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno przyczynię sie do do zwiększenia sprzedaży GTA IV jak tylko wyjdzie na PC, i napewno inni też kupią, a ci co piracą, napewno w sieci nie pograją, tak żę gra R* napewno będzie grą wszechczasów.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 12:03, MisioKGB napisał:

Na PC sprzeda się w milionie sztuk będzie dobrze :)

zgadzam sie. ta gra osiagnie pulap 15mln sztuk i to bedzie koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piractwo swoją drogą, każdy przecież o tym doskonale wie :P
Choć jednak, jak gra dobra, to i dobrze sie sprzedaje, a w przypadku serii GTA to już reguła.
Ale tak na zdrowy umysł, co znaczy 23 miliony sprzedanych kopii gry, skoro w samej tylko Polsce tą gre w przeciągu miesiąca od premiery będzie miał 1-2 (?)miliony posiadaczy blaszaków...
Dodajcie sobie do tego liczbe potencjalnych graczy w EU, US, Azja (!) i stwierdzicie że 23 miliony dalej stanowie tylko UŁAMEK ludzi, którzy w to zagrają :D
Ale to tylko takie moje dywagacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 250. Chociaż wiedziałem że się niby nie opyla to zagrać na xboxie w gta 4 w dniu premiery to doznanie unikatowe i warte swojej ceny. :D Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie EK, taka jak na konsole, i przyjdzie mi zapłacić tyle samo za nią, co konsolowcy (300zł) to chyba i tak kupię.
A jeżeli będzie tylko zwykła edycja za jakieś 169 zl...cóż, poczekam aż zejdzie do 120 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valium--> Widać, że nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. GTA:SA na PC sprzedało się w liczbie większej niż milion, tak samo UT3, Crysis i to tylko te z ostatniego roku o których słyszałem.

Poza tym jak można zakładać, że sprzeda się w liczbie 23 milionów, skoro łączna ilość PS3 i X360 to nie wiele ponad 22 miliony. Nawet zakładając, że na PC sprzeda się 2 miliony egzemplarzy, to i tak 21 milionów na dwóch konsolach jest nieosiągalne, z prostego powodu: otóż nie każdy posiadacz konsoli jest zainteresowany tym tytułem. Nie mówiąc już o tym, że wśród właścicieli X360 (w samej Polsce pewnie z 90%) jest bardzo wielu piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować