Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Kącik wędkarski czyli spotkanie z taaaką rybą...

55 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2010 o 23:05, Budo napisał:

/.../

Namówiłeś jakąś dziewczynę na ryby? Wow xD
Ja w moim życiu złapałem tyle ryb ile mam palców u rąk, albo mniej. Nigdy jakoś to mnie
specjalnie nie pociągało, nawet jak już jestem nad wodą, pod namiotem, na jachcie, na
spływie, czy gdziekolwiek, to wolę sobie poleżeć pod drzewem, poczytać, albo iść na spacer
niż łowić ;]

Powiedzmy ,że na rybach byłem już z trzema dziweczynami ,dwoma kobietami + jedna dzisiaj mówiła ,że jak będę szedł na ryby z przyjacielem to żebyśmy zaszli po nią :P Taki jestem przekonujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 23:14, Nikodem95 napisał:

Powiedzmy ,że na rybach byłem już z trzema dziweczynami ,dwoma kobietami + jedna dzisiaj
mówiła ,że jak będę szedł na ryby z przyjacielem to żebyśmy zaszli po nią :P Taki jestem
przekonujący :)



Hehe, nieźle. Zawsze ciekawiej jak ryba nie bierze, powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 08:41, Budo napisał:

> Powiedzmy ,że na rybach byłem już z trzema dziweczynami ,dwoma kobietami + jedna
dzisiaj
> mówiła ,że jak będę szedł na ryby z przyjacielem to żebyśmy zaszli po nią :P Taki
jestem
> przekonujący :)


Hehe, nieźle. Zawsze ciekawiej jak ryba nie bierze, powodzenia :P

Dzięki,gorzej właśnie jest z tym braniem ryby :D Ja łowię na "blachę" ,a im zostawiam bata.Później jak przychodzę ,to pytam się czy ktoś zwracał uwagę na spławik ,a tu nagle śmiech :) Ajajaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 08:30, yerko napisał:

Ale jajca na wiśle na koszyczek złowiłem karpia około 1 kg ;d na 1 kukurydze i 1 białego
robaka :p

Ja ostatnio wyłowiłem na blachę koszyczek na wiejskim stawie :D Oddałem przyjacielowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 08:57, Nikodem95 napisał:

> Ale jajca na wiśle na koszyczek złowiłem karpia około 1 kg ;d na 1 kukurydze i 1
białego
> robaka :p
Ja ostatnio wyłowiłem na blachę koszyczek na wiejskim stawie :D Oddałem przyjacielowi
:P



człowieku ja na spining ile blach powyciagałem albo innych przynet albo jak szybkowoda opadnie to ile blach i gum sie poznajduje ;d uroki wisły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 20:22, Nikodem95 napisał:

A ile ludzie sprzętu na drzewach zostawiają :P

Dzisiaj złowiłem płotkę :P


j w niedziele około 20 takich sporych na kukurydzę ;d a zanęty nei mogę zdradzić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 21:48, yerko napisał:

> A ile ludzie sprzętu na drzewach zostawiają :P
>
> Dzisiaj złowiłem płotkę :P

j w niedziele około 20 takich sporych na kukurydzę ;d a zanęty nei mogę zdradzić xD

Ja też na kukurydzę ,ale zamiar miałem złowić karpia :P
A tam gdzie łowiłem ,jest to staw mojego taty kolegi ,tuż przy samej jego restauracji.Pływały tam karpie koi.Pewnie byśmy je złapali ,tylko nie chcialiśmy bo ta ryba pięknie wyglądała.Ale to straszny żebrak i wszystko go interesuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wzięło teraz na wędkarstwo OO
Wyrobiłem sobie legitymację wędkarską ( wcześniej łowiłem bez na stawach komercyjnych ( tak to się chyba nazywa :)) i teraz muszę jechać do starostwa, żeby wyrobić kartę. Ogólnie, to jestem ciekaw na jakich wodach będę mógł łowić ( ponoć jest, to napisane na karcie, ale szkoda, że nie mogę tego w necie sprawdzić ). Troszkę się boję, że dostanę jakiś mandat, bo mam coś źle zrobione, np. w wędce, albo siatka jest zrobiona z jakiegoś złego materiału. Albo, że w jakimś miejscu źle stanę. Np. za blisko budowli, itp. Możecie mnie jakoś pocieszyć? :P
Wyrabiam tę kartę, bo już mnie trochę nudzi, że na tych stawach łapie same malutkie płocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem okręg włocławsko płocki i w tym roku nie miałem kontroli a jak jest to sprawdzaja karte i ida dalej nei czepiaja sie ze siatka zła czy wedki moga Ci naskoczyc z reszta masz wszystkow regulaminie PZW gdzi emozesz lowic jakie metody jakie ryby wiec spokojnie karte oplacasz po to zeby mandatu nei miec za jej brak a tak to jest dobrze :p. Ja to jak jeżdze na stawy komercyjne to łowie karpie najwiekszy w tym roku to 6,7 kg i grubo ponad 50 takich miedzy 2-3 kg troche miedzy 3 a 5,5 kg i troche takich ponizej 2 kg :p a takich ryb jak plotka leszczyki to u siebei na wisle si eodłowie bo tego tu pelno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 21:12, yerko napisał:


Na hodowlane nie jeżdżę, bo w okolicy nie ma za bardzo. Ale ostatnio poluję na szczupaka spininngiem i... NIC. Dwa tygodnie chodzenia, żadnego szczupca!!! Wyczytałem, że chyba za szybko kręcę blachę -.- Za dwa tygodnie muszę się wybrać w sobotę i spróbować wolniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować