Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa mysz (na monety) w ofercie Geniusa

25 postów w tym temacie

Bardzo ciekawe rozwiązanie, niesamowicie mi się podoba. Jest to pierwszy tego typu niebanalny pomysł, który się zapewne idealnie przyjmie. Pozostaje tylko kwestia ceny, aczkolwiek antycypuję, że nie będzie kosmiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Smerdek: Myszka-skarbonka na moniaki ? ;) Chyba trochę trzeba będzie powsadzać tych monet, żeby coś odczuć."

Niekoniecznie dużo. Polecam nasze stare PRL-owskie pieniążki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny pomysł? W którym miejscu?

Takie rozwiązanie zaprezentował choćby MS w swojej myszce dla graczy - Sidewinder. Tyle tylko że w przypadku tego drugiego zamiast pieniążków mieliśmy do dyspozycji dedykowane obciążniki o rożnych wagach - rozwiązanie IMO dużo bardziej sensowne i profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to sie przyjmie ? Jak gracz będzie ruszał energicznie myszką to pewnie będzie można odczuć lub usłyszeć brzdękanie tych włozonych monet w myszce. Więc troche głupie to będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 15:28, Klinga napisał:

Takie rozwiązanie zaprezentował choćby MS w swojej myszce dla graczy - Sidewinder. Tyle
tylko że w przypadku tego drugiego zamiast pieniążków mieliśmy do dyspozycji dedykowane
obciążniki o rożnych wagach - rozwiązanie IMO dużo bardziej sensowne i profesjonalne.


Masa producentów dodawała do swojej myszki dodatkowe ciężarki i wcale nie jest tu oryginalnością "ustawianie" wagi gryzonia, a robienie tego właśnie za pomocą pieniążków.
Według mnie ciekawy pomysł, choć ciężko na chwilę obecną powiedzieć [nie testując tego], czy takie rozwiązanie cokolwiek da radę. Zresztą "NetScroll" nie brzmi jakoś "graczowo", a typowym ludziom w biurach chyba na zbyt dużo się zmiana sensora, czy wagi nie przyda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 14:36, Namaru napisał:

Symetryczna mysz dla graczy? Stop joking.


Jak ktoś jest dobry to nie potrzebuje dopingu w postaci wyprofilowanej myszki ;] Mi tam osobiście symetryczne nie przeszkadzają, a czasem też drugą ręką obsługuję komputer, gdy np liczę na ''kalkulatorze''.

A profesjonalista zarabiający na graniu raczej nie kupi geniusa, zresztą ilu takich znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2008 o 16:08, Choinix napisał:

a typowym ludziom w biurach chyba na zbyt dużo się zmiana sensora, czy wagi nie przyda.
:P


hehe widać nie pracujesz w biurze ja siedzę 8h przed kompem w robocie macham ilustracje i nie pogardziłbym laserowym sensorkiem ;) trzeba bossowi link podesłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:31, Reynart napisał:

hehe widać nie pracujesz w biurze ja siedzę 8h przed kompem w robocie macham ilustracje
i nie pogardziłbym laserowym sensorkiem ;) trzeba bossowi link podesłać ;)


To ktoś jeszcze używa kulkowych? XD
Mając na myśli zmianę sensora - miałem na myśli "aktywną" zmianę DPI ;p. Bo ja wiem, czy takie coś w biurze Ci się przyda. Chyba do pobijania rekordów w saperze ;d. I ustawianie masy... hm? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 14:36, Namaru napisał:

Symetryczna mysz dla graczy? Stop joking.

Człowieku, Ty chyba w życiu widziałeś tylko śmieci Logitecha. Razer, który produkuje chyba najlepszy sprzęt dla graczy, a ma w swojej ofercie większość myszek symetrycznych (tu chyba wyjątkiem jest jedynie Death Adder).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 18:57, GaMbOOx napisał:

> Symetryczna mysz dla graczy? Stop joking.
Człowieku, Ty chyba w życiu widziałeś tylko śmieci Logitecha. Razer, który produkuje
chyba najlepszy sprzęt dla graczy, a ma w swojej ofercie większość myszek symetrycznych
(tu chyba wyjątkiem jest jedynie Death Adder).

I MS. W jaki sposób oceniasz, że najlepszy? Bo mu Razer daje nalepkę "for gamer". I zgadzam się, że DeathAdder to dobra mycha, ale już symetryczny Krait to mycha dla ubogich graczy i tyle (cena jest odpowiednio niższa do jakości).
Wg. mnie myszka którą trzyma się 5-8 godzin w lapie musi być wygodna, a przecież mówimy o graczach. Zresztą podstawą precyzji jest dobry uchwyt i dopasowanie do dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:28, pendejo napisał:

Jak ktoś jest dobry to nie potrzebuje dopingu w postaci wyprofilowanej myszki ;]

Nie chodzi o doping a o wygodę podczas długich sesji np. z FPSami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować