Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co na gram? - wideowstępniak na bieżący tydzień

13 postów w tym temacie

No to ciekawy się szykuje tydzien.Z chęcią pszeczytam o Mercenaries 2: World in Flame recenzje bo miałem okazje kupić ale nie wiedziałem czy warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie recka Twierdzy Krzyżowiec Extreme choć nie jestem dobrej myśli wobec tego tytułu.
No i jeszcze Mercenaries 2 :)

Poczytam też coś o Cryostasis bo to chyba jeden z niewielu horrorów na PC który mnie zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie. A ja niedawno kupiłem twierdze krzyżowiec w platynowej kolekcji. Warchest :]
Ale jak będzie tanio to kupię sobie to nowe wydanie, bo faktycznie jakieś 500 jednostek na raz na ekranie to nie aż tak dużo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość słaby tydzień. W sumie tą recenzję Mercenaries 2 mam w Neo Plus, ale nie zaszkodzi przeczytac jej tutaj...
Omg, moglibyście chociaż powiedzieć, co z tym konkursem na nazwę sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 18:47, Szafir4 napisał:

Omg, moglibyście chociaż powiedzieć, co z tym konkursem na nazwę sklepu...


Omg, mógłbyś chociaż czasem poczytać zanim coś napiszesz - konkurs został rostrzygnięty w zeszłym tygodniu (jako że żadna z nadesłanych propozycji nie zostanie wykorzystana, nagroda główna nie została przyznana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i Laid był w sklepiku gramowym dziś :) Ja też byłem tylko później : )

Ogólnie będzie co poczytać w tym tygodniu . Mimo że już z natury kolejne NFSy są kiepskie , to ja czekam na tekst o Undercover

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie choć nie wszystkim się zajmę. Przeczytam zapowiedz NFS undercover i Dark Void. Konkursy trudne, bo kto w stalkera nie grał, musi sporo naszukać się informacji o grze. Reszta od razu sobie odpowiada. Ze sklepu kompletnie nic mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ten tydzień wypada całkiem nieźle , ale zawsze mogło być lepiej. Poczytam sobie zapowiedzi Need for Speed: Undercover oraz Cryostasis: Sleep of Reason , bo te gra trochę mnie interesują , a i recenzje Mercenaries 2: World in Flames również przeczytam , na zachodnich portalach gra dostała bardzo słabe recenzje , więc raczej nie warto tego kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować