Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mercenaries 2 najlepsze na Wyspach, udany debiut Spore

10 postów w tym temacie

Z czego się EA cieszy, Nintendo zajmuje aż dwa razy więcej pozycji ;) A premiera Spore naprawdę dobra, przecież to exclusive PC, a trzecie miejsce zdobył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu mamy jakieś większe zmiany na liście!

Ostatnio robiło się trochę nudno, ale zestawienie z ubiegłego tygodnia wykazuje, że "coś" się ruszyło. Na pierwsze miejsce od razu wbiło się Mercenaries 2 - ten tytuł, a zwłaszcza jego pierwsza część jest bardzo popularny, więc nie ma zdziwienia, że rozszedł się on w tak dużych ilościach. Drugie miejsce dla Tiger Woodsa uzasadnione. Na Wyspach ludzie lubią golf, a tytuły multiplatformowe zawsze cieszą się tam sporą popularnością. Trzecie miejsce Spore to delikatna porażka, ale się nie dziwie - gdyby gra była na konsolach, od razu byłoby pierwsze miejsce. Gaming na PC tam jest, ale jednak znacznie popularniejszy jest ten na konsolach. Reszta rankingu OK, ciągle trzymają się Wii Fit, Mario Kart Wii oraz Wii Play :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne że Mercenaries 2 , gra która dostała bardzo słabe oceny sprzedaje się aż tak dobrze , widocznie Brytyjczycy wiązali z tą grą duże nadzieje i dlatego gra wskoczyła aż na pierwsze miejsce. Tiger Wood PGA Tour 09 nadal , twardo trzyma się bardzo wysoko , jak widać zainteresowanie tym tytułem niewiele spadło. A trzecie miejsce dla Spore wydaje się całkiem dobre , całe szczęście że od razu nie trafiło na pierwsze , ta gra jeszcze zdąży bardzo dobrze się sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować