Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konami o konkurencji PES-a

25 postów w tym temacie

Wolę odgrzewanego kotleta od EA niż super PES''a;/ Ta seria nigdy mi nei przypadla do gustu. Nigdy. Poprosty wolę FiFę. Fakt, że mam 07 a nie 08 bo ta 08 to porażka była. Ale nei taka by mnei przekonac do PES''a. Takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 19:18, Tyron napisał:

Niech nie będą tacy mądrzy sami się uczylii ściągali od Elelektroników.


Śledzę rozwoj obu serii od samego początku i śmiem twierdzić, że jesteś w błędzie, ogromnym błędzie. PES od początku znacznie się różniło od FIFA, myślisz że jak ta gra zdołała się przebić i stac się konkurencyjną dla dzieła EA? Po za tym jeśli już o ściąganie idzie, to EA na tym polu o wiele mniej oryginalne jest, wiele pomysłów w nowych edycjach to zrzynka z PESa.

Dodatkowo teraz, kiedy Konami podpisało czteroletnią umowę na licencję UEFA, konkurencja PESa jeszcze bardziej zostanie z tyłu (właściwie to EA ratuje tylko to, że mają pełną licencję FIFA...a gdyby ją stracili? Kaplica.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i FIFA na PC jest taka sobie, ale wersja konsolowa bije każdego PES-a na głowę. Pod każdym względem. Grafiki, grywalności, czy rozgrywki. Więc niech panowie z Konami nie będą tacy pyszni i pewni siebie, bo się obudzą z ręką w nocniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES w porównaniu z Fifą wypada bardzo dobrze. Tylko poprzednia wersja 2008 jakoś do gustu mi nie przypadła. Mało w nią grałem w porównaniu z poprzednimi PES-ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 19:34, Mr Black napisał:

Może i FIFA na PC jest taka sobie, ale wersja konsolowa bije każdego PES-a na głowę.
Pod każdym względem. Grafiki, grywalności, czy rozgrywki. Więc niech panowie z Konami
nie będą tacy pyszni i pewni siebie, bo się obudzą z ręką w nocniku...


Ale Konami przynajmniej traktuje wszystkich po równo, a nie konsolom daje wypas wersję, a PC daje wersję z PS2 jakby z łaski ... I jeszcze ta żałosna wymówka EA, że jakby na PC było to co na X360 to by wymagania wzrosły: mamy 2008 rok, a mam wrażenie, że panowie z EA siew 2004 zatrzymali.

Co za czasy: kiedyś to konsolowcy wielbili PES i się z FIFY naśmiewali, pecetowcy odwrotnie. Teraz wyjdzie na to, że grający na PC będą bronili mający konsolowy rodowód PES, a konsolowcy rozpływali się nad wywodzącą się z PC FIFĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do autora newsa - niestety mocno rozmijasz się z faktami a dodatkowo w podtekście oskarżasz Konami o niewywiązywanie się z obietnic. Otóż prawda jest taka, że Konami nigdy nie zapowiedziało oficjalnie daty premiery wersji demo PES''a 2009. Informacja, którą podaliście kilka dni temu była jedynie plotką.

PS
Dlaczego nie napisaliście o Champions League czy nowych licencjonwanych zespołach w PES''ie. Przecież wszystkie liczące się europejskie sajty huczą o tym od rana ;/

polecam zajrzeć na issonline...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jak KONAMI jeszcze licencje dokupili, to w sumie Fifa faktycznie może się schować. Ciekawi mnie czy FIFA09 też będzie miała SecureRom''a - cud techniki i own gol. EA ostatnio popisuje się nie tylko horrendalnymi cenami ale dodatkowo skrajną głupotą ( vide Spore ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>"...przed ta marką jeszcze ciągle długa droga, zanim będzie mogła się mierzyć z intuicyjną i wciągającą rozgrywką serii Pro Evolution Soccer... <<
...święta prawda... gra w PES''a jest przyjemna a Fifa jakaś taka trudna w przyswojeniu, jakoś gra w fife była męcząca nie to co w PES''a.... choć każdy ma swoje gusta, nie wszystko każdemu musi się podobać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie gry i więcej czasu spędziłem przy Fifie, ale moim zdaniem obu grom brakuje dużo do ideału, po prostu w żadnej zawodnicy nie zachowuja sie idealnie. Niech się Konami tak sobą nie napawa, robią świetne gry ale wcale nie chce zeby Fifa podobniła sie do pesa bo po co komu 2 takie same gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy gram.pl wie cokolwiek o wydaniu nowego PESa w Polsce? Część 6. można było zamawiać w sierpniu, 2008 niewiele później, a o 2009 nic nie wiadomo.
Tak czy siak - i tak PES zje FIFĘ ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 19:24, Sth`Devilish napisał:

> Niech nie będą tacy mądrzy sami się uczylii ściągali od Elelektroników.

Śledzę rozwoj obu serii od samego początku i śmiem twierdzić, że jesteś w błędzie, ogromnym
błędzie. PES od początku znacznie się różniło od FIFA, myślisz że jak ta gra zdołała
się przebić i stac się konkurencyjną dla dzieła EA? Po za tym jeśli już o ściąganie idzie,
to EA na tym polu o wiele mniej oryginalne jest, wiele pomysłów w nowych edycjach to
zrzynka z PESa.


Konami powoli zaczyna brakować pomysłów bo chamsko zerznęli tryb "zostań gwiazdą" z FIFA 08 i nazwali uwaga....."Zostań legedą" hahaha

""EA twierdzi, że FIFA robi wielkie postępy - w porządku"
Bo zrobiła i to bardzo duże:P FIFA 09 jest bardzo dobrą grę stwierdzam to po demo, ktore rozegrałem już z 20 meczów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay gorszy od PESa , grafa miała być super jak na konsolach i znowu nic z tego nie wyszło (jest lepsza niż w 08 ale to nadal nie to co na konsolach). Dla mnie FiFA to sie na 2K skończyła a PES dobił ją jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie to FIFA ma więcej z symulacji niż PES.PES jest strasznie prosty,przez co można wyrobić sobie kilka schematów do zdobycia gola.W Fifie jest wręcz przeciwnie,nie ma jednego skutecznego schematu do zdobycia bramki,zawsze trzeba kombinować i to mi się podoba ;) PES może się wypchać,co z tego,że dali CM jak nie dali La Liga(drużyny bez licencji,tylko prawdziwe nazwiska) czy Bundesligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować