Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poleć nas znajomym, czyli start konkursu sklepowego!

37 postów w tym temacie

Jak ja nie cierpię tego rodzaju konkursów w których mieszkańcy warszawy są tak wyróżnieni... Jak mam wymyślić coś sensownego i zarazem fajnego , skoro nawet nie byłem w tym sklepie i najprawdopodobniej nigdy do niego nie zajrzę. Powinien pojawić się w końcu konkurs w którym ludzie mieszkający poza warszawą mają szanse na wygraną nie tylko w teorii , ale i w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież właśnie dlatego możesz korzystać ze zdjęć, materiału filmowego, tekstów i co tam jeszcze znajdziesz - można naprawdę fajne rzeczy wymyślić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 12:44, Sebat1 napisał:

Jak ja nie cierpię tego rodzaju konkursów w których mieszkańcy warszawy są tak wyróżnieni...
Jak mam wymyślić coś sensownego i zarazem fajnego , skoro nawet nie byłem w tym sklepie
i najprawdopodobniej nigdy do niego nie zajrzę. Powinien pojawić się w końcu konkurs
w którym ludzie mieszkający poza warszawą mają szanse na wygraną nie tylko w teorii ,
ale i w praktyce.


Ekhem :) Pragnę zwrócić tylko na coś uwagę - tego typu konkurs pojawia się raz na jakiś czas ... Nie pamiętam, kiedy ostatnio konkurs był skierowany do wąskiej grupy odbiorców. Nawet ten, o którym mowa jest przeznaczony dla wszystkich. A co powiesz o reszcie konkursów? Na gramie startujemy zabawy konkursowe kilka razy w miesiącu. Serio nie znalazłeś niczego dla siebie?;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2008 o 13:27, Soleila napisał:

A co powiesz o reszcie konkursów?

Zazwyczaj to jest tak że trzeba kupić jakąś grę i najlepiej ją przejść , aby odpowiedzieć na wszystkie pytania konkursowe , a niestety nie każdy ma kasę na gry , albo czas żeby je przechodzić. A konkursy kierowane do wszystkich wymagają jakiejś super fantazji i pomysłowości , a jak wiadomo nie wszyscy są tak uzdolnieni. Ja wiem że aby coś wygrać trzeba się czymś wykazać , no ale...

Dnia 16.09.2008 o 13:27, Soleila napisał:

Serio nie znalazłeś niczego dla siebie?;))

Coś tam dla siebie znalazłem , ale nie tyle ile chciałbym znaleźć. W konkursach biorę udział jakoś od maja tego roku i jak dotąd wziąłem udział chyba tylko w pięciu.

Laid back
Chyba niestety nie nadaję się do takich konkursów , ponieważ przejrzałem wszystkie dostępne materiały i zupełnie nic nie przychodzi mi do głowy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 12:44, Sebat1 napisał:

Jak ja nie cierpię tego rodzaju konkursów w których mieszkańcy warszawy są tak wyróżnieni...
Jak mam wymyślić coś sensownego i zarazem fajnego , skoro nawet nie byłem w tym sklepie
i najprawdopodobniej nigdy do niego nie zajrzę. Powinien pojawić się w końcu konkurs
w którym ludzie mieszkający poza warszawą mają szanse na wygraną nie tylko w teorii ,
ale i w praktyce.

Wyobraźnia, mój drogi Padawanie, wyobraźnia kluczem do sukcesu... :)
Sklep jak sklep - czerwone ściany, komputer, konsola, półki z grami, gablota z kolekcjonerkami, wielki manekin Wiedźmina na wystawie. Reklama nie musi dotyczyć jego wystroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2008 o 16:31, Dranimrev napisał:

Wyobraźnia, mój drogi Padawanie, wyobraźnia kluczem do sukcesu... :)

Padawanie ??

Dnia 16.09.2008 o 16:31, Dranimrev napisał:

Sklep jak sklep - czerwone ściany, komputer, konsola, półki z grami, gablota z kolekcjonerkami,
wielki manekin Wiedźmina na wystawie. Reklama nie musi dotyczyć jego wystroju.

Może niektórzy po prosu potrzebują odczuć klimat sklepu na własnej skórze , żeby to ich wyobraźnia odpowiednio zadziałała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:24, Sebat1 napisał:

Może niektórzy po prosu potrzebują odczuć klimat sklepu na własnej skórze , żeby to ich
wyobraźnia odpowiednio zadziałała. ;)

Zależy :) Ja nie byłam w tym sklepie, a udało mi się napisać wierszyk ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:24, Sebat1 napisał:


> Wyobraźnia, mój drogi Padawanie, wyobraźnia kluczem do sukcesu... :)
Padawanie ??


Upraszczając: określenie na ucznia rycerza Jedi.

Dnia 16.09.2008 o 17:24, Sebat1 napisał:

> Sklep jak sklep - czerwone ściany, komputer, konsola, półki z grami, gablota z kolekcjonerkami,

> wielki manekin Wiedźmina na wystawie. Reklama nie musi dotyczyć jego wystroju.

Może niektórzy po prosu potrzebują odczuć klimat sklepu na własnej skórze , żeby to ich
wyobraźnia odpowiednio zadziałała. ;)


A jak to robią w agencjach reklamowych, gdzie mają tylko opis produktu i zdjęcie czasem - nigdy nie pili napoju, którego reklamę robią... ?
Sklep widać na materiale video. :)
A klimat jest forumowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 14:02, ZaYeR napisał:

Chyba żaden konsul nie zauważył mojego pytania więc je ponowie. Ile prac można wysłać
na ten konkurs?


Przyślij jedną, ale fajną - oczywiście możesz przysłać tekst, fotkę i coś tam jeszcze - ale naprawdę lepiej dopracować jedną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować