Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Fabryka Gwiazd - Polsatowski program

17 postów w tym temacie

Niebawem będzie startowała Fabryka Gwiazd. Nie wiem, oco tam będzie chodziło :p. Myślę, że będzie to coś podobnego, do "Mam talent". Czy to będzie jakaś kopia tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 09:52, Budep napisał:

Niebawem będzie startowała Fabryka Gwiazd. Nie wiem, oco tam będzie chodziło :p. Myślę,
że będzie to coś podobnego, do "Mam talent". Czy to będzie jakaś kopia tego?




Teraz to praktycznie każdy kanał taki ma swój program:D.TVN-Mam talent i jakieś tam inne.Polsat-coś ze śpiewaniem.A wracając do tematu to pewnie jakaś kopia będzie tego ;/.Dzisiaj to już tylko o kasę chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh mnie osobiście ubawił tytuł "Fabryka Gwiazd", dość szczerzy są, pokazują że ci ludzie wcale nie mają jakichś wielkich talentów. Są po prostu "produkcją seryjną" biorą takiego człowieczka wrzucają go do fabryki i proszę mamy gwiazdę, na jeden, dwa sezony, potem się zużywa i robi się nową. Naprawdę komiczny tytuł XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W reklamie powiadają, że to jest kontynuacja Idola, a że Idola nie oglądałem to nie wiem o co chodzi z tą fabyrką gwiazd ale na pewno to kolejna produkcja, żeby zapełnić ją reklamami i sponsorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabryka Gwiazd to chyba program pomysłu niemieckiego.
Widziałem kiedyś kilka odcinków przelotnie na niemieckich kanałach i to połączenie Idola i telenoweli.
Zbyt się skupiał na przeżyciach uczestników mieszkających razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 09:58, Hubi Koshi napisał:

Heh mnie osobiście ubawił tytuł "Fabryka Gwiazd", dość szczerzy są, pokazują że ci ludzie wcale nie mają jakichś wielkich talentów. Są po prostu "produkcją seryjną" biorą takiego człowieczka wrzucają go do fabryki i proszę mamy gwiazdę, na jeden, dwa sezony, potem się zużywa i robi się nową. Naprawdę komiczny tytuł XD


Oczywiście nazwę programu tworzy się na podstawie słowa ''gwiazda'' i dowolnej reszty. I tak oto oglądalność wzrasta o połowę. ;- )
I ja, kiedy zauważyłem, jak nazwano nowe dziecko Polsatu, po prostu śmiałem się. ;- ) "Fabryka gwiazd"... Muahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 20:46, DJ Szlafrok napisał:

Oczywiście nazwę programu tworzy się na podstawie słowa ''gwiazda'' i dowolnej reszty.
I tak oto oglądalność wzrasta o połowę. ;- )

Niestety, to prawda.

Dnia 14.09.2008 o 20:46, DJ Szlafrok napisał:

I ja, kiedy zauważyłem, jak nazwano nowe dziecko Polsatu, po prostu śmiałem się. ;- )
"Fabryka gwiazd"... Muahaha.

Ja też się śmiałem. :D

btw. ten program to ma być coś w stylu Idola, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałam zrobili castingi, które pozostają świetnym pomysłem na promocję i zwiększenie oglądalności programu. Za kilka miesięcy ramówka wypełni się zestawieniami występów ludzi, którzy najbardziej się ośmieszyli tym swoim "parciem na szkło".
I to jest ta część wspólna z Idolem. Z Big Brotherem wspólne ma zamknięcie w jakimś domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 10:36, DJ Szlafrok napisał:

> btw. ten program to ma być coś w stylu Idola, tak?

Szumnie zapowiadane połączenie Idola i Big Brothera.

Woohoo! Idola i Big brothera uwielbiałem oglądać, każdą edycję oglądałem. :>
Super się zapowiada! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:30, Kalejdoskop86 napisał:

Woohoo!

Czym jest wywołana ta ekscytacja ? Hm ... bo ja szczerze mówiąc nie wiem czym tu się "jarać" ?
>Idola i Big brothera uwielbiałem oglądać, każdą edycję oglądałem. :>
Cóż ... też jak byłem młodszy to oglądałem ... nie przeczę ale ileż można ? O ile "Idol" ( a konkretnie pierwsza edycja tegoż ) był nieco rewolucyjny jak na polskie warunki i było się z czego śmiać i co nieco obejrzeć to już BB to porażka na całej linii ( też oglądałem swoją drogą - i żałuję ... ). Tak dennego i beznadziejnego "show" ze świecą szukać ... zresztą większość jeżeli nie wszystkie tego typu programy można ... <easy man, easy > ... hm ... ominąć.

Dnia 15.09.2008 o 19:30, Kalejdoskop86 napisał:

Super się zapowiada! :>

Nie sądzę. Primo - POLSAT - naprawdę ciężko się doszukać w tej stacji czegokolwiek pozytywnego. Po drugie "Fabryka Gwiazd" ?! Że co ? FG ? WTF ? Tytuł chyba wymyślił prawdziwy geniusz ... a i po tym co widziałem ( a widziałem niewiele ) i słyszałem nie wróżę nic wartego uwagi. Ot zapowiada się kolejne medialne show-zapchajdziura-która-się-sprzeda-i-będzie-X-edycji :/. Tylko dla uzależnionych od TV i RS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:40, KŁEJK napisał:

> Woohoo!
Czym jest wywołana ta ekscytacja ? Hm ... bo ja szczerze mówiąc nie wiem czym tu się
"jarać" ?

Heh. ;P

Dnia 15.09.2008 o 19:40, KŁEJK napisał:

>Idola i Big brothera uwielbiałem oglądać, każdą edycję oglądałem. :>
Cóż ... też jak byłem młodszy to oglądałem ... nie przeczę ale ileż można ? O ile "Idol"
( a konkretnie pierwsza edycja tegoż ) był nieco rewolucyjny jak na polskie warunki i
było się z czego śmiać i co nieco obejrzeć to już BB to porażka na całej linii ( też
oglądałem swoją drogą - i żałuję ... ). Tak dennego i beznadziejnego "show" ze świecą
szukać ... zresztą większość jeżeli nie wszystkie tego typu programy można ... <easy
man, easy > ... hm ... ominąć.

Nie przesadzaj, czasami trochę odmóżdżenia przy BB człowiek potrzebował, ale teraz to, co puszczają zamiast BB wszelkie granice dobrego smaku przekracza... xD
Nie oglądam.

Dnia 15.09.2008 o 19:40, KŁEJK napisał:

> Super się zapowiada! :>
Nie sądzę. Primo - POLSAT - naprawdę ciężko się doszukać w tej stacji czegokolwiek pozytywnego.
Po drugie "Fabryka Gwiazd" ?! Że co ? FG ? WTF ? Tytuł chyba wymyślił prawdziwy geniusz
... a i po tym co widziałem ( a widziałem niewiele ) i słyszałem nie wróżę nic wartego
uwagi. Ot zapowiada się kolejne medialne show-zapchajdziura-która-się-sprzeda-i-będzie-X-edycji
:/. Tylko dla uzależnionych od TV i RS.

No cóż... ale może będzie fajnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:43, Kalejdoskop86 napisał:

Heh. ;P

Mógłbyś to rozwinąć -.-

Dnia 15.09.2008 o 19:43, Kalejdoskop86 napisał:

Nie przesadzaj, czasami trochę odmóżdżenia przy BB człowiek potrzebował, ale teraz to,
co puszczają zamiast BB wszelkie granice dobrego smaku przekracza... xD
Nie oglądam.

Jak chce odmóżdzenia wchodzę na gramowe forum ;D < chociaż to żart raczej gorzki ale to tak swoją drogą >. No a z tym drugim to trudno się nie zgodzić ... niestety ... w każdym razie RShowy to dla mnie ogólnie kawał beznadziejnego tworu.

Dnia 15.09.2008 o 19:43, Kalejdoskop86 napisał:

No cóż... ale może będzie fajnie. :P

Rozwijaj swe wypowiedzi bo tak to sobie możemy gadać do jutra -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:53, KŁEJK napisał:

> Heh. ;P
Mógłbyś to rozwinąć -.-

Ni pisałem: połączenie Idola i BB to super sprawa. :P

Dnia 15.09.2008 o 19:53, KŁEJK napisał:

Jak chce odmóżdzenia wchodzę na gramowe forum ;D < chociaż to żart raczej gorzki ale
to tak swoją drogą >. No a z tym drugim to trudno się nie zgodzić ... niestety ...
w każdym razie RShowy to dla mnie ogólnie kawał beznadziejnego tworu.

Nie wszystkie Reality Show są złe... ;)

A co do tego żartu twojego, głuuupi... ;/

Dnia 15.09.2008 o 19:53, KŁEJK napisał:

> No cóż... ale może będzie fajnie. :P
Rozwijaj swe wypowiedzi bo tak to sobie możemy gadać do jutra -_-.

No może będzie fajne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 09:58, Hubi Koshi napisał:

Heh mnie osobiście ubawił tytuł "Fabryka Gwiazd", dość szczerzy są, pokazują że ci ludzie
wcale nie mają jakichś wielkich talentów. Są po prostu "produkcją seryjną" biorą takiego
człowieczka wrzucają go do fabryki i proszę mamy gwiazdę, na jeden, dwa sezony, potem
się zużywa i robi się nową. Naprawdę komiczny tytuł XD


Nie dość, że fabryka to jeszcze produkują wadliwe wyroby, ale no cóż większość naszych gwiazd jest "made in china".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować