Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

FAIL.
Zapewne po przerwie go pokarzą.
Chyba to sobie nagram, i w chwilach zbyt dobrego humoru sobie puszczę naszego ulubieńca.

LOL
Dominika nie było!
Z urywek dalej widać, że będzie gdańsk.
WTF?!@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 21:57, Robhaal napisał:

Szczerze mówiąc, gdyby on się nie przedstawił byłbym przekonany, że to jest dziewczyna :/

Nie Ty jeden... :/

Szabla & Baluk@ Co wam nie pasowało ? Przecie chłopak ładnie śpiewał. ;]

Jakby nie ten dominik to kiepsko bym oceniał dzisiejszy odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 21:59, NikiNicoo napisał:

LOL
Dominika nie było!
Z urywek dalej widać, że będzie gdańsk.
WTF?!@

Był. Przez sekundę czy dwie, ale był. W momencie, w którym pokazali największe faile.

EDIT: Albii - Imo był to najsłabszy odcinek w tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF?
Wchodzi dość brzydka babka i mówi, że nazywa się Marcin ... OMGLOLBBQ, no ale nieważne.
Potem zaczyna fał ... śpiewać tak beznadziejnie, że nawet ja lepiej już śpiewam pod prysznicem, totalny szok, ale mówię sobię: "okej, pokazują jakąś żenadę żeby się pośmiać na zakończenie programu".
A potem zonk, 3 razy tak. O co chodzi?
o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 22:00, Albii napisał:

Szabla & Baluk@ Co wam nie pasowało ? Przecie chłopak ładnie śpiewał. ;]

Widać że oglądałeś program przy mocniejszym trunku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 22:02, Outlander-pro napisał:

WTF?
Wchodzi dość brzydka babka i mówi, że nazywa się Marcin ... OMGLOLBBQ, no ale nieważne.
Potem zaczyna fał ... śpiewać tak beznadziejnie, że nawet ja lepiej już śpiewam pod prysznicem,
totalny szok, ale mówię sobię: "okej, pokazują jakąś żenadę żeby się pośmiać na zakończenie
programu".
A potem zonk, 3 razy tak. O co chodzi?
o.O

Ech, to czemu żeś ty nie poszedł do programu skoro takiś kozak? Piszesz jak ignorant. Fakt, ja też myślałem, że to kobieta. Fakt, to nie był idealny występ (nie mówię, że fałszował tylko, że najlepszy wśród śpiewających nie był, co nie znaczy że był zły) , tylko samą sztuką jest być facetem i tak zaśpiewać swoim głosem, swoim stylem, to właśnie jest jej talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się ciszę, że Doma nie było długo tylko przez jakąś sekundę.
A co do reszty ludzi to szkoda, ze ten koleś co na basie grał ne przeszedł, ale cóż jakby skupił się tylko na graniu to moze by było lepiej, bo swoją drogą to koleś wymiatał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2009 o 22:05, Carlossio napisał:

Ech, to czemu żeś ty nie poszedł do programu skoro takiś kozak?

Miałbym pójść, zafałszować i zrobić z siebie frajera? To byłoby kozactwo? Ha! ;-D Ciekawe.

>Piszesz jak ignorant.
Chwila, chwila ... co ignoruję? Czego nie dostrzegam? Hmm? Nie trzeba być śpiewakiem by rozpoznać gdy ktoś kiepsko śpiewa.

Dnia 26.09.2009 o 22:05, Carlossio napisał:

Fakt, ja też myślałem, że to kobieta. Fakt, to nie był idealny występ (nie mówię, że
fałszował tylko, że najlepszy wśród śpiewających nie był, co nie znaczy że był zły) ,
tylko samą sztuką jest być facetem i tak zaśpiewać swoim głosem, swoim stylem, to właśnie
jest jej talent.

Jej talent? Zdecyduj się :D Poza tym od kiedy bycie homo niewiadomo i śpiewanie liczy się jako talent? Odsyłam w tym wypadku do słownika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak byłem przez chwilę pokazany. Ja tam nie wiem kopmletnie nic co TVN pokaże, więc mi nie zadawajcie pytań. Ale przecież ta dziewczyna co tańczyła dancehall była pokazywana urywkami tydzień temu. Więc może mnie za kilka tygodni pokażą, mój cały występ a na razie był urywek :D

PS: Luntek za tydzień będzie ! Cieszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 22:02, Outlander-pro napisał:

WTF?
Wchodzi dość brzydka babka i mówi, że nazywa się Marcin ... OMGLOLBBQ, no ale nieważne.
Potem zaczyna fał ... śpiewać tak beznadziejnie, [...]


Wiesz, nawet ładnie spiewał, ale jakiejś zbytniej głębi w jego głosie ani mocy nie było. Finału nie wygra, ale jeszcze z jeden program chłopina zaliczy. Ja tam od początku wiedziałem, że to facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 22:10, Outlander-pro napisał:

Miałbym pójść, zafałszować i zrobić z siebie frajera? To byłoby kozactwo? Ha! ;-D Ciekawe.

Jeśli uwarzasz, że lepiej śpiewasz pod prysznicem (a tam zwykle się śpiewa dla zwyczajnen rozrywki i swoistego rozweselenia siebie, coś wiem o tym ^^ ) to dlaczego nie poszedłeś do Mam Talent! ? Dużo kasy jest do wygrania i sława...

Dnia 26.09.2009 o 22:10, Outlander-pro napisał:

Chwila, chwila ... co ignoruję? Czego nie dostrzegam? Hmm? Nie trzeba być śpiewakiem
by rozpoznać gdy ktoś kiepsko śpiewa.

"Rewolucja jest niemożliwa bez kontrrewolucji" tak mawiał Lenin, tak samo jest w sztuce: żeby istniała jedni muszą ją lubić, ale muszę być ci, co jej nie lubią. Ty za to nie powiedziałeś "IMO" albo "hmm moim zdaniem" tylko od razu narzucasz, że źle śpiewa. Jury, a w szczególności pani Chylińska to jedna z najważniejszych postaci Polskiej muzyki i jej zdanie w szczególności jest brane pod uwagę jak ktoś śpiewa. Tak ja to widzę.

Dnia 26.09.2009 o 22:10, Outlander-pro napisał:

Jej talent? Zdecyduj się :D Poza tym od kiedy bycie homo niewiadomo i śpiewanie liczy
się jako talent? Odsyłam w tym wypadku do słownika...

A ja odsyłam do psychologa, bo ludzie nietolerancyjni, którzy zakładają z wyglądu że ktoś jest homo/trans- seksualistą są niezbyt normalni. Też mam dziewczęcą urodę i lubię podobne ubrania co ten chłopak i mnie denerwuje, jak na ulicy/w pracy słyszę pomruki "patrz, pedał idzie!" ... On się nie wstydził i pokazał, że mężczyźni mają również łagodną naturę i niektórzy nie wstydzą się, jeśli śpiewają bardzo wysokim głosem tak jak ten Marcin. Ładnie zaśpiewał, pokazał prawdziwy talent, bo według wielu definicji prawdziwy najprawdziwszy talent ma się od urodzenia. Ot co.

@xD_ominik
A co robisz? Szczerze to bardziej zapamiętałem te dłuższe pokazy niż migawki. I co robi użytkownik Luntek? Miło będzie zobaczyć innych forumowiczów w telewizji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 22:18, Hartus napisał:

> PS: Luntek za tydzień będzie ! Cieszę się.
Luntek będzie w MT?

Tak, napisał mi co robił. A poza tym widziałem urywek jego występu tak jak urywek mojego występu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 22:18, Carlossio napisał:

> Miałbym pójść, zafałszować i zrobić z siebie frajera? To byłoby kozactwo? Ha! ;-D
Ciekawe.
Jeśli uwarzasz, że lepiej śpiewasz pod prysznicem (a tam zwykle się śpiewa dla zwyczajnen
rozrywki i swoistego rozweselenia siebie, coś wiem o tym ^^ ) to dlaczego nie poszedłeś
do Mam Talent! ? Dużo kasy jest do wygrania i sława...

Owszem, śpiewam lepiej, ale to nie znaczy, że śpiewam dobrze. W tym tkwi intryga.

Dnia 26.09.2009 o 22:18, Carlossio napisał:

> Chwila, chwila ... co ignoruję? Czego nie dostrzegam? Hmm? Nie trzeba być śpiewakiem

> by rozpoznać gdy ktoś kiepsko śpiewa.
"Rewolucja jest niemożliwa bez kontrrewolucji" tak mawiał Lenin, tak samo jest w sztuce:
żeby istniała jedni muszą ją lubić, ale muszę być ci, co jej nie lubią. Ty za to nie
powiedziałeś "IMO" albo "hmm moim zdaniem" tylko od razu narzucasz, że źle śpiewa. Jury,
a w szczególności pani Chylińska to jedna z najważniejszych postaci Polskiej muzyki i
jej zdanie w szczególności jest brane pod uwagę jak ktoś śpiewa. Tak ja to widzę.


Nikomu swojej wizji świata nie narzucam i myślę, że nie muszę zaznaczać mojego zdania jeśli to jest mój post, czyli z definicji - moje zdanie. Jakbym powiedział "Jak wszyscy zauważyliśmy to był fail..." czy coś to mógłbyś się przyczepić. A tak ja wyrażam swoje zdanie. A co do Chylińskiej to nie powiedziałbym, że jest "jedną z najważniejszych postaci polskiej muzyki". Imo wokal tego chłopaka był nader słaby i tyle, niczym mnie nie zachwycił, śpiewał dość normalnie, niczym się nie wybijał ponad przeciętność. Taki low-mid z niego był.

Dnia 26.09.2009 o 22:18, Carlossio napisał:

> Jej talent? Zdecyduj się :D Poza tym od kiedy bycie homo niewiadomo i śpiewanie
liczy
> się jako talent? Odsyłam w tym wypadku do słownika...
A ja odsyłam do psychologa, bo ludzie nietolerancyjni, którzy zakładają z wyglądu że
ktoś jest homo/trans- seksualistą są niezbyt normalni. Też mam dziewczęcą urodę i lubię
podobne ubrania co ten chłopak i mnie denerwuje, jak na ulicy/w pracy słyszę pomruki
"patrz, pedał idzie!" ... On się nie wstydził i pokazał, że mężczyźni mają również łagodną
naturę i niektórzy nie wstydzą się, jeśli śpiewają bardzo wysokim głosem tak jak ten
Marcin. Ładnie zaśpiewał, pokazał prawdziwy talent, bo według wielu definicji prawdziwy
najprawdziwszy talent ma się od urodzenia. Ot co.

Chwilunia. Po pierwsze takie rzeczy toleruję. Ale nie akceptuję, z pewnością nie. Warto rozróżniać te pojęcia. Poza tym ubiór, fryzura itp to są sposoby przekazania czegoś, pokazania jakim się jest, wyrażenia się. Dlatego pedały ubierają się jak się ubierają i zwykle nie ma trudności z rozpoznaniem tego typu ludzi. Poza tym jasne, że się nie wstydził, niektórzy nie maja zachamowań, albo są przekonani o własnym "talencie" i przychodzą się pokazać. Ten marynarz striptizer też pewnie był przekonany, że ma talent ale czy znaczy że go miał? Nie bardzo.

Ad rem: imo było słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie poziom drugiej edycji uważam za dużo słabszy niż w pierwszej. Jest stanowczo zbyt dużo osób śpiewających, które na dodatek przechodzą dalej. Jak narazie było mało występów, które mi się podobały.
A Wojewódzki nadal rządzi, niezmiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 22:31, Outlander-pro napisał:

Owszem, śpiewam lepiej, ale to nie znaczy, że śpiewam dobrze. W tym tkwi intryga.

To jest druga edycja, oglądałeś pierwszą? Jak tak to jeżeli myślisz na przykład, że niewłaściwi ludzie przechodzą to dlaczego sam nie spróbujesz? Niektórzy idą do programu byle iść, bez przygotowania, ale i tak za chęci dostają brawa.

Dnia 26.09.2009 o 22:31, Outlander-pro napisał:

Nikomu swojej wizji świata nie narzucam i myślę, że nie muszę zaznaczać mojego zdania
jeśli to jest mój post, czyli z definicji - moje zdanie. Jakbym powiedział "Jak wszyscy
zauważyliśmy to był fail..." czy coś to mógłbyś się przyczepić. A tak ja wyrażam swoje
zdanie. A co do Chylińskiej to nie powiedziałbym, że jest "jedną z najważniejszych postaci
polskiej muzyki". Imo wokal tego chłopaka był nader słaby i tyle, niczym mnie nie zachwycił,
śpiewał dość normalnie, niczym się nie wybijał ponad przeciętność. Taki low-mid z niego
był.

W kontekście twojej wypowiedzi nie było widać tego, że mówisz to tylko jako własne zdanie. Powiem więcej, obraziłeś go.

Dnia 26.09.2009 o 22:31, Outlander-pro napisał:

Chwilunia. Po pierwsze takie rzeczy toleruję. Ale nie akceptuję, z pewnością nie. Warto
rozróżniać te pojęcia. Poza tym ubiór, fryzura itp to są sposoby przekazania czegoś,
pokazania jakim się jest, wyrażenia się. Dlatego pedały ubierają się jak się ubierają
i zwykle nie ma trudności z rozpoznaniem tego typu ludzi. Poza tym jasne, że się nie
wstydził, niektórzy nie maja zachamowań, albo są przekonani o własnym "talencie" i przychodzą
się pokazać. Ten marynarz striptizer też pewnie był przekonany, że ma talent ale czy
znaczy że go miał? Nie bardzo.

Homo-niewiadomo to słowo typowe dla tych co nietolerują takich ludzi. Ty je użyłeś. Tak samo jest ze słowem "pedał" ...
I powtarzam jeśli raz: skoro uważasz, że jesteś lepszy a gorsi się dostają czemu sam nie pójdziesz? A jeśli sam nie pójdziesz z jakichśtam powodów to czemu w ogóle oglądać? Żeby jak typowy Polak narzekać na wszystko ino nie na siebie?

Dnia 26.09.2009 o 22:31, Outlander-pro napisał:


Ad rem: imo było słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Owszem, śpiewam lepiej, ale to nie znaczy, że śpiewam dobrze. W tym tkwi intryga.

Dnia 26.09.2009 o 22:36, Carlossio napisał:


To jest druga edycja, oglądałeś pierwszą? Jak tak to jeżeli myślisz na przykład, że niewłaściwi
ludzie przechodzą to dlaczego sam nie spróbujesz? Niektórzy idą do programu byle iść,
bez przygotowania, ale i tak za chęci dostają brawa.

Z pierwszej edycji oglądałem kilka odcinków. Poza tym co ma wspólnego moja opinia o tym, że niektórzy ludzie nie mają talentu z tym, że miałbym tam pójść? No i właśnie - niektórzy idą tylko po to by iść i nie wiem na co liczą.

Dnia 26.09.2009 o 22:36, Carlossio napisał:

> Nikomu swojej wizji świata nie narzucam i myślę, że nie muszę zaznaczać mojego zdania

Dnia 26.09.2009 o 22:36, Carlossio napisał:

W kontekście twojej wypowiedzi nie było widać tego, że mówisz to tylko jako własne zdanie.
Powiem więcej, obraziłeś go.

Wyrażam swoje zdanie i nie zamierzam bawić się w jakąś poprawność polityczną...

Dnia 26.09.2009 o 22:36, Carlossio napisał:


Dnia 26.09.2009 o 22:36, Carlossio napisał:

Homo-niewiadomo to słowo typowe dla tych co nietolerują takich ludzi. Ty je użyłeś. Tak
samo jest ze słowem "pedał" ...

Toleruję, nie akceptuję. A rzeczy nazywamy po imieniu, gej, pedał, homoś, to samo. Niedługo poprawność polityczna wymyśli jeszcze coś innego, że nawet homoseksualista powiedzieć nie będzie można. Ale to trochę OT i nie będę tego ciągnąć w tym wątku, a przenosić się nie chcę i dyskutować o tym też, jakoś mało mnie to bawi.

Dnia 26.09.2009 o 22:36, Carlossio napisał:

I powtarzam jeśli raz: skoro uważasz, że jesteś lepszy a gorsi się dostają czemu sam
nie pójdziesz?

Jak mówiłem wcześniej: jeśli ktoś jest w czymś naprawdę słaby, to jeśli jest ktoś kto jako tako daje radę to nie znaczy, że on wymiata. Co to za argument? Nie podoba ci się, to sam idź i coś zrób? Haha.
>A jeśli sam nie pójdziesz z jakichśtam powodów to czemu w ogóle oglądać?
Oglądam:
-by zobaczyć coś ciekawego, niecodziennego, ludzi którzy naprawdę mają talent
-by się pośmiać
-by się rozerwać, w końcu to program rozrywkowy

Dnia 26.09.2009 o 22:36, Carlossio napisał:

Żeby jak typowy Polak narzekać na wszystko ino nie na siebie?

No tak, najlepiej udawać, że wszystko na świecie jest perfekt. Poza tym ja nie narzekałem, więc trochę nie pasuje ta twoja złota myśl.
Czy mielibyśmy pominąć wszelką krytykę? Wtedy każdy uczestnik powinien wygrać. Nawet pan marynarz-striptizer i inni.

Jak dla mnie EOT, jakoś nic więcej do powiedzienia nie mam: nie rozumiem oburzenia ludzi, które bierze się tylko stąd, że ktoś kogoś skrytykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować