Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2009 o 22:58, Kirabaxior napisał:

Matko, wpierw Dominik w MT(chce to zobaczyć!!111 one one), za tydzień luntek... świat
umiera.

Jeszcze Luntek? A ktoś pisał, że nawet nie przeszedł wstępnego castingu ... no cóż, "barwni ludzie" mają fory jakby nie patrzeć. A zwłaszcza jak się kogoś takie skrytykuje, to zawsze znajdzie się obrońca moralności co wyzwie od braku tolerancji i zaściankowości.

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 23:01, Outlander-pro napisał:

Jeszcze Luntek? A ktoś pisał, że nawet nie przeszedł wstępnego castingu ... no cóż, "barwni
ludzie" mają fory jakby nie patrzeć. A zwłaszcza jak się kogoś takie skrytykuje, to zawsze
znajdzie się obrońca moralności co wyzwie od braku tolerancji i zaściankowości.

^^

Ta, a do tego jeszcze dojdzie ten chłopak(w moim wieku, serio), co "znów chce pokonać swą nieśmiałość" i skosi wszystkich, włącznie z Dominikiem i Luntkiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 22:20, xD_ominik napisał:

> > PS: Luntek za tydzień będzie ! Cieszę się.
> Luntek będzie w MT?
Tak, napisał mi co robił. A poza tym widziałem urywek jego występu tak jak urywek mojego
występu :P

Piszecie ze sobą z Luntkiem? W końcu znalazłeś sobie odpowiedniego przyjaciela... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że niestety naszego kochanego Domisia nie będzie... :(

Uwielbiam MT, za Wojewódzkiego. Uwielbiam Wojewódzkiego za jego teksty. np: "w showbiznesie trzeba być twardym jak chleb z biedronki" , no ale jednak mogli przepuścić tych monocyklistów(tak to się mówi ?). Oni mietli całkowicie, a kto wie, czy za rok jeszcze będzie MT... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 22:53, Outlander-pro napisał:

Z pierwszej edycji oglądałem kilka odcinków. Poza tym co ma wspólnego moja opinia o tym,
że niektórzy ludzie nie mają talentu z tym, że miałbym tam pójść? No i właśnie - niektórzy
idą tylko po to by iść i nie wiem na co liczą.

Ale jednak idą.

Dnia 26.09.2009 o 22:53, Outlander-pro napisał:

Wyrażam swoje zdanie i nie zamierzam bawić się w jakąś poprawność polityczną...

Ale etyka czy dobre zachowanie obowiązuje, nie! tego się wymaga od człowieka.

Dnia 26.09.2009 o 22:53, Outlander-pro napisał:

Toleruję, nie akceptuję. A rzeczy nazywamy po imieniu, gej, pedał, homoś, to samo. Niedługo
poprawność polityczna wymyśli jeszcze coś innego, że nawet homoseksualista powiedzieć
nie będzie można. Ale to trochę OT i nie będę tego ciągnąć w tym wątku, a przenosić się
nie chcę i dyskutować o tym też, jakoś mało mnie to bawi.

To wyobraź sobie, że jesteś gejem i tobie tak ubliżają.

Dnia 26.09.2009 o 22:53, Outlander-pro napisał:

Jak mówiłem wcześniej: jeśli ktoś jest w czymś naprawdę słaby, to jeśli jest ktoś kto
jako tako daje radę to nie znaczy, że on wymiata. Co to za argument? Nie podoba ci się,
to sam idź i coś zrób? Haha.

Przyjęli go, a to o czymś świadczy. O gustach się dyskutuje, ale - jak już powiedziałem - ty obrażasz go i okazujesz brak szacunku.

Dnia 26.09.2009 o 22:53, Outlander-pro napisał:

Oglądam:
-by zobaczyć coś ciekawego, niecodziennego, ludzi którzy naprawdę mają talent

i tak jesteś zmuszony też oglądać tych co go nie mają

Dnia 26.09.2009 o 22:53, Outlander-pro napisał:

-by się pośmiać

ja też :)

Dnia 26.09.2009 o 22:53, Outlander-pro napisał:

-by się rozerwać, w końcu to program rozrywkowy

yep

Dnia 26.09.2009 o 22:53, Outlander-pro napisał:

No tak, najlepiej udawać, że wszystko na świecie jest perfekt. Poza tym ja nie narzekałem,
więc trochę nie pasuje ta twoja złota myśl.

Narzekałeś, to wynika z twojej wypowiedzi.

Dnia 26.09.2009 o 22:53, Outlander-pro napisał:

Czy mielibyśmy pominąć wszelką krytykę? Wtedy każdy uczestnik powinien wygrać. Nawet
pan marynarz-striptizer i inni.

Nie można ubliżać, ot co.

Dnia 26.09.2009 o 22:53, Outlander-pro napisał:

Jak dla mnie EOT, jakoś nic więcej do powiedzienia nie mam: nie rozumiem oburzenia ludzi,
które bierze się tylko stąd, że ktoś kogoś skrytykuje.

j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 23:17, Albii napisał:

Tyle, że niestety naszego kochanego Domisia nie będzie... :(

Uwielbiam MT, za Wojewódzkiego. Uwielbiam Wojewódzkiego za jego teksty. np: "w showbiznesie
trzeba być twardym jak chleb z biedronki" , no ale jednak mogli przepuścić tych monocyklistów(tak
to się mówi ?). Oni mietli całkowicie, a kto wie, czy za rok jeszcze będzie MT... ;(


"chyba doprowadzisz Edytę G do punktu G"
Kubuś przekozak.
Baj de łej, miał zajebistą koszulkę z Jokerem.
Tydzień temu była na allegro, na przyszłe lato obiecałem sobie, że taką ściągnę.

Tak myślę, że wiele z nas odkryło nowe oblicze Chylińskiej. Większość pewnie myślała (w tym i ja) jaaaa ale z niej hardkor. A wyszło szydło z worka i okazało się, że to całkiem fajna babka. Co wy o tym sądzicie? Why So Serious?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się wtrącę...
>>to dlaczego nie poszedłeś do Mam Talent? Dużo kasy jest do wygrania i sława...
Wielki dzięki za taką sławę i kasę. Ostatnią rzeczą, jaką bym zrobił, to podpisanie paktu z TVN na używanie mojej facjaty w zapach/reklamach/programach i Bóg wie czym za marne parę zetów na XX lat. Popatrz na takich tancerzy YCD - czy odnieśli gdziekolwiek choćby marginalny sukces komercyjny? Nie. Ewentualnie założyli w końcu swoje szkoły, bo ludzie-tępaki w czasie boomu na taniec wolą pójść do "gwiazdy TVN" niż do profesjonalisty. No chyba że sławą nazwiesz branie udziału w reklamówkach Ery ;)
Sława - może dla Ciebie to fajna rzecz zobaczyć na ulicy gościa, który np. skakał po szle w TV i polecisz po autograf; dla mnie niestety to żadna osobistość, co najzwyklejszy szary człowiek, któremu na dodatek może korba odbić po tym, jak go Polska/rodzina zobaczy w telewizorni.

Dnia 26.09.2009 o 22:18, Carlossio napisał:

Jury, a w szczególności pani Chylińska to jedna z najważniejszych postaci Polskiej muzyki i
jej zdanie w szczególności jest brane pod uwagę jak ktoś śpiewa.

Akurat jury do tego programu nie ma zupełnie nic wspólnego z wyłapywaniem talentów. No chyba nie powiesz, że Foremniak to wielka pani aktor, a Chylińska specjalistka od śpiewu [bzdurą jest pisanie o niej jako ważnej postaci w muzyce; zauważ, że ocenia tylko pod kątem emocji ogółu ludzi - jak ja widzę te gęby na widowni to wcale się nie dziwię, że beczą przy byle jodłowaniu. Cóż zresztą fanatycy telewizorni mogą wiedzieć o talentach...]. Wszyscy z jury patrzą na osobistości stricte potrafiące podnieść oglądalność i sprzedaż popcornu ;) Nie bez kozery jeden wyjec przechodzi dalej a inny odpada [wyjec - każdy uczestnik, który śpiewa aż do znudzenia... Czekaj aż tylko będą odcinki live - od razu kawałki Jacksona polecą do finału].

Dnia 26.09.2009 o 22:18, Carlossio napisał:

On się nie wstydził i pokazał, że mężczyźni mają również łagodną
naturę i niektórzy nie wstydzą się, jeśli śpiewają bardzo wysokim głosem tak jak ten Marcin.

Ale wiadome było, że przez swój image z buta dostanie przepustkę do następnego programu. A tego nie cierpię. Klaudia idealnie to obmyśliła (znaczy się jej starzy) - utwory, które poruszą publiczność. Albo przesada do kwadratu - niewidoma i ave maria - no nie gadaj, że na to się ludzie by nie złapali ;) Tyle że ta panna przesadziła i zaczęła wymyślać historie o sobie, a jak się potem okazało były to bzdury, a w rzeczywistości uczył ją śpiewu profesjonalista (słowa Kuby W. jeśli nie kojarzysz).

>>Niektórzy idą do programu byle iść, bez przygotowania, ale i tak za chęci dostają brawa.
Świetnie, zrobić z siebie durnia za brawa, które i tak są przecież wymuszane przez reżysera programu...

Kiedyś już pisałem, ale napiszę ponownie - nie jestem wyznawcą tego programu. Ale tylko dureń by sądził, że w "Mam Talent" są faktyczne talenty. Ludzie zapominają, że to jest show i bronią te łzawe próby zdobycia popularności przez niedowartościowanych ludzi. A show wiadomo, czym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już myślałem, że gorzej już nie może być a ty zdziwienie moje. Patrzę a tu Luntek będzie -.- (porażka) Co on pokaże ?! Będzie śpiewać Dode czy co? Z roku na rok coraz więcej ludzi bez talentów przychodzi byle by się pokazać. A widzieliście Żakline xD To dopiero ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2009 o 02:11, Agntx napisał:

Wielki dzięki za taką sławę i kasę. Ostatnią rzeczą, jaką bym zrobił, to podpisanie paktu
z TVN na używanie mojej facjaty w zapach/reklamach/programach i Bóg wie czym za marne
parę zetów na XX lat.

No jasne, 300 tys. to na ulicy można znaleźć ;( Wliczając w to jeszcze sukces marketingowy, np. Audiofeels którzy wydają płytę i grają niezliczoną liczbę koncertów.

Dnia 27.09.2009 o 02:11, Agntx napisał:

Popatrz na takich tancerzy YCD - czy odnieśli gdziekolwiek choćby
marginalny sukces komercyjny? Nie. Ewentualnie założyli w końcu swoje szkoły, bo ludzie-tępaki
w czasie boomu na taniec wolą pójść do "gwiazdy TVN" niż do profesjonalisty. No chyba
że sławą nazwiesz branie udziału w reklamówkach Ery ;)

A co mieli zrobić ? Kandydować na posła ? Czy może zagrać w filmie w hollywood ? Posiadanie własnej szkoły dla tancerza to jest wielki sukces zawodowy i finansowy. Pewnie trzepią niezłą kasę z tej szkoły a za kontrakt z Erą też swoje dostali. A tak na marginesie to zapomniałeś jeszcze Dove, której twarzą jest Wiola Fiuk.

Dnia 27.09.2009 o 02:11, Agntx napisał:

Sława - może dla Ciebie to fajna rzecz zobaczyć na ulicy gościa, który np. skakał po
szle w TV i polecisz po autograf; dla mnie niestety to żadna osobistość, co najzwyklejszy
szary człowiek, któremu na dodatek może korba odbić po tym, jak go Polska/rodzina zobaczy
w telewizorni.

Co innego jak jest znakomitym śpiewakiem czy tancerzem, wtedy należy mu się szacunek. A jaka jest wg ciebie definicja sławy ? Jeśli warunkiem koniecznym jest brak obecności w mediach to jestem na dobrej drodze... ;)

Dnia 27.09.2009 o 02:11, Agntx napisał:

Akurat jury do tego programu nie ma zupełnie nic wspólnego z wyłapywaniem talentów. No
chyba nie powiesz, że Foremniak to wielka pani aktor,

Ukończyła wyższą szkołę na wydziale aktorskim, 6 lat występowała w teatrze u boku m.in Kobuszewskiego, 3 telekamery i złota telekamera, ale rzeczywiście na aktorstwie się nie zna...

Dnia 27.09.2009 o 02:11, Agntx napisał:

a Chylińska specjalistka od śpiewu
[bzdurą jest pisanie o niej jako ważnej postaci w muzyce; zauważ, że ocenia tylko pod
kątem emocji ogółu ludzi - jak ja widzę te gęby na widowni to wcale się nie dziwię, że
beczą przy byle jodłowaniu. Cóż zresztą fanatycy telewizorni mogą wiedzieć o talentach...].

A moim zdaniem ocenia pod kątem swoich emocji, a na muzyce zna się i temu zaprzeczyć nie można. No i oczywiście o Wojewódzkim, który jest dziennikarzem muzycznym zapewne nie wspomnisz.

Dnia 27.09.2009 o 02:11, Agntx napisał:

Wszyscy z jury patrzą na osobistości stricte potrafiące podnieść oglądalność i sprzedaż
popcornu ;) Nie bez kozery jeden wyjec przechodzi dalej a inny odpada [wyjec - każdy
uczestnik, który śpiewa aż do znudzenia... Czekaj aż tylko będą odcinki live - od razu
kawałki Jacksona polecą do finału].

A kogo mają przepuszczać ? Zwykle jak ktoś ładnie śpiewa to podoba się to publiczności.

Dnia 27.09.2009 o 02:11, Agntx napisał:

Ale wiadome było, że przez swój image z buta dostanie przepustkę do następnego programu.

To dlaczego ten na początku nie dostał przepustki ? Image ma jeszcze gorszy...

Dnia 27.09.2009 o 02:11, Agntx napisał:

A tego nie cierpię. Klaudia idealnie to obmyśliła (znaczy się jej starzy) - utwory, które
poruszą publiczność. Albo przesada do kwadratu - niewidoma i ave maria - no nie gadaj,
że na to się ludzie by nie złapali ;)

Najlepiej jakby zaśpiewała "wlazł kotek na płotek". Najlepiej opracuj listę utworów, które można śpiewać i wyślij do MT. Jakby źle śpiewały to żaden utwór by im nie pomógł.

Dnia 27.09.2009 o 02:11, Agntx napisał:

>>Niektórzy idą do programu byle iść, bez przygotowania, ale i tak za chęci dostają
brawa.
Świetnie, zrobić z siebie durnia za brawa, które i tak są przecież wymuszane przez reżysera
programu...

Yhm yhm, ciekawe bo jakoś przymnie reżyser nie stoi, a niektórym za chęci bił bym brawo.

Dnia 27.09.2009 o 02:11, Agntx napisał:

Kiedyś już pisałem, ale napiszę ponownie - nie jestem wyznawcą tego programu. Ale tylko
dureń by sądził, że w "Mam Talent" są faktyczne talenty. Ludzie zapominają, że to jest
show i bronią te łzawe próby zdobycia popularności przez niedowartościowanych ludzi.
A show wiadomo, czym jest...

Niedowartościowanym człowiekiem to jesteś ty, bo jedziesz po ludziach, którzy mają talent a sam swojego nie masz. Wiadomo, że do MT kwalifikuje się tylko pewien rodzaj talentów, które mogą się spodobać szerszej publiczności, ale nie zmienia to faktu, że to są talenty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 12:10, HunterO7 napisał:

No jasne, 300 tys. to na ulicy można znaleźć ;(

Kasa to nie wszystko ... poza tym może ona łatwo przeminąć tak samo jak "sława" i "medialny szał" [ Ewelina Flinta, Alicja Janosz, te wszystkie Manuele i inne Irki z Big Brotherów etc etc ... huh? - co z nich zostało? Nic ... ]
>Wliczając w to jeszcze sukces marketingowy,
Muahahah ... no na pewno. :d

Dnia 27.09.2009 o 12:10, HunterO7 napisał:

np. Audiofeels którzy wydają płytę i grają niezliczoną liczbę koncertów.

Yyy ... kto?

<googluje>

Ekhm ... no nie wiem jak inni ale mnie jakoś niespecjalnie ruszyli ... zobaczymy czy za 5 lat będzie ktoś o nich pamiętał ...

Dnia 27.09.2009 o 12:10, HunterO7 napisał:

A co mieli zrobić ? Kandydować na posła ? Czy może zagrać w filmie w hollywood ? Posiadanie
własnej szkoły dla tancerza to jest wielki sukces zawodowy i finansowy. Pewnie trzepią
niezłą kasę z tej szkoły a za kontrakt z Erą też swoje dostali. A tak na marginesie
to zapomniałeś jeszcze Dove, której twarzą jest Wiola Fiuk.

Cóż ... każdy ma jakieś ambicje ... mnie by to niespecjalnie kręciło no ale ... nie będę się wtrącał innym w życie.

Dnia 27.09.2009 o 12:10, HunterO7 napisał:

Co innego jak jest znakomitym śpiewakiem czy tancerzem, wtedy należy mu się szacunek.

Szacunek to się należy każdej osobie bez względu na to co umie i kim jest. Dla mnie jak dla Agntx''a jakiś gość z MT co osiągnął "sukces" bo o sukcesie to raczej mowy być nie może to zwykły człowiek któremu się nieco poszczęściło [ choć to bardzo subiektywna opinia ].
>Jeśli warunkiem koniecznym jest brak obecności

Dnia 27.09.2009 o 12:10, HunterO7 napisał:

w mediach to jestem na dobrej drodze... ;)

Ehe ...

Dnia 27.09.2009 o 12:10, HunterO7 napisał:

Ukończyła wyższą szkołę na wydziale aktorskim,

To o czymś świadczy ... tyle tylko że takich jak ona jest o wiele więcej ...
>6 lat występowała w teatrze u boku m.in

Dnia 27.09.2009 o 12:10, HunterO7 napisał:

Kobuszewskiego, 3 telekamery i złota telekamera, ale rzeczywiście na aktorstwie się nie
zna...

Nagrody to sobie można wsadzić ... ekhm ... nie powiem gdzie bo to pic na wodę a nie coś co odzwierciedlałoby dorobek aktora ...
>Zwykle jak ktoś ładnie śpiewa to podoba się to publiczności.
Podoba się publiczności = publiczność klaska na zawołanie bo za to im płacą? ;-DDD

Dnia 27.09.2009 o 12:10, HunterO7 napisał:

Niedowartościowanym człowiekiem to jesteś ty, bo jedziesz po ludziach, którzy mają talent
a sam swojego nie masz.

Uuu ... wycieczki osobiste ... I like it dude.
>Wiadomo, że do MT kwalifikuje się tylko pewien rodzaj talentów,

Dnia 27.09.2009 o 12:10, HunterO7 napisał:

które mogą się spodobać szerszej publiczności, ale nie zmienia to faktu, że to są talenty
!

Yeah right.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie nagrody, to co odzwierciedla dorobek aktora? Do reszty "argumentów" się nie ustosunkuje, bo są denne. Widać, że chcesz wygrać tą wojne na argumenty z Hunterem, ale niestety nie masz amunicji i wymyślasz pierdoły. Finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 12:37, Budep napisał:

Jak nie nagrody, to co odzwierciedla dorobek aktora?

To w jakich filmach zagrał, jak go pamiętają widzowie, inni aktorzy. Kreacje aktorskie, to co wniósł do świata filmu / kina / serialu a nie jakieś statuetki ... myślisz że ktoś za dajmy na to 20 lat będzie pamiętał braci Mroczków czy inną Cichopek tudzież innego Rysia z Klanu? Mogą mieć na koncie i po 30 statuetek ale dla mnie aktorami [ mylić z "aktorami" ] to oni nie będą . No ja jakoś w to wątpię. A dziś każdy pamięta Gajosa, Kociniaka, Holoubka czy Grabowskiego ...

Apropo Telekamer ...

Telekamery - nagrody przyznawane przez magazyn telewizyjny Tele Tydzień za osiągnięcia telewizyjne. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wybierają widzowie, głosując za pośrednictwem kartek zamieszczanych w Tele Tygodniu, SMS-ów i internetu.


Reprezentatywnie i renomowane to te nagrody imo nie są ...
>Do reszty "argumentów" się nie ustosunkuje,

Dnia 27.09.2009 o 12:37, Budep napisał:

bo są denne.

Taa ... najprościej jest tak napisać prawda? Ale nie ... po co się męczyć i zbijać te moje, ponoć "denne" argumenty swoimi mocnymi skoro jednym zdaniem można zagrać kozaka i pokazać że ma się rację w dodatku nie opierając tego na niczym ... co nie Budep?
>Widać, że chcesz wygrać tą wojne na argumenty z Hunterem, ale niestety nie

Dnia 27.09.2009 o 12:37, Budep napisał:

masz amunicji i wymyślasz pierdoły.

Heh ... i kto to mówi. Lepiej spójrz na swoje "argumenty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 12:37, Budep napisał:

Jak nie nagrody, to co odzwierciedla dorobek aktora?

Co dalej? Dorobek muzyków też odzwierciedlają nagrody? Fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2009 o 12:28, Tyler_D napisał:

Kasa to nie wszystko ... poza tym może ona łatwo przeminąć tak samo jak "sława" i "medialny
szał" [ Ewelina Flinta, Alicja Janosz, te wszystkie Manuele i inne Irki z Big Brotherów
etc etc ... huh? - co z nich zostało? Nic ... ]

I co z tego, że może przeminąć ? Panta rhei...
A przywoływanie BB w tym kontekście to totalny fail. Wiadomo, ze uczestnicy nie mają talentów, a wygrywa ten, który szybciej da dupy ;)

Dnia 27.09.2009 o 12:28, Tyler_D napisał:

>Wliczając w to jeszcze sukces marketingowy,
Muahahah ... no na pewno. :d

Świetny argument, nie mam go jak podważyć ! ;)

Dnia 27.09.2009 o 12:28, Tyler_D napisał:

> np. Audiofeels którzy wydają płytę i grają niezliczoną liczbę koncertów.
Yyy ... kto?
<googluje>
Ekhm ... no nie wiem jak inni ale mnie jakoś niespecjalnie ruszyli ... zobaczymy czy
za 5 lat będzie ktoś o nich pamiętał ...

Innych ruszyli skoro byli 3 w finale, a ludzie chcą z nimi podpisywać umowy na koncerty...

Dnia 27.09.2009 o 12:28, Tyler_D napisał:

> Co innego jak jest znakomitym śpiewakiem czy tancerzem, wtedy należy mu się szacunek.
Szacunek to się należy każdej osobie bez względu na to co umie i kim jest. Dla mnie jak
dla Agntx''a jakiś gość z MT co osiągnął "sukces" bo o sukcesie to raczej mowy być nie
może to zwykły człowiek któremu się nieco poszczęściło [ choć to bardzo subiektywna opinia
].

Odnoszę wrażenie, że choćbyś miał największe szczęście na świecie, to MT byś nie wygrał ;) Może jednak potrzebne jest coś więcej niż szczęście...

Dnia 27.09.2009 o 12:28, Tyler_D napisał:

>Jeśli warunkiem koniecznym jest brak obecności
> w mediach to jestem na dobrej drodze... ;)
Ehe ...

Znowu mnie masz, skąd ty bierzesz te argumenty ? ^^

Dnia 27.09.2009 o 12:28, Tyler_D napisał:

> Ukończyła wyższą szkołę na wydziale aktorskim,
To o czymś świadczy ... tyle tylko że takich jak ona jest o wiele więcej ...

Nie jest ich aż na tyle dużo, żeby nie było to elitarne wykształcenie.

Dnia 27.09.2009 o 12:28, Tyler_D napisał:

Nagrody to sobie można wsadzić ... ekhm ... nie powiem gdzie bo to pic na wodę a nie
coś co odzwierciedlałoby dorobek aktora ...

Oscary też byś sobie tam wsadził ? Chciałbym to zobaczyć...

Dnia 27.09.2009 o 12:28, Tyler_D napisał:

>Zwykle jak ktoś ładnie śpiewa to podoba się to publiczności.
Podoba się publiczności = publiczność klaska na zawołanie bo za to im płacą? ;-DDD

Tak, na pewno płacą... Tylko najpierw ludzie musza wydać kasę na bilety ;) (dla przykładu z zeszłego roku)
http://www.bileteria.pl/opis-wydarzenia.aspx?MaxEventId=7704

Dnia 27.09.2009 o 12:28, Tyler_D napisał:

Uuu ... wycieczki osobiste ... I like it dude.
Yeah right.

Siła argumentu ! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 15:43, HunterO7 napisał:

I co z tego, że może przeminąć ? Panta rhei...

Pokaż mi choć jedną osobę wylansowaną przez takie programy jak Mam talent, Idol, YCD, BB, Bar która osiągnęła długofalowy sukces ... było takiego dziadostwa co nie miara. Tak reality show jak i tych "talentopodobnych" ... ja sobie nikogo nie przypominam. A ty?

Dnia 27.09.2009 o 15:43, HunterO7 napisał:

A przywoływanie BB w tym kontekście to totalny fail. Wiadomo, ze uczestnicy nie mają
talentów, a wygrywa ten, który szybciej da dupy ;)

I to i to jest show, tak samo reżyserowanym i opartym na kasie i głosie pospólstwa które będzie na tych swoich "idoli" głosowało i ciągnęło to przez x edycji.

Dnia 27.09.2009 o 15:43, HunterO7 napisał:

> >Wliczając w to jeszcze sukces marketingowy,
> Muahahah ... no na pewno. :d
Świetny argument, nie mam go jak podważyć ! ;)

jw - pokaż mi kto z tych programów osiągnął sukces i nie został zapomniany.

Dnia 27.09.2009 o 15:43, HunterO7 napisał:

Innych ruszyli skoro byli 3 w finale, a ludzie chcą z nimi podpisywać umowy na koncerty...

woooow ... super ale co z tego? Poczekajmy parę lat i zobaczymy czy się utrzymają ... mam nadzieję że podzielą los Feela itp bo śmierdzą mi na kilometr amatorszczyzną.

Dnia 27.09.2009 o 15:43, HunterO7 napisał:

Odnoszę wrażenie, że choćbyś miał największe szczęście na świecie, to MT byś nie wygrał
;)
Nie jest ich aż na tyle dużo, żeby nie było to elitarne wykształcenie.

I to już kwalifikuje ją jako eksperta w tej dziedzinie? Heh ... ciekawe.

Dnia 27.09.2009 o 15:43, HunterO7 napisał:

Oscary też byś sobie tam wsadził ? Chciałbym to zobaczyć...

Patrz post skierowany do Budepa.

Dnia 27.09.2009 o 15:43, HunterO7 napisał:

> >Zwykle jak ktoś ładnie śpiewa to podoba się to publiczności.
> Podoba się publiczności = publiczność klaska na zawołanie bo za to im płacą? ;-DDD
Tak, na pewno płacą... Tylko najpierw ludzie musza wydać kasę na bilety ;) (dla przykładu
z zeszłego roku)
http://www.bileteria.pl/opis-wydarzenia.aspx?MaxEventId=7704

Biznes to biznes ... kasa to kasa - nie wierzę że ludzie tam przychodzą i przyklaskują [ w większości ] tym dziwakom i pseudoartystom całkowicie za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 15:57, Tyler_D napisał:

Pokaż mi choć jedną osobę wylansowaną przez takie programy jak Mam talent, Idol, YCD,
BB, Bar która osiągnęła długofalowy sukces ... było takiego dziadostwa co nie miara.


Monika Brodka, Ewelina Flinta, Danzel, nie pamiętam w jakim kraju, ciągle śpiewają i mają się całkiem dobrze. W Barze była Doda, chyba nie była jeszcze wtedy znana (choć mówiąc szczerze nie pamiętam). Agnieszka Frykowska vel Frytka, też na biedę i niepopularność nie narzeka, choć akurat ona jest znana, z tego, że jest znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować