Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2009 o 19:54, Baluk25 napisał:

Ściemniasz, bana powinieneś skleić ;s. Finaliści są wybierani w odcinkach na żywo, więc
chcąc nie chcąc, nie masz prawa wiedzieć, kto będzie w finale. Co najwyżej w drugim etapie.

Kurde, chciałbym zobaczyć jak Cie ciśnie Wojewódzki.

Te informacje były podane na oficjalnej stronie mam talent więc nie ściemniam. Finaliści zostali wybierani zaraz po zakończeniu wszystkich castingów z teatrów. W Poznaniu był na początku czerwca.

Wojewudzki mi nie cisnął, bardzo miło mi się z nim rozmawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 22:35, xD_ominik napisał:

Te informacje były podane na oficjalnej stronie mam talent więc nie ściemniam. Finaliści
zostali wybierani zaraz po zakończeniu wszystkich castingów z teatrów. W Poznaniu był
na początku czerwca.

Wojewudzki mi nie cisnął, bardzo miło mi się z nim rozmawiało.

A co pokazałeś jako swój talent? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie w takim programie chodzi o dobrą zabawę widza...Wojewódzki i Chylińska to fajne połączenie :D Foremniak jak dla mnie nie pasuje do tego programu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 22:35, xD_ominik napisał:

Wojewudzki mi nie cisnął, bardzo miło mi się z nim rozmawiało.

Załatwisz mi autograf ? na poprzedniej stronce zadeklarowałem, że jak wejdziesz do finału, to wyćlę na Ciebie sms''a... xD A Wojewódzki to chyba nie Wojewudzki, więc jednak nie chcę autografu. :P

Chojna_90@ Tutaj jest dość ważne spojrzenie na talent z kilku innych perspektyw. ;)

Kalejdoskop86@ Coś tam z przekładaniem sznurówki przez nos i bujaniem się na krześle... Zerknij sobie na poprzednią stronkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 23:31, Albii napisał:

> Wojewudzki mi nie cisnął, bardzo miło mi się z nim rozmawiało.
Załatwisz mi autograf ? na poprzedniej stronce zadeklarowałem, że jak wejdziesz do finału,
to wyćlę na Ciebie sms''a... xD A Wojewódzki to chyba nie Wojewudzki, więc jednak nie
chcę autografu. :P

Następny etap to występ w twatrze. Miałem tylko jeden głos na tak. Od Kuby. Pierwszy etap castingu to występ w hotelu trawińskim, jedna czy dwie kamery i zazda. Nikt ci nie przerywa, juroruw nie ma. Tam było około 2000 osób, a do teatru wybrali najciekawsze występny. Coś pomiędzy 60-80 osób(nie wiem). I w tym byłem ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 23:09, Chojna_90 napisał:

połączenie :D Foremniak jak dla mnie nie pasuje do tego programu;p

Dokładnie, precz z tą kobietą z tego programu. Widać, że próbuje się podpasować
do dwóch pozostałych jurorów, jednak wychodzi jej to co najwyżej "średnio". I te jej
komentarze, niby takie górnolotne a w rzeczywistości taka "wielka pani ze wsi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 09:56, Ostrowiak napisał:

Ależ mówił, nawet parę razy.

Balansowanie na krześle i przeciąganie linek/sznurówek/innych długich cienkich rzeczy
z ust przez jamę nosową.


A myslałem że żartował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opiszę to dokładnie. Załatwiłem sobie takie lekkie szkolne krzesło. Przechyliłem się do tyłu i utrzymywałem równowagę na dwóch tylnich nogach od krzesła przez około 30 sekund niczego się nie podpierająć. W międzyczasie wsadziłem sobie kabelek do nosa i wyjąłem go przez usta. Na krześle mogę wytrzymać do 2 minyt ale kabelek się już skończył.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 13:25, xD_ominik napisał:

Opiszę to dokładnie. Załatwiłem sobie takie lekkie szkolne krzesło. Przechyliłem się
do tyłu i utrzymywałem równowagę na dwóch tylnich nogach od krzesła przez około 30 sekund
niczego się nie podpierająć. W międzyczasie wsadziłem sobie kabelek do nosa i wyjąłem
go przez usta. Na krześle mogę wytrzymać do 2 minyt ale kabelek się już skończył.l



no to chłopie masz prawdziwy talent. Naprawdę pozazdrościć.
Występ pokroju tego z wcześniejszej edycji jak koles gwoździa w nos wbijał. Z tą różnicą, że ciebie na szczęście w TV nie pokazali.
Trzeba bylo im swoje pośladki na zakończenie pokazać tak jak to zrobiles na jakiejś swojej stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2009 o 13:29, Citkowsky napisał:

no to chłopie masz prawdziwy talent. Naprawdę pozazdrościć.
Występ pokroju tego z wcześniejszej edycji jak koles gwoździa w nos wbijał. Z tą różnicą,
że ciebie na szczęście w TV nie pokazali.
Trzeba bylo im swoje pośladki na zakończenie pokazać tak jak to zrobiles na jakiejś swojej
stronce.

Jeszcze nic nie wiadomo. W sobotę castingu z Poznania nie pokazali a ja byłem w Poznaniu. Poza tym ten co wbijał sobie gwóźdź był słaby. Każdy to umie przecież, ze spokojem można to głębiej wbić. A balansować na krześle nie każdy umie tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, jak to jest, że czytasz mojego posta, patrzysz jak się piszę Wojewódzki, i piszesz to z błędem. W tym masz talent, mogłeś iść do MT, jako analfabeta, rly.

Powiedz mi, jak możesz wiedzieć, kto będzie w finale, jak oni są wybierani na żywo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 15:43, Baluk25 napisał:

Powiedz mi, jak to jest, że czytasz mojego posta, patrzysz jak się piszę Wojewódzki,
i piszesz to z błędem. W tym masz talent, mogłeś iść do MT, jako analfabeta, rly.

Powiedz mi, jak możesz wiedzieć, kto będzie w finale, jak oni są wybierani na żywo? :D



bo dla niego finał to już przejście do drugiego etapu i w ten magiczny sposób może się szczycić swoim udziałem w finale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 15:43, Baluk25 napisał:

Powiedz mi, jak to jest, że czytasz mojego posta, patrzysz jak się piszę Wojewódzki,
i piszesz to z błędem. W tym masz talent, mogłeś iść do MT, jako analfabeta, rly.

Najpierw przeczytaj sobie kto to jest analfabeta.

Dnia 14.09.2009 o 15:43, Baluk25 napisał:

Powiedz mi, jak możesz wiedzieć, kto będzie w finale, jak oni są wybierani na żywo? :D

Nie wiem kto będzie w samym finale, ale już jest ustalone kto będzie w samych finałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 18:17, xD_ominik napisał:

>>...............


A czy się różni ,,finał" od ,,samego finału"?

Kolego, chyba twój arcywybitny talent przesłonił ci mózg bo w tej chwili go chyba nie używasz. jak mogą wiedzieć kto będzie w finale jak finalistów wybiera się NA ŻYWO podczas oglądania?

A tak btw,
czy przypadkiem nie miałeś opuścić tego forum? Już tak się ludzie cieszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2009 o 18:20, Citkowsky napisał:

Kolego, chyba twój arcywybitny talent przesłonił ci mózg bo w tej chwili go chyba nie
używasz. jak mogą wiedzieć kto będzie w finale jak finalistów wybiera się NA ŻYWO podczas
oglądania?

A tak btw,
czy przypadkiem nie miałeś opuścić tego forum? Już tak się ludzie cieszyli.

To ja napiszę tak. Są już wybrani ludzie którzy będą występować w półfinałach. Jasne? Tak forum miałem opuścić ale teraz jest mały powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 18:24, xD_ominik napisał:

/.../

Powiem Ci tyle. Twój występ w Mam Talent był musiał na prawdę głupio wyglądać, bo każdy prędzej, czy później by to umiał. A co do twojego powrotu na forum, to tylko robisz bałagan i prowokujesz wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 18:20, Citkowsky napisał:

A czy się różni ,,finał" od ,,samego finału"?

Nie "samego finału" tylko "samych finałach" To jest znaczna róznica.

SongoX@ Nie wiem czego się czepiasz. Co Ci tutaj ominik przeszkadza ? W MT było juz i tak wiele durnych występów, a do jego występu, to chyba nie ma co oceniać, bo przecież dokładnie nie wiemy o co kaman, nie ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak analfabeta, to koleś co nie umie pisać ani czytać. Czytać nie umiesz, to widać po twoich postach, ale nie wiem jak jest z pisaniem. W MCD tego nie wymagają :D.

Co do ,,wybranych w finale" jest to po prostu drugi etap, i to jest wiadome przy castingach, ale po drugim etapie są półfinały i finał, a to wszystko jest na żywo, więc patrz obrazek.

20090914200642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować