Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obniżka ceny Xboksa 360 również w Polsce!

44 postów w tym temacie

Nacek100l, Pablo09

Jak się nie wie gdzie kupować gry to tak jest. Tydzień po premierze każdej gry można ją dostać w cenie 100-120 zł - wystarczy poszukać (nie będę tu wymieniał i robił komuś reklamy). Przedstawiacie obraz jakoby gracz konsolowy kupował gry tylko powyżej 220zł co jest niezłą bzdurą. Oczywiście w sklepach w Polsce zdziera się z gracza konsolowego, ale to nie znaczy że nie mamy wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła cena nowego Premium, gdybym tylko miał odpowiednią ilość kasy :P.

Xbox jedno, gry drugie. A te niestety są nieziemsko drogie, premierówki kosztują nadal 200 złotych... to tak jak z albumami na CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no obniżka po prostu... żałosna ;/ Myślałem, że xboxa bedzie juz można dostac co najmniej za 550zł a tu obnizyli np. cene arcade w zasadzie o 30zł bo za 699zł już można dostać ;/ Elite 1099zł... też wielka obnizka (999zł to by było już coś)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do cen gier na konsole - rozejrzyjcie się po brytyjskich sklepach to się przekonacie, że to tylko polski gracz jest tak bogaty, by płacić po 200 zł i więcej za premierowe tytuły. Co najśmieszniejsze nawet koszty przesyłki stamtąd są na poziomie kosztów przesyłki z naszych rodzimych sklepów, więc niejednokrotnie nawet sumaryczny koszt zakupu nawet pojedynczej gry wraz z kosztami przesyłki jest niższy (i to o wiele) niż cena samej gry w naszym rodzimym sklepie. Dodając jeszcze do tego niejednokrotnie całkiem spore obsuwy premier w stosunku do dat premier ogólnoeuropejskich w naszym kraju (i nie mówię tu o tytułach lokalizowanych tylko tych, które można u nas kupić zwyczajnie w surowej wersji gra po angielsku + angielska instrukcja) łzy się cisną do oczu...

A co do samego newsa - choć nigdy nie byłem zwolennikiem konsol z tej "stajni" ceny samego sprzętu robią się kuszące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jeszcze tylko czy opłaci się kupić wersję ELITE czy lepiej schować 200 do kieszeni (ewentualnie na jakaś gierkę) i kupić wersję PRO. Te 60 GB to starcza czy jednak 120 będzie git - bo chyba większych różnic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zainwestuje, może... Ale jak wyżej - problem z grami. Kupię ixa pro i licznik mi się wyzeruje. A przydałaby się jakaś gra jeszcze. Na pewno Halo 3, TFU a w przyszłości Fable 2. Tylko że te tytuły to razem ~500 peelenów - większość ceny samej konsoli... Wolę kupić nową kartę, w prezencie jeszcze grę dostać, kupić sobie Dead Space i Left4Dead. A że pecety się szybko starzeją? Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem w kropce i nie wiem co kupic czy xbox-a czy ps3. wyliczając że kupie elaita to okolo 1100+200(rok xbox-live) + 3 gry z taniej seri(300zl) łącznie to okooło 1600-1700zl( za net rocznie 200zl plyty max 10GB ). kupując ps3 wychodzi około 1300 +3 gry z taniej seri(300zł) Lącznie okolo 1600-1700(+ darmowy net wejscie hdmi plyty max zmiesczą 50 GB.itp) o grach nie pisze bo każda konsola ma swoje hity i kicze i każdy może lubieć inny typ gier .za błedy ortograficzne pszepraszam .ja wybiore chyba ps3 bo gry odpowiadają . "albo ma sie co sie lubi albo lubi sie co sie ma"taki cytat na koncu by strescic posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo zły na microsoft, ponieważ na koniec czerwca kupiłem mojego premiuma za około 1000zł (20GB) a tu za niecałe półtora miesiąca wychodzi w takiej samej cenie premium z 60GB :/ i jak wysłałem moją konsolę do naprawy (po wysłaniu skapnąłem się, że jednak to nie konsola się popsuła...) microsoft przysłał mi model pół roku starszy niż wysłałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 13:57, Nervous napisał:

Nacek100l, Pablo09

Jak się nie wie gdzie kupować gry to tak jest. Tydzień po premierze każdej gry można
ją dostać w cenie 100-120 zł - wystarczy poszukać (nie będę tu wymieniał i robił komuś
reklamy). Przedstawiacie obraz jakoby gracz konsolowy kupował gry tylko powyżej 220zł
co jest niezłą bzdurą. Oczywiście w sklepach w Polsce zdziera się z gracza konsolowego,
ale to nie znaczy że nie mamy wyboru.



Gry można dostać i w cenie 5 zł, choć teraz rozwalają Stadion, więc może być problem ;). To był żart ofc. (bo problemu nie ma ;P). W każdym razie, PCtowcy też mogą kupować taniej (Allegro, pomoc ceneo itd.), więc różnica jest taka sama, zmieniają się tylko przedziały cenowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gry można dostać i w cenie 5 zł, choć teraz rozwalają Stadion, więc może być problem ;). To był żart ofc. (bo problemu nie ma ;P). W każdym razie, PCtowcy też mogą kupować taniej (Allegro, pomoc ceneo itd.), więc różnica jest taka sama, zmieniają się tylko przedziały cenowe...

No tak ale ludzie czasem plotą głupoty i myślą że poniżej 250zł za grę to nie wydajemy. To jest tak jak z kartami graficznymi do kompa. Kupisz taką w oficjalnym, rozpowszechnionym sklepie za 2 tysiące czy o 500zł taniej w sieci sklepów o której niedzielny gracz nigdy nie usłyszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, to też zależy. Może 500zł to za duża różnica, ale jako że mieszkam w małym mieście, wolę iść do małego sklepu komputerowego i przepłacić te 50 zł (oczywiście przy większych zakupach, np jak kupowałem nowy komputer) niż zamawiać części po allegro i płacić za przesyłkę, czy jechać do Warszawy czy Białegostoku - więcej wydam na paliwo...Czasami dla wygody człowiek wydaje więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować