Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Witcher: Enhanced Edition w sklepach

52 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2008 o 16:44, Tuzi0501 napisał:

A moj Wiedźminek własnie przyszedł^^...bajerancki:P

Przecież polska premiera jest dopiero jutro oO Mieszkasz w USA? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News tak jakby nas nie dotyczy w jakiś znaczący spoób, więc po co pisać o premierze w Ameryce? Zresztą już te daty były tyle razy wałkowane, że wszyscy znają je na pamięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 17:02, Revenant napisał:

W sklepie gram.pl w Warszawie w Metrze już jest ;P

A to przepraszam :E Ja swojego pre-ordera zamawiałem gdzie indziej to myślałem że w całej Polsce będzie premiera w ten sam dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm...no ja jak juz pisałem dostałem swojego pre-ordera z gram.pl...tylko jedno ale...wszystko prawda ładowanie lokacji fajnie przyspieszone, grafika troche poprawiona, inwentarz zmieniony itp. ale jezeli chodzi o podnoszenie przedmiotow to nic sie nie zmieniło dalej otwira sie cały inwentarz...a miało tak byc tylko w wypadku gdy ten ktos mial bron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych, ale u mnie gra chodzi teraz lepiej na max detalach, niż wcześniej na średnich :). Jedyne co zmieniałem to stery do grafy (GF7600GT) a nie sądzę żeby same w sobie dały takiego kopa. Panie i Panowie z CDPRed - świetna robota !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: próbuję odpalić update do edycji rozszerzonej zgodnie z instrukcją i prosi mnie o rejestrację gry kończąc proces aktualizacji. Wiedźmina zarejestrowałem już dawno na gram.pl, więc jak się domyślam, chodzi o inną rejestrację... Tylko gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 23:22, Kane84 napisał:

Mam problem: próbuję odpalić update do edycji rozszerzonej zgodnie z instrukcją i prosi
mnie o rejestrację gry kończąc proces aktualizacji. Wiedźmina zarejestrowałem już dawno
na gram.pl, więc jak się domyślam, chodzi o inną rejestrację... Tylko gdzie?


EDIT: Ok sorki za zawracanie gitary, dopiero teraz odkryłem register.exe w folderze z grą, chociaż z nieznanych przyczyn nie akceptuje mi cd-keya, no ale się pomęczę sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować