Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin Update opóźniony

137 postów w tym temacie

Strasznie śmiesznie się przejmujecie:) Banda frustratów.
Inna sprawa, że straty finansowe CDP będą spore. Jak wielu ludzi zrobi podobnie jak ja - planowałem kupić wersję pudełkową, ale nastawiłem się na piątek, więc po prostu ściągnę z netu. A to niefajnie, bo dobrze chłopakom z CDP życzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 15:51, Mr Black napisał:

Olewam czekanie, ściągam z neta bezpłatnego patcha. Neta mam szybkiego to i dużo czasu
to nie zajmie. No i przynajmniej zaoszczędzę te 20 zł. Zawsze to jakaś dodatkowa kasa,
którą można później spożytkować na 2-3 piwka w klubie :).


Taa tyle, że nie spodziewałbym się transferu wyższego niż 50kb/s(very optymistyczna ocja) bo jak się wiara rzuci to zapcha się fszysko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No współczuję wszystkim, którzy zamówili tą aktualizację. Ale jakbym musiał coś teraz zamawiać to wybór padł by na pełna edycję rozszerzoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do większości komentarzy powyżej:
ROTFL, napiszcie do Bravo, że was oszukano i skrzywdzono... A poza tym, piszecie nie pod ten adres, bo gram.pl nie odpowiada za spóźnienie. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:18, Ambr0ktn napisał:

mogliby skorzystać z sieci torrentowych to by pewnie się lepiej sprawdziło.


Tylko problem z pijawkami będzie wtedy. Zassają i wyłączą żeby zwolnić zasoby dla gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:19, Rapha-el napisał:

Strasznie śmiesznie się przejmujecie:) Banda frustratów.
Inna sprawa, że straty finansowe CDP będą spore. Jak wielu ludzi zrobi podobnie jak ja
- planowałem kupić wersję pudełkową, ale nastawiłem się na piątek, więc po prostu ściągnę
z netu. A to niefajnie, bo dobrze chłopakom z CDP życzę. Pozdrawiam.

Bo nie przysłali mi w piątek, tak jak obiecali, to ja na złość im ją ściągnę! A co!

Ale ubaw. :D

Dnia 16.09.2008 o 16:19, Rapha-el napisał:

zamówienie anulowane, dziękuję


Ahahahahahahaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, i tak przez szkołę nie mam czasu na granie, tak więc jak dla mnie to Update może pojawić się na święta, bo zapewne dopiero wtedy będę mieć okazję wejść w niego głębiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nas obchodzi :P. Szkoda tylko, że nie jest podana nowa data premiery. I myślałem, że chociaż pod koniec wakacji sobie pogram w Wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, wiecie co? To oznacza kolejny tydzień z Wieśkiem! Cieszmy się, radujmy bo oto nadchodzi kolejna porcja screenów, wywiadów, filmików! Buhhahahaahamuhahahahaa<psycho laugh>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponowne wytłoczenie?? MAŁO CZASU MIELIŚCIE??
no żenada..
pewnie liczą na to że fanatycy - nie oszukujmy sie, są tacy :) - ktorzy nienawidzą czekac, kupią po prostu z niecierpliwosci całą ER nabijając im kase.

porazka na całej lini. tyle czasu mineło i znów wam go zabrakło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze! Mi się wydaje, że CDP po prostu MUSI opóźniać premiery, może to jest po prostu jakaś mantra czy co? Jak opóźnimy premierę, to się lepiej sprzeda. Oj biedny Wiedźmin, nie dość, że podstawka była wydawana z poślizgiem, to jeszcze patch wyjdzie z poślizgiem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ponowne wytłoczenie?? MAŁO CZASU MIELIŚCIE??
> no żenada..
> pewnie liczą na to że fanatycy - nie oszukujmy sie, są tacy :) - ktorzy nienawidzą czekac,
> kupią po prostu z niecierpliwosci całą ER nabijając im kase.
>
> porazka na całej lini. tyle czasu mineło i znów wam go zabrakło??

Twoja logika jest poRRRażająca drogi Watsonie. Też wietrzę tu masoński spisek...

> Najśmieszniejsze jest to mówienie o sobie w trzeciej osobie. Podzielili firmę i dostali
> rozdwojenia jażni.
Dziwne, doprawdy - podzielili firmę i teraz CDP dla gramu to "oni", a nie "my"... Dziwne...

Przeczytałeś posta przed wysłaniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Wiedźmin ,premiera przesuwana, ale takie małe coś i przesunięcie!? Ludzie pełny profesjonalizm...Pff trzeba ściągać ,nie będę czekał na wersję pudełkową i zassam z neta...(szkoda tylko że zmarnowałem kasę na pre-order,do tego czasu już przejdę ER) Porażka.....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa tam i tak pudełkowego dziada nie kupie, tylko zamierzam ściągać. Szkoda jedynie ludzi ze słabym łączem któzy nie mają za dużo wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:46, VooDooofour napisał:

Szkoda jedynie ludzi
ze słabym łączem któzy nie mają za dużo wyjść.


Faktycznie straszna perspektywa...
Wpadłeś na to, że poczekają te 4 dni, robiąc coś ciekawszego niż narzekanie na forum? Albo, że ich życie nie jest regulowane datami premier gier? Pewnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować