Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CoD 6 dopiero w 2010

46 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2008 o 18:19, Rumcajs52 napisał:

To ja podziękuję, niektóre mody do gier dają więcej rozrywki ;P


Oj to prawda ;] Wracając do tematu, według mnie nie opłaca się informowanie bez lepszych informacji. W szczególności, że jeszcze CoD WaW nie wyszedł. Ale to tylko moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 16:54, marekl1975 napisał:

Myslę, że to dobre posunięcie. Lepiej trochę dłuzej popracować i zrobić coś porządnego,
a nie grę pełna bugów.


Witam!
Mam pytanie: A gdzie wyczytałeś, że mają pracować dłużej?
Stworzenie CoD''a zajmuje tworcom ok.2 lata. Część nr. 6 twórcy zaczęli robić trochę późno (robią też własny tytuł), a dopiero niedawno prace na "szóstką" ruszyły pełną parą. 2008 + 2 = 2010. Będą ją robić tyle co 1, 2, 4 i tyle samo co Treyarch robił CoD WaW.
edit
PS. A jaka część była pełna bugów?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za junior17.

@Rumcajs52 - stawiasz ilość nad jakość, nie chcę grać w jakieś badziewne mody, w których ni to fabuły ni to dialogu. Wolę 4 godziny intensywnej akcji Call of Duty 4 niż nawet 1000 godzin jakiegoś darmowego badziewia...

oczywiście nie zakładam, że każdy mod musi być badziewiem. Ale przyrównywanie moda do jakiegokolwiek CoDa jest z pogranicza głupoty i śmieszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Wcale nie stawiam ilości nad jakość, ale myślę że gra której przejście trwa jakieś 5 godzin, i nie ma jak jej przechodzić drugi raz, bo tu więcej skryptów niż włosów na głowie jest po prostu niezbyt fajna. Oczywiście, te 5 godzin jest bardzo fajne, ale to wciąż jest dla mnie mało.
Jest wiele modów które mają bardzo fajną fabułę i dialogi, wystarczy poszukać ;P
Po prostu po ukończeniu cod4 ta gra mi nie oferuje nic więcej, niż partyjka przez sieć co jakiś czas.
A w niektóre mody gram bez przerwy kilka miesięcy.

Ale Operation Flashpoint i tak nic nie przebija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie przeszkadza. Wolę, że zrobili coś naprawdę wgniatającego w fotel niż powtórkę z rozrywki z poprzednich części. W sumie to mnie nawet dziwiło, że już w 2009 będzie CoD 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, ja to jeszcze dwójki nie zaliczyłem, a już głosy o szóstce ;-)

No cóż, powiem szczerze, że ta wiadomość mnie zadowoliła. Pierwotnie szósta odsłona genialnej serii gier wojennych, jaką jest Call of Duty miała ukazać się w 2009 roku - dla mnie byłby to zbyt wczesny termin. Pod koniec bieżącego roku wychodzi Call of Duty: World at War, a już w przyszłym mieliby wydać nową odsłonę? To mi się nie podoba, bo seria zaczęła by się robić zbyt tasiemcowa. Dobrze, że przełożono datę premiery, taki układ będzie według mnie znacznie korzystniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:09, junior17 napisał:

> Myslę, że to dobre posunięcie. Lepiej trochę dłuzej popracować i zrobić coś porządnego,

> a nie grę pełna bugów.

Witam!
Mam pytanie: A gdzie wyczytałeś, że mają pracować dłużej?
Stworzenie CoD''a zajmuje tworcom ok.2 lata. Część nr. 6 twórcy zaczęli robić trochę
późno (robią też własny tytuł), a dopiero niedawno prace na "szóstką" ruszyły pełną parą.
2008 + 2 = 2010. Będą ją robić tyle co 1, 2, 4 i tyle samo co Treyarch robił CoD WaW.
edit
PS. A jaka część była pełna bugów?
Pozdrawiam


Może źle napisałem. Mi chodz o to, że CoD jest bardzo dobrym produktem, gdyż nie jest zabugowany i jego twórcy dają sobie czasu. Było to porównanie z innymi grami i innymi producentami, którzy wolą grę zrobić na szybko, a potem są kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:37, Neysha napisał:

Mi to nie przeszkadza. Wolę, że zrobili coś naprawdę wgniatającego w fotel niż powtórkę
z rozrywki z poprzednich części. W sumie to mnie nawet dziwiło, że już w 2009 będzie
CoD 6.


No masz rację. Niech posiedzą, pomyślą i zrobią coś konkretnego, a nie odgrzewany kotlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze że szósta część Call of Duty będzie miała swoją premierę właśnie w roku 2010. W końcu seria Call of Duty to nie jakaś tam FIFA , czy taż NFS , żeby kolejne części wychodziły regularnie co roku. Gracze też muszą czasem odrobinę odpocząć od danej serii gier , bo inaczej seria ta może się im bardzo szybko znudzić , z resztą EA zna to bardzo dobrze i dobrze że przynajmniej Activision takie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zal panowie premiera nowego CoDa6 MW2 byc tej zimy dokladnie listopad 10. zobaczcie sobie np na youtube filmik z CoDa6 troche tajemiczy ale zawsze cos...Sie doczekac nie moge:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 09:27, assassinscred napisał:

Zal panowie premiera nowego CoDa6 MW2 byc tej zimy dokladnie listopad 10. zobaczcie
sobie np na youtube filmik z CoDa6 troche tajemiczy ale zawsze cos...Sie doczekac nie
moge:D

Napisałeś komentarz do newsa z września 2008 roku ,krytykując jego "nieświeżość" .brawo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widziałem w WaW jakoś szczególnie na nią nie czekam. Jak Modern Warfare 2 pod koniec roku kto by na CoD 6 czekał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 10:21, igor8472 napisał:

Po tym co widziałem w WaW jakoś szczególnie na nią nie czekam. Jak Modern Warfare 2 pod
koniec roku kto by na CoD 6 czekał ;P

CoD 6 i Modern Warfare 2 to jedna i ta sama gra ,o której mowa w newsie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 12:12, Citkowsky napisał:

no szkoda. Mialem nadzieje pograć jeszcze w tym roku. Pozostaje czekac.


Zobacz datę tego newsa jest już dawno niekatulany, nie ma to jak bezmyślny spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować