Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - beta dla wszystkich

273 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2006 o 20:28, BlackGuy napisał:

ja w ogole nie czuje klimatu herosow bardziej etherlordsow ;f

W takim razie HoMM5 Ci się spodoba, bo klimat Heroes tutaj leży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ulepszona graficznie 2 czesc :) ...dla antyfanow 4 czesci bedzie spelnieniem..ja lubilem 4 czesc heroesa ale i 5 jest godna uwagi.Kupie ja ze wzgledu ze to heroes i ze beda nowe campanie , nie dlatego ze uwazam ja za jakis fenomen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

huhu emocje siegnely zenitu ! No coz ja sobie nie pogram za slaby komp, ale bardzo bym chcial..... Nie ktorzy nie wiedza jakie szczescie maja grajac na dobrych kompach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole poczekac na gotowca niz bawic sie w bety - czekalem tyle lat na nowa czesc(IV nie uznaje), to moge poczekac jeszcze tych kilka miechow....;-) Zreszta i tak nie mialbym kiedy grac(sesja i te sprawy....:]) Tak czy innaczej zycze powodzenia wszystkim "pionierom" testujacym otwarta bete - milej zabawy, i pamietajcie, ze wasze uwagi moga pomoc usprawnic produkt:] Pozdrawiam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak se pomyślałem że wyżej powinienem napisać raczej po becie widać że gra będzie świetna. Gracze mówili że pole walki jest za małe, ale mi się wcale tak nie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a system budowania musi byc zmieniony bo chyba nie bedzie sie klikac strzaleczkami...ja nawet nie wiem co jest potrzebne do czego lol powinno byc rozmieszczenie z obrazkami tak jak wczesniej :) a tnie mi sie ze hey...mam atlona 2000 radeona 9600xt i 1 giga ramu...czy to za malo do orginalu by dzialal?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 23:55, szpuckms napisał:

Sciagnolem i kit rospakowuje sie a po chwili brak odpowiedzi i zawiesza mi calego kompa!!!


miałem to samo. Pomogło wyłączenie firewalla i antywira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AHahha no nie moge normalnie...gralem z ruskiem ustawil no time limit rund...przy 4 rundzie zdazylem polowe filmu obejrzec..robil ja ponad 45 minut...czy ci ludzie sa normalni?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować