Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MGS na PSP interaktywnym komiksem

18 postów w tym temacie

w pewnym sensie jest to pociagniecie tego co mielismy w poprzednich czesciach, tylko w drugą stronę. Idac od MGS do MGS3 gra coraz bardziej upodabniala sie do filmu, tutaj natomiast mamy komiks. Wg mnie to bardzo ciekawy pomysl, przypuszczam, ze autorzy pojda w strone czegos podobnego do XIII, ew bedzie to podobne do MGS1-3 tylko, ze wstawki filmowe zostana zastapione komiksowymi (max payne?). Jakby nei bylo, zapowiada sie interesujaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię z chęcią. Przynajmniej wiemy czego się spodziewać. Ostatecznie komix ci sie nie zawiesi a postac nie utknie w dziwnej dziurze w podłodze :P. Grafika ma fajny styl, podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech.. Smutne tylko jedno.. Pewnie znów taka wspaniale zapowiadająca się gra ominie PC :(
Nie ma Twin Brothers na PC.. To pewnie się też nie pojawi :(
A konsolki dla jednej, choćby nie wiem jak wspaniałej gry, raczej nie kupię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 18:08, DemoBytom napisał:

Ech.. Smutne tylko jedno.. Pewnie znów taka wspaniale zapowiadająca się gra ominie PC :(
Nie ma Twin Brothers na PC.. To pewnie się też nie pojawi :(
A konsolki dla jednej, choćby nie wiem jak wspaniałej gry, raczej nie kupię :(


Pewnie, ze ominie - to gra na PSP. Co to w ogole za teksty... Czy posiadacz konsol placze, ze WoW nie wychodzi na jego platforme? Nie kumam tej pececiarskiej logiki. Aha - i chyba chodzilo ci o Twin Snakes.Tak, tez sie nie pojawi. A jak szkoda ci 300PLN na konsole to sie kiś bez tych gier. Nie kumam takiej postawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 02:07, Blizzard Beast napisał:

Pewnie, ze ominie - to gra na PSP. Co to w ogole za teksty... Czy posiadacz konsol placze, ze WoW nie wychodzi na jego platforme?


A skąd mam wiedzieć? Nie jestem posiadaczem konsoli... Ale znam kilku, którzy bardzo załowali, że nie ma Starcrafta na kosnle.. :/

>Nie kumam tej pececiarskiej logiki. Aha - i chyba chodzilo ci o Twin Snakes.Tak, tez sie nie pojawi. A jak szkoda ci 300PLN na konsole to sie kiś bez tych gier. Nie kumam takiej postawy.

No.. O twin Snakes, pomyliłem się.. I *nie szkoda* mi 300 złotych.. Po prostu mnie *nie stać*. Nie każdy ma kasę, którą może wydawać na prawo i lewo. Taka prawda - mnie nie opłaca się wydawać taką, naprawdę grubą dla mnie, kase na jedną, choćby wspaniałą grę :/ I konsola kosztuje chyba więcej niż 300 PLN + koszt samej gry :/
I czy ty masz coś do PC? Nie mam prawa sobie żałować, że nie będę mógł pograć sobie w MGSa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 14:58, DemoBytom napisał:

No.. O twin Snakes, pomyliłem się.. I *nie szkoda* mi 300 złotych.. Po prostu mnie *nie stać*.
Nie każdy ma kasę, którą może wydawać na prawo i lewo. Taka prawda - mnie nie opłaca się wydawać
taką, naprawdę grubą dla mnie, kase na jedną, choćby wspaniałą grę :/ I konsola kosztuje chyba
więcej niż 300 PLN + koszt samej gry :/


Gamecube na Allegro to okolo 250 PLN, Dwa Weze okolo 100. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 17:06, Blizzard Beast napisał:

Gamecube na Allegro to okolo 250 PLN, Dwa Weze okolo 100. I tyle.


Cóż.. Na dzień dzisiejszy to i tak o około 200 za dużo dla mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetny pomysł i jak znając jego autorów to i wyjdzie świetna gra, ciekawe czy będize tez przekładanie stron komiksu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować