Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2009 o 18:02, Cubstone napisał:

Siema, niedawno kupiłem na allegro Batmana nówkę sztukę, zafoliowaną, tylko że ukraińską.
Instalacja przebiegła bez problemu, jakoś przebrnąłem przez ruskie literki i zacząłem
grać. Zainstalowałem nawet pacza 1.1 (chociaż w menu nadal widnieje wersja 1.0), ale...
Mam wszystkie objawy pirackiej wersji, tj. nie mogę latać i nie mogę używać glide kicka.
Przez to nie da się grać. Czyżby Ukraińcy polecieli po bandzie i sprzedawali pirackie
wersje, czy może jest jakiś sposób na usunięcie tego problemu? Pomocy.

A ten patch, to do której wersji językowej?
I co to znaczy, że nie możesz latać? Akcja podpięta pod dany klawisz nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w wersji angielskiej, więc patch zainstalowałem właśnie do takiej. A co do latania- gdy przytrzymuję spację, batman spada. Czytałem na kilku forach o tym błędzie, jest to ponoć normalne w pirackich wersjach gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś pewnie na pirata z tego co kiedyś ktoś mi opowiadał to na Ukrainie można normalnie piraty w sklepie zakupić i stoją na jednej półce często z oryginałami tylko że w niższej cenie. Trafiłeś pewnie na wersję piracką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 18:18, Cubstone napisał:

Gra jest w wersji angielskiej, więc patch zainstalowałem właśnie do takiej. A co do latania-
gdy przytrzymuję spację, batman spada. Czytałem na kilku forach o tym błędzie, jest to
ponoć normalne w pirackich wersjach gry :/

Cóż, objawem posiadania pirata będzie choćby brak wymagania nośnika do odpalenia gry i brak koniecznosci wpisania CD key''a podczas instalacji, więc łatwo to ustalisz. A jak tam konto online? GfWL! się nie rzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pirat się trafił... Bo nie ma ani instrukcji, ani cd-keya. z GFWL sobie poradziłem wpisując klucz z GTA IV. Teraz pytanie co z tym dalej zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 18:47, Cubstone napisał:

No to pirat się trafił... Bo nie ma ani instrukcji, ani cd-keya. z GFWL sobie poradziłem

Trzeba być wyjatkowo nie z tej ziemi by sądzić, że tak się zachowuje oryginał:/

Dnia 22.11.2009 o 18:47, Cubstone napisał:

wpisując klucz z GTA IV. Teraz pytanie co z tym dalej zrobić...

:)

20091122190146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 18:47, Cubstone napisał:

No to pirat się trafił... Bo nie ma ani instrukcji, ani cd-keya. z GFWL sobie poradziłem
wpisując klucz z GTA IV. Teraz pytanie co z tym dalej zrobić...


napisać do gościa co to sprzedawał na Allegro jak wygląda sprawa i zażądać zwrotu pieniędzy, a jak nie pomoże zgłosić takiego użytkownika do allegro oni już będą wiedzieli co z nim zrobić.
No i w komentarzach jak się nie dogadacie wystawić negatywa coby nikt więcej się nie naciął.

PS. na wszelki wypadek zapisz sobie gdzieś stronę aukcji, na której kupiłeś grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 20:58, Cubstone napisał:

Dobra, gościu okazał się w porządku i jutro zwraca mi kasę. Ja mu odsyłam grę i bye bye.

"Okazał się w porządku"? Okazałby się w porządku gdyby nie sprzedawał piratów... btw masz link do tej aukcji? Albo nick sprzedawcy? Swoją drogą zgłosić go i tak należy, tyle, że nie do allegro -bo oni z tym nic nie zrobią- a na policję -chociaż i tutaj efekt może być podobny do allegro-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w porządku miałem na myśli, że oddał te pieniądze, bo spotykałem się z przypadkami zupełnego wyparcia. A z policją nie chce mi się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pożyczyłem batmana na xboxa od kumpla i teraz wiem czym ludzie tak się jarają. Po paru minutach już mi się ta gra bardzooo spodobała, choć wcześniej ani trochę się nią nie interesowałem. ;) Grafika, system walki, sterowanie wszystko bardzo dobre, tylko do tych dwóch ostatnich musze isę przyzwyczaić. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie od wczoraj w Batka, coż powiedzieć? Gra jest ciekawa ogólnie, fajnie tak po latach do uniwersum człowieka-nietoperza wrócić ;)

W pewnych momentach gra mi przycina (nieznacznie, ale jednak), gram ze wszystkim na maksa, w rozdziałce 1920x1080. Wymagania spełniam z nawiązką, i nie czaję ocb, gra jest nie do końca zoptymalizowana czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 19:59, karolekx23x napisał:

ja ocneiacie ta gierke ? co mozecie o niej powiedziec ?

Wspaniała gra! 9+/10! Fajne combosy, ataki z ukrycia, udane połączenie stealth i fighting, wspaniały Klimat przez K i rola Jokera. Jedyny minus - krótka (na luzaku 4, 5 dni). Ale podsumowując - IMO najlepsza gra roku, zaraz po Assassin''s Creed 2. Nie wahać się, kupować! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 20:11, karolekx23x napisał:

zwsze jest tak ze jak cos fajnego wypuszcza to jest wada krótka :(

Niestety, that''s ;ife... Ale, jak juz pisałem, warto! Najlepsza gra akcji ever IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować