Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2009 o 12:59, berbelek napisał:

Jak ze sterowaniem w batmanie na xbox? Wygodne? Waham się między wersją na xboxa i pc.
Być może było o tym wcześniej ale nie mam czasu przejrzeć. Z góry dzięki

Ja polecam PC, nie dość, że ściągniesz dodatkowy content to jeszcze masz wybór między klawiatura+mysz a padem. No i ta cena...

PS Podobno kamerą o wiele łatwiej steruje się na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja gram w Batmana już jakiś czas, i totalnie nie wiem jak się teraz wydostać. Jestem w pomieszczeniach tam widocznych na screenie, i nie mogę wyjść na powierzchnię. Winda jest nie czynna a innej drogi nie znalazłem.

20091107182732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 18:27, Beliar-13 napisał:

No a ja gram w Batmana już jakiś czas, i totalnie nie wiem jak się teraz wydostać. Jestem
w pomieszczeniach tam widocznych na screenie, i nie mogę wyjść na powierzchnię. Winda
jest nie czynna a innej drogi nie znalazłem.

Stamtąd wydostawało się w ramach fabuły (

Spoiler

prałeś już Bane''a?

) więc zakładam, że tam wróciłeś. W pobliżu windy powinien być otwór wentylacyjny prowadzący do jej szybu i tylko tamtędy mogłeś tam wrócić, więc powinieneś wrócić ta samą drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już trochę gram w batmana i pierwszy raz zdarzył mi się problem. Mam problem podczas 3 walki ze strachem na wróble

Spoiler

wtedy jak się pojawia ten niby błąd komputera i pojawia się przyjazd do więzienia tyle że batman jest w roli więźnia


No i jestem skacze, unikam wzorku stracha i nagle jest taka kratka co się na nią wskoczy i robi takie ziuuuu z 10 metrów na dół a druga kratka troche dalej leci do góry. Nie umieram wtedy ale nie wiem jak się wydostać. Help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 00:00, Xanas napisał:

No i jestem skacze, unikam wzorku stracha i nagle jest taka kratka co się na nią wskoczy
i robi takie ziuuuu z 10 metrów na dół a druga kratka troche dalej leci do góry. Nie
umieram wtedy ale nie wiem jak się wydostać. Help.

Dostajesz się wyżej (linka) i zwisając na rękach "obchodzisz" platformę dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 19:27, zadymek napisał:

> No a ja gram w Batmana już jakiś czas, i totalnie nie wiem jak się teraz wydostać.
Jestem
> w pomieszczeniach tam widocznych na screenie, i nie mogę wyjść na powierzchnię.
Winda
> jest nie czynna a innej drogi nie znalazłem.
Stamtąd wydostawało się w ramach fabuły (

Spoiler

prałeś już Bane''a?

) więc zakładam, że
tam wróciłeś. W pobliżu windy powinien być otwór wentylacyjny prowadzący do jej szybu
i tylko tamtędy mogłeś tam wrócić, więc powinieneś wrócić ta samą drogą...


No właśnie w tym problem że

Spoiler

Bane''a rozwaliłem już dawno

i teraz tutaj wróciłem w poszukiwaniu zagadek/trofeów. A do szybu windy mogę się dostać, ale dalej innej drogi niema. A jak się tutaj dostałem to już nie pamiętam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 15:05, Beliar-13 napisał:

No właśnie w tym problem że

Spoiler

Bane''a rozwaliłem już dawno

i teraz tutaj wróciłem
w poszukiwaniu zagadek/trofeów. A do szybu windy mogę się dostać, ale dalej innej drogi
niema. A jak się tutaj dostałem to już nie pamiętam ;D

Droga najczęściej wiedzie w górę:)
Jak zwykle: szukaj półek do zaczepienia linki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś może zapis zaraz po tym, jak nasz bohater zostaje wyposażony w linkę do przemieszczania się pomiędzy budynkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 15:12, LESZ3u napisał:

Posiada ktoś może zapis zaraz po tym, jak nasz bohater zostaje wyposażony w linkę do
przemieszczania się pomiędzy budynkami?


Nawet jak ktoś ma ten save to nie będzie on u ciebie działał. Urok Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 16:34, Ecko09 napisał:

Nawet jak ktoś ma ten save to nie będzie on u ciebie działał. Urok Live.

A ja się tak właśnie zastanawiam, czy to nie robi różnicy czy konto jest online czy offline. Założę się, że sporo osób założyło on-line by ściągnąć patcha i DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 15:09, zadymek napisał:

Droga najczęściej wiedzie w górę:)
Jak zwykle: szukaj półek do zaczepienia linki...


Gdyby to było takie proste to bym nie pytał ;D
Właśnie w tym problem że stoję na dole w tym szybie, widzę wyraźnie miejsce gdzie mogła by się zaczepić linka ale nie pokazuje się ten celownik żeby linkę wystrzelić. Taki jakby bug, albo nie wiem co.
Więc save''y w grach korzystających z live się nie da skopiować?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 18:38, Beliar-13 napisał:

Gdyby to było takie proste to bym nie pytał ;D
Właśnie w tym problem że stoję na dole w tym szybie, widzę wyraźnie miejsce gdzie mogła
by się zaczepić linka ale nie pokazuje się ten celownik żeby linkę wystrzelić. Taki jakby
bug, albo nie wiem co.

Cóż, spójrz tutaj (screen), jak nic się nie pokaże to to będzie bug...

20091108193631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- w jednej z misji dodatkowych jest zadanie dodatkowe "Trzy za trzy", polegające na powaleniu trzech przeciwników, wysadzając trzy ściany w tym samym momencie. Czy komuś udało się tego dokonać? Które ściany najlepiej wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 16:46, Madoc napisał:

Mam pytanie- w jednej z misji dodatkowych jest zadanie dodatkowe "Trzy za trzy", polegające
na powaleniu trzech przeciwników, wysadzając trzy ściany w tym samym momencie. Czy komuś
udało się tego dokonać? Które ściany najlepiej wybrać?

Pikuś...to to nie był. Ale przy odpowiedniej koordynacji i z pomoca batarangu sonicznego da się zrobić-ale na samym początku.

Spoiler

1. Jednego pewniaka masz na starcie, gość pilnuje ściany i nigdize się nie rusza.
2. Drugi kursuje pomiędzy nim a pokojem z kruchym sufitem (zażelować mniej więcej na środku).
3. To dowolny zbir którego zwabi soniczny batarang do ściany na dole-tej, którą da się zaminować od tyłu. Jeśli rozmieścisz ładunki w 2 powyższych i rzucisz sonica kiedy drugi zbir wraca do pokoju z kruchym sufitem, przybiegnie trzeci cel (tylko umieść soniczny batrang tak, żeby zbir musiał podejść do ściany by go trafić) powinieneś móc skoordywnować 3 eksplozje gdzy wszystkie 3 cele są w polu rażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Znaczy, właśnie skasował mi się profil na LIVE i straciłem sejwy, ale jak będę grał znowu to postaram się to wykonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, niedawno kupiłem na allegro Batmana nówkę sztukę, zafoliowaną, tylko że ukraińską. Instalacja przebiegła bez problemu, jakoś przebrnąłem przez ruskie literki i zacząłem grać. Zainstalowałem nawet pacza 1.1 (chociaż w menu nadal widnieje wersja 1.0), ale... Mam wszystkie objawy pirackiej wersji, tj. nie mogę latać i nie mogę używać glide kicka. Przez to nie da się grać. Czyżby Ukraińcy polecieli po bandzie i sprzedawali pirackie wersje, czy może jest jakiś sposób na usunięcie tego problemu? Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh masz pewnie piracką wersje gry. Ja kiedyś zakupiłem niemieckiego Empire: Total War. Pudełko ok wszystko zafoliowane. Płyta też wygląda na oryginalną. Instrukcja w pudełku jest - na pierwszy rzut oka gra oryginalna. Wkładam płytkę patrzę auto start nie uruchamia się. Wchodzę na płytę i patrzę - a tam obraz płyty. Odpalam w deamonie otwieram ten obraz patrzę a tam crack i instrukcja zainstalowania. No szlag mnie trafił. Grę wyrzuciłem do pieca i kupiłem normalną polską wersję. Ble co ci na zachodzie wyprawiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować