Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2010 o 15:05, Albii napisał:

Tutaj muszę Cię poprzeć w 100%, oczywiście jeżeli to nie będzie jakaś cena wyssana z
kosmosu, tylko proporcjonalna do wprowadzonych zmian. ;) Wiesz może czy ten pakiet dodatkowych
mapek jest lub będzie do kupienia i pobrania z marketplace ?


Mapki są już (podobno) od dawna do ściągnięcia jako DLC zarówno na X360 jak i na PC za pomocą GfW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giera w Premium Games będzie kosztować 6 dych więc ci co nie mają to mogą się skusić na zakup. Ale prawda jest taka że gra dużo nie potaniała niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:05, Albii napisał:

Tutaj muszę Cię poprzeć w 100%, oczywiście jeżeli to nie będzie jakaś cena wyssana z
kosmosu, tylko proporcjonalna do wprowadzonych zmian. ;) Wiesz może czy ten pakiet dodatkowych
mapek jest lub będzie do kupienia i pobrania z marketplace ?


W Games for Windows- Live! oba DLC do batmana są do pobrania za darmo już od dawna. I musze przyznać, że te 2 DLC jest super ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:19, Ecko09 napisał:

> Tutaj muszę Cię poprzeć w 100%, oczywiście jeżeli to nie będzie jakaś cena wyssana
z
> kosmosu, tylko proporcjonalna do wprowadzonych zmian. ;) Wiesz może czy ten pakiet
dodatkowych
> mapek jest lub będzie do kupienia i pobrania z marketplace ?

W Games for Windows- Live! oba DLC do batmana są do pobrania za darmo już od dawna. I
musze przyznać, że te 2 DLC jest super ;]


Za darmo?! Gdy próbowałem je ściągnąć pokazywały się znaki dolara, więc opuściłem stronę... Mógłbyś napisać ile ważą i co wnoszą nowego do gry? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:22, PJ_MW napisał:

> >


Nie pamiętam ile ważą, ale każde z nich dodaje 2 nowe mapy do trybu wyzwań. Pierwsze dLC to nic ciekawego...natomiast w tym drugim jest mapka, na której walczy się z przeciwnikami, aż do śmierci Batmana. I te jedno wyzwanie jest świetne, wciąga jak cholera :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:56, Ecko09 napisał:

> > >

Nie pamiętam ile ważą, ale każde z nich dodaje 2 nowe mapy do trybu wyzwań. Pierwsze
dLC to nic ciekawego...natomiast w tym drugim jest mapka, na której walczy się z przeciwnikami,
aż do śmierci Batmana. I te jedno wyzwanie jest świetne, wciąga jak cholera :]


A jakie?
BTW. Dla osób, które ukończyły grę; czy achievement "Psuja" otrzymuje się tylko wtedy,

Spoiler

kiedy wytłucze się wszystkich "gości" na balu(pamiętne ostatnie kilka minut gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 16:00, PJ_MW napisał:

> > > >
>
>

A jakie?


Jedna ta co opisałem, jedno wyzwanie, gdzie walczysz, jedno wyzwanie, gdzie się skradać trzeba, a 4 mapki nie pamiętam co tam na niej było.

Dnia 05.03.2010 o 16:00, PJ_MW napisał:

BTW. Dla osób, które ukończyły grę; czy achievement "Psuja" otrzymuje się tylko wtedy,

Spoiler

kiedy wytłucze się wszystkich "gości" na balu(pamiętne ostatnie kilka minut gry)



Spoiler

Tak, musisz utłuc tych gości wszystkich co cię nie atakują, tylko klaszczą, wiwatują itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:22, PJ_MW napisał:

Za darmo?! Gdy próbowałem je ściągnąć pokazywały się znaki dolara, więc opuściłem stronę...
Mógłbyś napisać ile ważą i co wnoszą nowego do gry? Z góry dzięki.


Za darmo. Jeden to kolejne polowanie na zupełnie nowej mapce (pewnie jakiś wycięty fragment z gry), a drugi to walka w nieskończoność z kolejnymi falami (chyba falami, może na bieżąco dobiegali, nie pamiętam) przeciwników, w tym z tymi takimi chudymi świrusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram w tą grę od wczoraj, tak mnie wkręciła, że wczoraj zeszło mi przy niej 17 h, tylko wkurza mnie na razie jedna rzecz, a mianowicie nie wiem jak rozwalić te słąbe ścianki do których batman nie może podskoczyć i wybuchowy żel, które jest rozprawadzany blisko tej cienkiej ścianki nie rozwala jej. Może mi ktoś powiedziećjak te ściany musazę rozwalić, potrzebujue jakiegoś upgrade''u czy jest na to inny sposób? Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, ale i tak zobaczyłem tylko spoiler al spoko juz mam ten pistolet. Natomiast mam kolejne pytanie, tym razem chodzi o zagadke Enigmy. Jestem w opuszczonej komnacie i nie moge rozwiazac jedenj jego zagadki, za bardzo nie wiem o co chodzi. Jego podpowiedz jest taka,"że to wyzwanie jest tylko widoczne dla tych ktorzy widzą inną stronę życia". Z nalazłem już ten Jego znak zapytania, lae dalej nie wie co robić. Jak dałęm to mocne zbliżenie to pokazało mi, że problem rozwiązany częściowo. To samo miałem gdzieś w zakładzie Arkham Asylum, teżznalazłem znak zapytania i koniec. Ktoświe o co tam chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tego typu zagadkach musisz znaleźć kompletny znak zapytania, więc jeśli masz znak to musisz znaleźć kropkę, stanąć tak, by było widać cały symbol i zeskanować go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie: Rozwiazaliście może zagadkę Spirit of Arkham? Jak tak z kim mogę pogadać, żeby znaleźć ostatnią tablicę lub osobę? Tą zagadke da się rozwiązać czy nie ? z góry dziięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się ją rozwiązać. Po przesłuchaniu wszystkich kronik powinieneś wpaść na to kto jest "duchem" Arkham. Ostatnią kronikę znajdziesz w miejscu gdzie ostatni raz tą osobę widziałeś.

Rozwiązanie:

Spoiler

Duchem jest naczelnik Sharp. Kronika znajduje się w miejscu, gdzie więziła go Harley.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 16:12, mati285 napisał:

Da się ją rozwiązać. Po przesłuchaniu wszystkich kronik powinieneś wpaść na to kto jest
"duchem" Arkham. Ostatnią kronikę znajdziesz w miejscu gdzie ostatni raz tą osobę widziałeś.

Rozwiązanie:

Spoiler

Duchem jest naczelnik Sharp. Kronika znajduje się w miejscu, gdzie więziła go Harley.





A ta osoba jeszcze żyje? Bo tylko przychodzi mi na myśl Pani jakś Pani lekarz, rozmawiałem z swoma ochroniarzami i to nie oni tereaz szukam i jednej lekarki. W rozwiazaniu znowu pojawił się spoiler. Co t owogóle jest ten spoiler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 16:18, kr0t0s napisał:

A ta osoba jeszcze żyje?

Tak, żyje.
>Co t owogóle jest ten spoiler?
Pojawił się, bo świadomie go tam umieściłem :-) Jeżeli chcesz odczytać to co jest pod spoilerem musisz zaznaczyć tą białą przestrzeń myszką. Z tym, że jeżeli sam chcesz dojść do rozwiązania zagadki to na razie radziłbym tam nie zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki udało mi się tam dojść samemu, było to ostatnie miejsce gdzie byłem, teraz tylko wyzwania do skończenie i 100% gry będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, jestem właśnie

Spoiler

przed finałową walką z Jokerem, dopiero co acziva ''Psuja'' zaliczyłem. Przed wycieczką do Penitentiar

y odwiedziłem wszystkie lokacje żeby wszystkie zagadki Riddlera odkryć i mam wszystko pozaliczane, porówałem za każdym razem mapkę z listą zagadek i we wszystki lokacjach poodnajdywałem wszystko a mam 235/240 zaliczonych. Po walce z Jokerem jeszcze jakieś dochodzą bo jestem praktycznie pewny że wszystko poznajdywałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować