Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przygotowania do New Xbox Experience 29 września

14 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2008 o 09:17, Half-Devil napisał:

No i w Polsce jest Xbox Live, nie ma tylko polskiej
wersji :D.


Nie ma. Nawet na infolini MS bywają święcie oburzeni, że ktoś korzysta, bo nie da się wpisać polskiego adresu.

No to fajnie, że będzie aktualizacja. A mi TPSA net odcięła i sobie mogę polizać lizaka przez szybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, skoro w Polsce nie ma oficjalnego wsparcia dla Live to po co ta informacja ;-) A już tak na poważnie to ile razy zapowiadano start polskiego Live? Ceny na XBox''a obniżają, chwalą się jak to im w Polsce dobrze idzie, a Live nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie siakoś ten nowy dash nie grzeje. Co jak co, ale nawigacja w X-ie jest naprawdę przednia, zdecydowanie lepsza niż w przypadku PS3. A poza tym - przyzwyczaiłem się.

Zhai, jeżeli podobał Ci się Castle Crashers, spróbuj Alien Hominid. MOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 10:10, Spaykus napisał:

A mnie siakoś ten nowy dash nie grzeje. Co jak co, ale nawigacja w X-ie jest naprawdę
przednia, zdecydowanie lepsza niż w przypadku PS3. A poza tym - przyzwyczaiłem się.

Zhai, jeżeli podobał Ci się Castle Crashers, spróbuj Alien Hominid. MOC!

Nie, najpierw muszę dokupić MSP na Braida :) AH później, chociaż pierwotnie planowałem jednoczesny zakup obu (CC i AH)... niemniej takiej perełki jak Braid nie wypada przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 11:23, Zaitsev napisał:

Nie, najpierw muszę dokupić MSP na Braida :) AH później, chociaż pierwotnie planowałem
jednoczesny zakup obu (CC i AH)... niemniej takiej perełki jak Braid nie wypada przegapić.


Co Ci wszyscy ludzie widzą w tym Braidzie, ghe, ghe? :D

Już lepiej klasyka - Bionic Commando Rearmed. Na PC grałem. Dobre-e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 11:23, Zaitsev napisał:

Nie, najpierw muszę dokupić MSP na Braida :) AH później, chociaż pierwotnie planowałem
jednoczesny zakup obu (CC i AH)... niemniej takiej perełki jak Braid nie wypada przegapić.

Braid zdecydowanie rządzi, kup przed wszystkim innym najlepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 21:02, balduran2 napisał:

Tak czy siak, od razu po tej przerwie w dostępie do Live nie będzie tego całego NEX -
wystarczy przeczytać Magazyn Xbox.

No tak, ale nikt nie mówi, że będzie. Dopiero w listopadzie najprawdopodobniej będzie NXE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować