Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wrath of the Lich King tylko na DVD

43 postów w tym temacie

O boże, nie będzie na dyskietkach?! I co ja teraz zrobię :(. W prawdzie dyskietki, które muszę ciągle wymieniać, żeby grać w WoW''a zajmują mi całą szafę i zamiast grać tak naprawdę tylko latam od szafy do kompa. Ale przynajmniej zaoszczędziłem i nie kupiłem sobie jeszcze odtwarzacza CD ani (broń boże) DVD! Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki zaś wybór? DVD było TYLKO w edycji kolekcjonerskiej podstawki i TBC, a to że EK cieszyło się sporym zainteresowaniem, nie było związane wyłącznie z wydaniem gry na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 13:10, dark master napisał:

@Renor
A co z tymi, co nie kupili czytnika DVD, bo wszystkie pieniądze szły na prepaidy? ;)


Jeśli jest ktoś, kto się faktycznie tak poświęca dla WoW-a to powinien dostać od Blizza gratisowy czytnik DVD z logiem gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie!:)
Instalowanie podstawki WoW''a z 4CD (w polsce cholernie ciężko było zdobyć edycję DVD) było torturą!
Blizz wreszcie poszedł po rozum do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja. Szkoda jedynie, że w przypadku podstawki i TBC od początku tak nie zrobili (albo mogli dać wersje do wyboru, EK nie liczę, bo były drogie i w ograniczonych ilościach). Niemniej to, że WotLK będzie wyłącznie na DVD cieszy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2008 o 13:26, Viper napisał:

Instalowanie podstawki WoW''a z 4CD (w polsce cholernie ciężko było zdobyć edycję DVD)
było torturą!

To pomyśl, że ja jako ulubieniec gwiazd i bożyszcze tłumów mam podstawkę na 5 CD. :) Ale już The Burning Crusade jak wszyscy - na czterech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej komicznie wyglądało EK TBC (nie wiem jak było w podstawce), że kupujący EK dostawał dwie takie same gry, tylko że na innych nośnikach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować