Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Złamano datę premiery FIFY 09

70 postów w tym temacie

To całe zamieszanie narobi tyle szumu wokół nowej FiFy, że na pewno wyjdzie im to na dobre zwiększoną sprzedażą. Zresztą nie zdziwiłbym się gdyby to było celowe zagranie ze strony dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie widze nic dziwnego w tym, ze jak ktoś zamówił preorder to ma tydzień wcześniej... tak kupiłem PS3 80gb w Angli xD, inna sprawa ze w Polsce preorder to jakies 1-3 dni przed premiera, na zachodzie tydzien ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż? :D Się zdarza :). Ja już na allegro widziałem NBA 2k9 więc to normalne, że gdzie nie gdzie sprzedają wcześniej ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście odpowiedź jest prostsza niż można sobie wyobrazić a mianowicie jeżeli nie wie się o co chodzi to chodzi o kasę.Coś czuję, że te wymienione Kraje miały w tej całej akcji jakiś duży udział finansowy i to dlatego w u nich już jest Fifa mimo iż jeszcze nie doczekała się premiery.No chyba że to jakieś uczucie sentymentalne wiążące EA z tymi krajami =)


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie to przecież nic dziwnego... Sklepy z reguły mają na zapleczu te gry na jakis czas przed premierą i jak się zapytacie w takim empiku, to wam dadzą tylko bez paragonu... To jest dosyć powszechne, co prawad nie wiedziałem, ze aż tyle czasu przed premierą. Ja zawsze dostawałem tak maks dwa dni przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to skurczybyki. Zawsze polaków wyrolują. xD A ten gościu ma napewno ubaw. Gdyby miał tutaj gs''a to by prześcigną w w top sklepsajta nawet xD Niestety my musimy czekać do 03.10.09 ;/

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 15:11, Baluk25 napisał:

Pfff...Nic wielkiego ^^. Na allegro już od kilku dni można kupić fife 09, oryginalną...


Owszem, tylko jak wejdziesz w aukcję to zobaczysz napis PRE-ORDER wysyłka ok 1 października :)
Grałem w demko nowej fify na PS3 i moim zdaniem jest to taki sam shit jak nam serwują co roku. Teraz czekam na nowego pesa. Jeśli multi będzie tak samo skopany jak w 2008 to dalej będę grał w 06, a od fify to szerokim łuczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi, a od kiedy to można złamać datę? Można złamać obietnicę, można złamać przysięgę, złamać nogę itd. Ale datę? Może chodzi o niedotrzymanie terminu? :P

PS. A gdzie Wojska Polskiego Stadium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 15:08, Valium napisał:

Nie jest na p2p bo to wersja na PS3, a tam nie ma piractwa...


Jakbyś spojrzał dokładniej na link który tutaj jest podawany, to zobaczyłbyś screena na którym widac iż są osoby które odpalały też fifke na xbox''ie, widac to po gamertagach więc dzisiaj możemy się spodziewac fify na xbox''a na torrentach zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować